Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Csalónap, sok volt a hízáshoz?

Csalónap, sok volt a hízáshoz?

Figyelt kérdés

Ma tartottam egy csaló napot, az lenne a kérdésem ezzel kb. mennyit hízhatok?

(Nem fogyózom, igazából jó lenne hízni is, eddig állandóan egészségesen ettem).


- 5 db paradicsom

- 4 db paprika

- 2 db kígyóuborka

- 250 gr ruszli

- 2 x 150 g paradicsomos halkonzerv

- 2 db abonett

- 2 kocka sajt

- 1 minimax csokikekszes szívószál

- 6 db belgian tengergyümölcsei csoki (60g) volt.

- gullón vaníliás nápolyi (75g)

- 40 g nutella

- 1 doboz (90g) coppa mascarpone fagyi

- 2 db cerbona müzli szelet

- 1 db diabetikus kakaós nápolyi (25g)

- 1 db őszibarack

- 2 doboz light jogobella

- 2 doboz skyr protein desszert

- 1 doboz alpro barackos joghurt

- 1 zacskó saláta mix (200g)

- 300 g csirkemell

- 1 kg görögdinnye

- 1 tányér borsóleves (kb 4-5 dl)

- sok víz (3 l)

- 3 dl alpro cukormentes mandulaital


Nektek volt-e már ilyen napotok? Kíváncsi vagyok, hogy ezzel mennyit tudok hízni. :-) Előre is köszönöm a válaszokat! :-)



2018. aug. 6. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a hétvégi bevásárlólista 4 főre?

És milyen csalónap, ha nem is fogyózol ?

2018. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát... semmilyen. Ma mindent elengedtem és rengeteget ettem. Végül le ment még fél üveg almalekvár, fél üveg szilvalekvár, 6 rúd csoki, 2 abonett, 2 abonett szendvics, még egy konzerv hal, körtebefőtt, egy alma, fél zacskó mogyoró, pisztácia, kb. 200 g vaníliás fagyi, mellé 100 g epres müzli... tudom rengeteg volt, sőt... elvetemültség, de ma tényleg semmit nem akartam csak jól érezni magam. Nem is csalónapnak mondom, mert nem fogyózom, de az biztos, hogy most egy darabig jól leszek. :-) Lehet megérte volna megcsinálnom a 10.000 kcal kihívást. Mindenesetre senkinek nem ajánlom ezeket a napokat szerintem sem egészséges, de néha... megéri, mert mellé társul egy hatalmas boldogságfaktor. Szép estét mindenkinek :-) !
2018. aug. 6. 22:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En sajnos ettol sokkal nagyobb mennyisegeket falok,ha ram tor a roham. Mondjuk en bulimiabol gyogyulok. Ez nem veszes,mert valoban sokféle de nem nagy mennyisegek. Ne ijedj meg,kicsit feltoltotted a raktaradat,ami mèg jol is johet. Emberbol vagy,ne legyen buntudatod miatta! Valjon egeszsegedre
2018. aug. 17. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!