Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék meghízni ha...

Hogyan tudnék meghízni ha vega vagyok?

Figyelt kérdés
Kb.2-3éve vagyok vegetáriánus.Mindig vékony alkat voltam,de az utóbbi időben eléggé lefogytam, nagyon nem érzem jól magam a bőrömben! 22N vagyok,166cm és 48kg. A csípőcsontom is "kiáll",a lábaim is borzalmasak.Mozogni is relatív sokat mozgok,sétálok.Szeretnék edzeni is (de csak lábra és popsira) csak így hogy nem eszek húst... :/ De egyébként csipszet is szoktam enni,sok édességet,nasizhatok bármilyen mennyiségben nem jön egy plusz kiló sem :( Egyébként sajtokat,zöldségeket,hagymát,spenótot,krumplit,sok kenyeret,tésztát,tejszínes ételt,(amit én sütök,tehát jó tartalmas)sütit,tojást eszek.Inni is sokat iszok(vizet),odafigyelek a folyadékra!Rizst ritkán eszek,de azon gondolkoztam ha abból sokat ennék, tudnék-e hízni kicsit? Vagy csak a fehérje miatt legalább elkezdhetnék edzeni.? Egyébként dohányzom is,de akkor is cigiztem mikor még ettem húst,jóval több cigit szívtam el mint most. A húsevésre nem tudok visszaállni,próbáltam.Egyszerűen nem esik jól bevenni a számba,szétrágni és lenyelni,nem erőltetném,mert nem akarok hányni. A tanácsokat,tapasztalatokat előre is köszönöm szépen!!

2019. jan. 24. 07:00
1 2
 11/11 anonim válasza:
En meg a Sagat vagyok!
2021. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!