Mit ehetek?

Figyelt kérdés
Miket ehetek nagyon erős hányinger és gyomorfájdalom esetén?
2018. szept. 10. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Én a langyos, jó ciztomos tea, háztartási keksz kombót szoktam ilyenkor. Mindenképpen valami könnyűt egyél, valamint sokat segíthet 2 cent Unicum (az helyrehozza a gyomrot, és 2 centiliterben az alkoholtartalom teljesen jelentéktelen) több nem kell. Valamint ha valamivel elrontottad a gyomros, akkor szintén pici Unicum, vagy a jó öreg Bilagit majd segít. Meg ilyenkor célszerű több könnyen emészthető gyümölcsöt enni.
2018. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legokosabb, ha nem eszel, csak a folyadékot pótolod.

Esetleg sós ropi, kóla, krumplipüré, de ha nem javul, akkor menj orvoshoz.

2018. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon erős hányinger esetén semmit, legfeljebb folyadékot és utána kihányod. Kérdés mitől van a hányinger és az erős gyomorfájdalom? Voltál már orvosnál?
2018. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor ha vírus miatt van, Unicumot szokott adott anyukám, attól kijön minden és megkönnyebbülök. Ha migrén miatt van hányingerem, sós pirítóst szoktam enni, esetleg ropit, az általában segít.
2018. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2018. szept. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Holnap megyek orvoshoz. Nagyon fáj a gyomrom és konkrétan a torkomba érzem. Ha iszok,azt is ott érzem. Borzasztó, aludni se tudok pedig ragadnak le a szemeim. Elvileg hányás hasmenéses vírus van,de hát én nem hánytam. Köszönöm a válaszokat!:)
2018. szept. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!