Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyéb ötlet, hogy mi segítene...

Egyéb ötlet, hogy mi segítene még a hízásban/tömegnövelésben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Főleg olyan emberek segítségét és tanácsát várom, akit értenek valamilyen szinten a témához, esetleg rendelkeznem személyes tapasztalattal.


Genetikai "adottságaimnál" fogva elég vékony vagyok. Nálunk ez családi örökség mondhatni :D (Igen, voltam laboron gyerekkoromban is, meg kb. egy éve és tökéletes mindenem..) 162 centi vagyok és 43 kiló habár mindenki többnek néz :D Voltam több is, csak sajnos rengetek stressz jött a nyakamba az utóbbi időszakban (egyetem, lakáskeresés, költözés stb), és míg más lehet stressz-evésbe kezd, nekem az étvágyam megy el sajnos.


Most újra elkezdtem edzeni, mert régen is csak úgy sikerült felszednem magamra pár kilót, mivel zsír nem jön rám csak izom. Igyekszem heti 3-4-szer fél órát rászánni, kardiót nem csinálok, csak súlyt emelek. Próbálok figyelni az evésre is, 2000-2300 kalóriát bevinni minden nap. Lány vagyok és pici srácok, úgy mondjátok ha ez kevés :D


Próbált itt valaki bármiféle étvágynövelőt? Fehérje turmixok mennyire segítenek? Bármi ilyesmiről vélemémy/tanács?(: nagyon megköszönném!


Szép estét nektek és kellemes ünnepeket!



2018. dec. 23. 18:35
 1/9 anonim válasza:
Kóla és fehér liszt.
2018. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ugyanilyen vagyok, csak férfiben. Ami nekem segített, hogy napi egy 1200+ kalóriás turmixot megiszok. Az enyém zablisztből, mogyoróvajból, banánból, tejből, fehérjeporból áll, de biztosan találsz másféle receptet is.
2018. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Uuh második válaszoló, leírnád nekem a pontos receptet?:D
2018. dec. 23. 20:01
 4/9 A kérdező kommentje:
Első: nem egészségtelenül akarom felszedni a kilókat. De én ihatnék akármennyi kólát semmi változás nem lenne.
2018. dec. 23. 20:33
 5/9 anonim válasza:

80g zabliszt

80g mogyoróvaj

1 banán

1 adag fehérje (az enyém csokis-banános)

4dl tej


A banán íze így nem igazán érződik rajta, ha nem jön be próbáld kevesebb mogyóróvajjal/több banánnal.

2018. dec. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

És gondolod, hogy a sok fehérje pótszar egészséges?

A kóla + pizza kombó legalább finom!

2018. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a receptet!


A "fehérje pótszar" az fehérje(:

Sokan nincsenek tisztában vele, hogy mi is valójában. Ez nem szteroid, vagy gyógyszer stb. Fehérje.

Minden táplálékkiegészítő sűrített étel a maga nemében. Mesterséges igen, de nem káros a kettő között különbség van. És az embernek körül kell néznie rendesen mielőtt bármit is vesz, nem csak bele a vakvilágba.


Ja én nézted már, hogy a kóla miket tartalmaz? Meg a gyorskaják? Bocs, de inkább maradok annál amibe jól tudom mit teszek. Csak a mértékeket kell ismerni, a fehérje egyetlen "veszélye" hogy nem szabad túlzásba esni.

2018. dec. 23. 21:33
 8/9 anonim válasza:
Szívesen! Amit még ajánlok az a diákcsemege, csak úgy "eszegetni" filmnézés közben, buszon, bárhol. Jó hízást! :D
2018. dec. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vannak tömegnövelő turmixok! Youtubon is tudsz keresni sokat. Egészségesebbek, mint a bolti cuccok. Bár én összedarálok 100 g mogyorót, tej, banán, kakaó, azt heló. Segített is hízni, 66 kilorol felmentem 70-re, de efole nem tudok sehogysem sajnos, mert folyamatos muszakban dolgozom es allandoan osszevissza idopontba eszem, folytonos faradtsag, stresz, igy ezek mellett nem birok annyit enni hogy hizzak is. De a turmixok segitenek! :)
2018. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!