Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok olyan ételt, ami...

Tudtok olyan ételt, ami nemcsak egészséges, hanem finom is?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Lecsó, húsleves
2018. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kismilliót, de természetesen egyéni, hogy kinek mi finom és mit tart egészségesnek...


Én kizárólag a kedvenceimet eszem és jóformán mind egészséges.

Ma pl. zöldborsólevest, rántottát, főtt tojást, szedres piskótát ettem s ezek nekem totálisan egészségesek s odavagyok értük.

A vajas kenyér és a körte kevésbé jó számomra, de finoman beleférnek s nagyon megérik.

A földimogyoró is egészséges és finom, azt is ettem ma.

A csokis banánom is egészséges és finom, pár gramm természetes cukor nekem OK.

Plusz ettem egy halom zöldséget, az is mennyire remek volt és nem annyi, hogy gondot okozott volna (mindenből van egészségtelen, sőt halálos mennyiség, még vízből is, nekem pedig a sok szénhidrát akkor sem jó, ha szénhidrátszegény zöldségből jön. de ehhez NAGYON sokat kéne ennem).


Természetesen a fentiek közül van, ami egyesek szerint nem egészséges. Találkoztam már olyan véleménnyel, hogy a kakaó vagy a vöröshagyma problémás. Nos, én ezt nem osztom.

Hozzáadott cukrot nem eszem, az nekem fontos.


Nem szeretsz normális ételeket? Szinte mindenkinek vannak kedvelt ételei s azért ez nem csupa cukrozott vacak s agyonfeldolgozott akármi.

2018. júl. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az a gond, hogy én nem eszek sokat, viszont amikor eszek, akkor valami egészségtelen dolgot, nutella, milka, pizza, rántott hús és egyéb ilyesfajta dolgok. Szerintem az az egyetlen szerencsém, hogy tudom a megfelelő mennyiséget, nem eszem túl magam. (168 cm vagyok, 57 kg). Az a gond, hogy most, nyaralás folyamán észrevettem magamon, hogy híztam. Ezért is próbálnék egészsègesebb ételeket is becsempészni a mindennapjaimba.
2018. júl. 28. 09:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsök, mandula.
2018. júl. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 marci2002 válasza:
Natúr csirkemell szelet vegyes salátával
2018. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

dinnye

alma

banán

narancs

kefír

joghurt

sajt

tojás

tárkonyos zöldségleves

csirkemell

tonhal

batáta

datolyaszilva

grapefruit

citrom

méz

limonádé

2018. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!