Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs pénzem reggelire. Többi...

Nincs pénzem reggelire. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Sajnos a családban nagyon rosszra fordultak az anyagi körülmények. Kollégista vagyok, eddig kaptam a szüleimtől zsebpénzt reggelire. ( Menza nem működik, mint lehetőség). Mostantól viszont semmi pénzt nem kaphatok. Így nem jut ugye reggelire.

Otthon egyáltalán nem reggelizek, később is kelek, így nem vagyok olyan éhes délutánig sem. Viszont, ha suliidő van, akkor nagyon hatkor kelek mindig, ilyenkor már délelőtt olyannyira éhes vagyok, hogy nem tudok másra, a lényegre figyelni órákon. Van egy kis kávém, amit kaptam (instant, nem a por, hanem a szemcsés). Azt iszom most, ilyenkor csökken az étvágyam, de így is nehéz hozzászokni, hogy a nap folyamán először délután háromkor jutok ételhez. Mennyi idő alatt lehet hozzászokni ehhez a nem épp normális étkezéshez? (Van egy osztálytársam, aki napi egyszer eszik csak, ő is megszokta, nekem is sikerülnie kell)



2019. jan. 9. 17:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Melyik város?

Egy ezrest se tudnak adni a szüleid havonta?

2019. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Ebédet a menzán kapok meg vacsorát is. Reggeli az nálam nem jöhet szóba, mert korán megyek el a koliból, addig ki se nyit a menza.
2019. jan. 9. 20:55
 13/20 A kérdező kommentje:
Most nem valószínű, hogy lesz zsebpénzem. Nem tudom meddig, de annyira nem vagyok tudatlan, hogy ne tudjam azt, elég gáz most ugye otthon. Szóval nem most remélek zsebpénzt
2019. jan. 9. 20:57
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, nagyon sajnálom a történetet, de ezen sajnos csak a diákmunka segít. Ha van egy-egy lazább napod a héten akkor 4 órában elmész valahová kasszázni, netán gyorsétterem vagy vérplazma adás, 3 vagy 4 naponta lehet. 3000 forint körüli összeget kapsz egy alkalomért.
2019. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

18 alatt nem adhat plazmát

Kérdező, kérj meg valakit, hogy tegye el a reggelid, másnap megeszed vagy rakd el a vacsora egy részét reggelire!

2019. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsónak

Ez jó ötlet köszönöm

Egy a baj vért nem adhatok mert 17 vagyok meg nem vagyok alkalmas rá

Nagyon sokat kell tanulnom, nincs időm nagyon, meg sok az elfoglaltsagom ezérta munka max nyáron megy

2019. jan. 9. 21:34
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen jellegű ez a menza.. De repetát esetleg nem tudsz kérni? (nálunk szoktak adni remélhetőleg ez ott is úgy van) akkor legalább meg tudnád enni azt a részt és a másikat átönteni egy ételhordóba.
2019. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Esetleg a zabkását tudom javasolni, olcsó és laktató. Kb 200 ft egy zacskó, elég olyan 2 hétre simán, plusz heti 1 l tej, ha esetleg ennyit ki tudsz fizetni.


Remélem hamarosan jobbra fordul a helyzetetek!

2019. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha heti 1-2 alkalommal vállalnál takarítást valahol? Ha jó helyet találnál akkor 1000 ft órabért is kapnál. Annyból már kijönne a reggeli. Nehéz időknek vagy előtte. Részvétem és sok sikert kívánok!
2019. jan. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Esetleg (szemétségnek tűnhet) korrepetálhatnál másokat egy kis pénzért, akik nem értenek valamit suliban. Nem kell őket anyagilag lehúzni, de mondjuk elmagyarázod a matekot valakinek és ő ad neked ezért valamennyi forintot. Okosnak és értelmesnek tűnsz, biztos vagyok benne, hogy menne ez neked.

Kitartást, neked is, szüleidnek is!!!

2019. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!