Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? Nem bírok enni.

Mit tegyek? Nem bírok enni.

Figyelt kérdés
Ha éhes vagyok elmegyek csinálok magamnak enni és egészen addig éhes vagyok amíg be nem veszem az ételt a számba és nem bírom lenyelni egyszerűen. Amikor a szüleim itthon vannak akkor se eszem túl sokat. De amikor egyedül vagyok szinte semmit nem eszem egész nap.16/L
2018. aug. 27. 23:10
 1/6 anonim válasza:
Szia! Mióta tart ez, hogy ilyen keveset eszel? Mert lehet, hogy össze van szűkűlve a gyomrod. Nincs esetleg valamilyen önképzavarod? Ha egyik sem jellemző rád szólj a szüleidnek is menjetek orvoshoz. Ő többet tud mondani.
2018. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már régebben is volt ilyen. Régen dagadtnak tartottam magamat pedig nem vagyok az. Hat most a nyáron elég gyakran előfordult
2018. aug. 27. 23:31
 3/6 anonim válasza:
Tehát már nincs önértékelési problémád, ha jól értem. Akkor is szólj mindenképp a szüleidnek menjetek először háziorvoshoz aztán ha ő nem tud segíteni akkor keressetek fel egy táplálkozási tanácsadót. Addig pedig amit ajánlani thdok: sokszor egyél de keveset. Fejben döntsd el, hogy amikor éhes vagy kimesz a konyhába csinálsz egy kis szendvicset és ha csak a felét eszed meg akkor a felét eszed meg. Szépen lassan növeld a mértékét és egy idő után egyre többet fogsz bírni enni. Sok sikert!
2018. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ivással nincs gondod? Egyél folyékonyabb ételeket - krémlevesek, turmixok, híg pürék, esetleg lágytojás, lédús gyümölcsök - amíg rendbe nem jössz. Szerintem hasznos lenne, ha szednél probiotikumot, valamilyen multivitamint és Béres cseppet.
2018. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Peritolt írass fel magadnak, és nem lesz ilyen gondod.
2018. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert anorexiás vagy - le is írod.
2018. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!