Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódot szeretnék változtatn...

Életmódot szeretnék változtatni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok 15 éves lány vagyok, 172 cm magas, és 69 kg.


Nem vagyok annyira kövér, de az utóbbi időben én is észrevettem a felesleget a hasamon, és a combomon.

Sokan elkezdtek szekálni azzal hogy mennyit híztam, és hogy egyre kövérebb vagyok.

Szeretnék ezen változtatni, és fogyókúrákat kipróbálni.

Esetleg sportolni is szeretnék. A futásra gondoltam, de most tél van, így számomra nehezebben menne. Mostanában gugolásokat, felüléseket csinálok, és hasonló gyakorlatokat végzek szabadídőmben egy 15-30 percet egy nap.

Reggelente sokat szoktam sétálni 3km-t minimum bár ez tudom hogy semmit sem számít.



Tehát aki idáig elolvasta, kérem válaszoljon arra mit kellene ennem, és innom, esetleg ajánlana egy otthoni edzést is.


Nagyon szépen köszönök minden választ, jót-rosszat egyaránt.


Szép estét!



2017. nov. 26. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Első lépésként a Kalóriabázis-ra regisztrálj, és vezess pontos étkezési naplót legalább egy hétig. Rögtön látni fogod, hol csúszol el - valószínűleg nagy eltérések nincsenek, csak mondjuk lecsúszik naponta egy kakaós csiga vagy egy nagy flakon cukros üdítő, amit ki kellene hagyni.
2017. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is ugyanigy vagyok vele . 15 éves vagyok , 71 kiló voltam , abbol 66 lettem. Ajánlom az edzőtermet , ha adhatik személyiedzővel . Én már egy hónapja jártam terembe , és igencsak nagy változásokat észeleltem . Hidd el sokkal jobban fogod magadat érezni mint valaha . Amellett ha nagy drasztikus fogyásba akarsz kezdeni , kérd meg az edzőt , vagy pl a netről is lehet szedni , hogy adjon neked egy étrendet , amit bekell tarts. Főlleg , hogyha 15 éves vagy , könnyebb lesz , mert hamarabb regenerálódik a tested . A futás nagyon jó, minden testrészedet megmozgatja .Bár igen télen nem nagyon adódik meg ez a lehetőség , de ugye van futópad . Nem is feltétlen muszály terembe járnod , ha nincs időd vagy nincs hogy . Elég ha keresel valamit a youtubon , berakod és csinálod utána . Hidd el , azzal is ugyanolyan eredményeket érsz el :) Sok sikert , remélem tudtam valamennyit segíteni
2017. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak vizet igyal, min 2 litert naponta.


Semmi cukros lötty, gyümölcslé meg ilyenek. Hanyagold a fehér kenyeret es a péksütiket.

Reggelire egyel teljes kiőrlésű kenyeret zöldségekkel, hússal, vagy esetleg zabpelyhet (ha szereted).

Tizoraira egyel gyümölcsöt, esetleg szendvicset (teljes kiorlesu kenyerbol).

Ebedre gondolom azt eszed ami van :)

Uzsonnára egyél nyugodtan aszalt gyümölcsöt, joghurtot, magvakat (dio-mogyoró-mandula)

Vacsira mehet sajt, hus, saláta.


Ne egyél chipseket, csokikat.


Fontos hogy eleget egyel, napi 1500-1600 kcal körül, es sportolj is közben. Olyan 60 kg már tökéletes lenne :)

2017. nov. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én holnaptól szeretnék életmódot váltani :) 170 cm és 64 kg vagyok. Esetleg megoszhatnánk a későbbi tapasztalatainkat :) Én mostanáig rendszertelenül és egészségtelenül táplálkoztam.
2017. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!