Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerinted egészséges a naprafo...

Szerinted egészséges a napraforgóolaj?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok a válaszodra,de mielőtt válaszolsz tekintsd meg az alábbi linket.


[link]


Én kitiltom a konyhámból az már biztos. És te ?


2018. nov. 28. 21:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9/10

Azt nem értem,hogy mit keresel ezen az oldalon?!Kikerestem a neten az engem érdeklőt,aztán feltettem egy kérdést amit sajnos elolvastál és kioktatást tartottál a kérdés jellegére nem válaszolva.Tudod,itt mindenki a saját véleményét,gondolkodását írja le a témával kapcsolatban és nem PÉNZÉRT , anyagi elönyökért.Ez egy kedves kis társaság amibe bele rondítasz.Ha így állsz a kérdéshez,jobb ha elmenekülsz egy szutyok oldalra mint FACEBBOOK ,ott kidomboríthatod az egyéniségedet.Bár ott sem kapsz anyagi hátteret.Bírod még a kritikámat?Gondolat indítónak szerintem neked ennyi is elég.

2018. nov. 30. 09:43
 12/12 A kérdező kommentje:

#9

Még annyit,nem vagyok lusta.Te nem vagy idő milliomos,akkor,hogy is van ez?Arra van időd,hogy itt böngész és leszólj kérdezőket?Vagy pont azért nincs időd mert sok a kérdező és sokat kell lehurrogni? Így már érthető minden veled kapcsolatban.Egy kérdés.A környezeted eltud fogadni ilyen negatív kisugárzással?Nem kell válaszólnod mert tudom a választ és nem vagy időmilliomos.

2018. nov. 30. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!