Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a cukors üditökről meg a kajákról?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni és mondták hogy ezeket nagyon hanyagoljam és ha láttok itthon vagy a boltba nem tudom meg állni hogy ne vegyek egyet

2018. szept. 30. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Akaraterővel, illetve egészségesebb alternatívára cseréléssel.
2018. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyiféle lightos, cukormentes, zero üdítő van. Ízben észre sem veszed. Ezek sem egészségesek, de legalább ihatod bármikor anélkül hogy bevinnél egy csomó cukrot a szervezetbe. Nem beszélve a sok ízesített vízről.
2018. okt. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Leszokni csak úgy lehet, ha oda figyelsz kb. 1 hétig arra, hogy ne egyél, ne igyál cukross löttyöket azután már nem jelentkeznek a függőség jelei(igen ha valaki szinte csak olyan cukrozott matyikat iszik függőségel jár mint pl. A kávé) onnantól már sokkal könnyebb. A vizet fogod kívánni egyre jobban az idő múlásával. Az édesített vizekben csak az a baj hogy lényegében átlátszó üdítő frappáns névvel(természetesen a boltira értem nem a citromos stb. Otthon készítettre, ami segíthet a leszokásban)

A cukor nélküli Pepsi, cola. Fanta stb. Meg csak annyival jobb, nem hízol tőle, de attól még tele van minden egészségtelen cuccal, nem is beszélve arról, hogy az édesítőszer ugyan úgy viselkedik a szervezetbe mint a cukor csak ugye nem hízol tőle.

Kb. Ennyi

Remélem tudtam segíteni és nem írtam hülyeséget és, hogy a lényeget megértetted. Az már nagyon jó ha le akarsz legalább róla szokni. Nekem osztálytársam csak üdítőt iszik és ő még ezen változtatni sem szeretne szóval minden tiszteletem. Én szurkolók. :)

2019. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!