Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs pénzem reggelire. Többi...

Nincs pénzem reggelire. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Sajnos a családban nagyon rosszra fordultak az anyagi körülmények. Kollégista vagyok, eddig kaptam a szüleimtől zsebpénzt reggelire. ( Menza nem működik, mint lehetőség). Mostantól viszont semmi pénzt nem kaphatok. Így nem jut ugye reggelire.

Otthon egyáltalán nem reggelizek, később is kelek, így nem vagyok olyan éhes délutánig sem. Viszont, ha suliidő van, akkor nagyon hatkor kelek mindig, ilyenkor már délelőtt olyannyira éhes vagyok, hogy nem tudok másra, a lényegre figyelni órákon. Van egy kis kávém, amit kaptam (instant, nem a por, hanem a szemcsés). Azt iszom most, ilyenkor csökken az étvágyam, de így is nehéz hozzászokni, hogy a nap folyamán először délután háromkor jutok ételhez. Mennyi idő alatt lehet hozzászokni ehhez a nem épp normális étkezéshez? (Van egy osztálytársam, aki napi egyszer eszik csak, ő is megszokta, nekem is sikerülnie kell)



2019. jan. 9. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Otthonról viszel egy szendvicset
2019. jan. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De kollégista vagyok, csak hétvégén vagyok otthon.

Otthonról nem hozhatok semmit, mivel akkor otthon nem lenne semmi

2019. jan. 9. 17:51
 3/20 anonim ***** válasza:
szóval, se pénzt, se kaját nem kapsz? Hány éves vagy?
2019. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

17 vagyok

Nincs pénz se kaja

2019. jan. 9. 18:35
 5/20 anonim ***** válasza:
És mi hogyan tudnánk segíteni? Valami munkával próbálkoztál?
2019. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó, nem nagyon lehet segíteni. Nyáron végig munkát kerstem, de elutasítottak, nem hívtak, a telefont se vették fel. Mezőgazdaságba kilentem segíteni apának, de az is csak pár nap volt. Tavaly dolgoztam majdnem 100.000 ftot kerestem. Abból húszezer körül volt, amit magamra költöttem (ruha, mert alig volt már, szemüveg). A többit odaatdtam a szüleimnek, hogy vehessenek egy vízmelegítő kazánt, mert elromlott már tíz vagy több éve az előző. De egy ideig trükköztünk vele, addig volt melegvíz, de tavaly elromlott télen, ezért semmi melegvíz nem volt, venni se tudtunk. Egy szóval a diákmunka nálam ebben kifulladt. Suli mellett nem tudok sajnos menni. Nem engedhetem meg magamnak. Abban reménykedek, hogy ha 18 leszek, akkor már nem utasítanak vissza
2019. jan. 9. 19:16
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor szólj szépen egy tanárodnak, és kérdezzetek rá, hogy kaphatsz ingyenes étkezést a kollégiumban
2019. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kérhetek támogatást rá. Háromszor egy évben kifizetik nekem. Már csak egy van
2019. jan. 9. 19:39
 9/20 A kérdező kommentje:
De ha kell, boldogulok kaja nélkül is, majd kiderül hogyan. Akkor az a kérdés. Meg lehet szokni hogy éhezem? Xd
2019. jan. 9. 19:40
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem

Ebéded és vacsorád honnan van?

2019. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!