Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételek nem tartoznak...

Milyen ételek nem tartoznak bele az egeszseges taplalkozasba? Es akkor azokat az eteleket ha egeszsegesen akarok elni, nem is ehetem meg soha?

Figyelt kérdés
2018. okt. 15. 15:30
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mit jelent az egészséges táplálkozás?

Ha mozogsz rendesen, meg odafigyelsz a testi tünetekre, akkor akármit ehetsz.

2018. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
A műételek, a csipszek, a tömény édesség - egyszóval a "junk food" az, ami kerülendő. Persze ezeket is megeheted néhanapján, nem lesz tőle bajod, a hangsúly a rendszerességen van.
2018. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden étel egészséges, ha változatosan eszed. A "tiltások" csak a gyártók és a forgalmazók propagandája.
2018. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindent lehet enni, csak mértékkel.
2018. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ha eszem “junk food”okat akkor lerakodik es megnől a hasam?
2018. okt. 15. 16:41
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem rakódik le több abból sem, mint másból.A lényeg a változatosság és a rendszeres mozgás mellette.

Munkatársam hetente eszik BigMac, sajtburger, hamburger, de mellette edz is hetente 2x elég intenzíven és most le is fogyott kb. 25 kilót.

2018. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Otthon vegezheto intenziv testmozgas peldaul micsoda?
2018. okt. 15. 20:37
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szobabicikli, futópad, steppad, torna, erősítés gumiszalaggal, súlyzóval pl., vagy vannak youtube-on is videók, amiket otthon csinálhatsz real time-ban, pl. aerobic, alakformáló, fitness.
2018. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Otthon vegezheto intenziv testmozgas peldaul micsoda?"


Például a négyütemű fekvőtámasz. Tudom, mindenki utálja, pedig nagyon komoly kardio, erősíti a lábat és a karizmokat is. (Én sem szeretem, de nem kell hozzá semmi, még sok hely sem.)

2018. okt. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!