Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Allandoan ehes vagyok van...

Allandoan ehes vagyok van valami tippetek mivel enyhithetnem az ehseg erzetet?!

Figyelt kérdés
Szoval aprilis elkezdtem fogyozni 70kilorol indultam most 61 vagyok 170magas. Szedtem 1 honapig ilyen etvagycsokkentot meg mindenfele hulyeseget,jo volt eleg volt. Tartani akarom a sulyom meg talan minimalisan meg 1-2 kilot leadni DE! Most par hete nagyon nehezen birom mert folyamatosan ehes vagyok... pl eszem konzerves tonhalat 1 barna kenyerrel es 20perc mulva megint ehes vagyok... 3x eszem egy nap kb 1200-1500 kaloria bevitelem van. Segitsetek mivel tudnam csokkenteni az ehseg erzetet eddig ami felig bevallt az a citromos viz.. de meg valami praktika ? Hallottam a zsirrol is hogy azt egyem...

2018. aug. 8. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nemed kedves kérdező?egyébként meg túl keveset eszel éppen ezért vagy éhes légy laza és meglátod fogyni fogsz,mozogjál sokat bár azt is mértékel!
2018. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hova akarsz még fogyni ezzel a magassággal? Csontgebe a divat?
2018. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csontgebe tudom hulyeseg de a “csontozatom” vagy az alakom olyan hogy meg boven van felesleg akar ennyi a sulyom...

Nem problema ha nem fogyok megelegszem azzal ha tartom a sulyom de jo evő vagyok szeretek enni es ez a problema...

24 eves vagyok es lany

2018. aug. 8. 20:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor az nem súlyfelesleg, csak nem feszes a tested. Ezen nem a koplalás, hanem az edzés segít. És egyél nyugodtan. ha folyton éhes vagy, akkor a tested be fog riasztani: raktározni kezd, és visszahízod. Egyél zöldségeket, párolt húsokat, ilyesmit. Azok nem igazán hizlalnak, de legalább nem hiszi majd a tested hogy éhezel.
2018. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Egeszsegeket eszem, gyumolcsot zoldseget de valamiert 1-2 hete par perc mulva eves utan megint ehes vagyok... nem ertem eddig oke volt minden...ezert is kerdeztem..hogy valami praktika van e ra vagy miert suggalja a testem ezt?! Ugyan ennyit ettem eddig is sot meg kevesebbet azota tobbet eszem de valamiert ehseg erzetem van folyamatosan.

Olvastam lehet osszekeveri a gyomrom az ehseget a szomjusaggal de 2,5-3 liter iszom..es mozgok is...

2018. aug. 8. 21:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha mozogsz is, akkor 1200-1500 kalória nagyon kevés. Egyáltalán nem csoda, hogy éhes vagy.
2018. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak gyümölcs meg zöldség? ez igy kevés...
2018. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor reszelj meg egy nagy sárgarépát, és azt edd meg. Jól leveri a savat. Kamilla tea is, és a Balfi víz is segít.Az édesség étvágyat csinál.
2018. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az étvágy csökkentőkkel meg óvatosan, többet árthatnak mint használnak.
2018. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8as koszonom a valaszodat kiprobalom!


Es mindenkinek koszi a valaszt!

2018. aug. 8. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!