Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék életmódot változtatn...

Szeretnék életmódot változtatni, és hízni 10-20 kilót. Hogyan érhetem el?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves srác vagyok, a bmi szintem 21,átlagos. Viszont én nem érzem jól magam a bőrömben, és szeretnék meghízni(főleg inkább hasra) mert azt szeretem is markolászni. 10, vagy inkább 20 kiló kéne, de ott meg is állnék. Szerencsémre jönnek az ünnepek ahol megszedem magam elég rendesen, de szeretném ha írnátok tippeket, hogy gyorsabban és könnyebben menjen a folyamat :)

2018. nov. 13. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szólj anyunak, hogy már november végén is kezdje gyakorolni a bejli sütést, és a halászlé készítést, hogy karácsonyra kifogástalan legyen... :D

Amúgy már bocs, de elég nagy marha vagy. Ha hízni akarsz, akkor kezdj el gyúrni, hogy ne a hájad, hanem az izmaid dagadjanak. Testsúly növeléshez pedig inkább mézet egyél, az legalább egészséges, nem úgy, mint az ünnepi koszt.

2018. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én döntésem :)
2018. nov. 13. 20:11
 3/5 anonim válasza:
Én tök vékony voltam és úgy híztam meg, hogy minden megittam fél liter habtejszínt. 1 hónap után kihíztam az összes gatyámat, meg a hasam is hájas lett, mondjuk sokat is ettem…
2018. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell meghiznod. :) Vannak olyan csajok is akik a vékonyabb alkatú pasikat kedvelik. Persze ne legyél vézna. Amúgy az aszalt gyümölcsök, olajos magvak egészségesek, de hizlalóak.
2018. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd a japán szumó bírkozók étrendjét! Ha attól nem hízol meg akkor semmitől!
2019. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!