Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tízórai ötletek?

Tízórai ötletek?

Figyelt kérdés
Tudnátok pár tízórai ötletet adni? Itthon szoktam reggelizni, de ha hosszú a napom a suliban és farkaséhesen érek haza akkor sajna befalok mindent :c. Gondolkoztam rajta hogy beugrok a boltba egy szelet csokiért vagy péksütiért de ez reggelivel együtt nagyon sok és egészségtelen lenne. Gyümölcsöt ne mondjatok (ha szeretném úgyis azt vinnék), mert nem szeretem sajnos, egyszerűen nem megy le :c. Ti miket szoktatok enni suliba? Válaszokat előre is köszi, dobom a zöld kezet :D
2018. szept. 23. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaz én menzás vagyok de néha nem lehet megenni amit ott adnak úgyhogy én is viszek néha kaját.

Én valamikor veszek Jó reggelt kekszet amibe több csomag van és egy csomaggal rakok el vagy szendvics amibe szalámit , sajtot , tojást vagy zöldségeket, esetleg müzliszeletet.

A youtubeon is vannak fent videók ahol tízórai ötleteket mutatnak. 😊

2018. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!