Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Keveset eszek egész nap....

Keveset eszek egész nap. Vajon attol szédülök és azért van állandoan olyan rossz kozérzetem? Már elég rég ota alig eszem.

Figyelt kérdés

2019. febr. 1. 17:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Igen azért van rossz közérzeted. El kell menned a háziorvosodhoz, hogy nézzenek vérképet, és egyéb vizsgálatokat. Lehet valami komoly bajod van.
2019. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A sok stressz is álhat a hattérben.
2019. febr. 1. 17:49
 3/26 anonim ***** válasza:
Így van, átmentem már ezen én is. Szedj vitaminokat, mert így nem kap a szervezeted, a stresszt is oldja, és ne felejtsd el hogy egyél. Én 45 kilóra fogytam meg kaptam pluszban ételallergiát is. Mindegy mit, de egyél
2019. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Milyen vitaminokat szedjek?
2019. febr. 1. 18:24
 5/26 anonim ***** válasza:
A legfontosabb a B, C, D vitamin. Én multivitamint szedek, Eurovitet, és több szénhidrátot egyél.
2019. febr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Régebben szedtem Béres Multivitamint de nemnagyon éreztem semmit..aztmondják nem ér semmit a Béres.
2019. febr. 1. 18:34
 7/26 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet sosem szedtem, gondolkodtam hogy megpróbálom. Még mindig 45 kg vagyok, de már jobban érzem magam, mióta pótolom a vitaminokat. Nem szedem őket egyfolytában, mert sajnos nálam a mellékhatása székrekedés. 2-3 naponta bekapok egyet. Fruktózt, tejterméket nem ehetek, így szénhidrátot növelem. Az Aldiban rátaláltam a Grissini pálcikákra, nagyon finomak, azt nassolgatom egész nap, megjön tőle az étvágyam. Ajánlom vegyél te is.
2019. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
megprobalom mindenkeppen..koszii
2019. febr. 1. 19:40
 9/26 anonim ***** válasza:

Nincs mit! Most néztem a papírját hogy Grisotti nem is Grissini

[link]

2019. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Botond1999 ***** válasza:
Ha keveset eszel, szedj étvágygerjesztőt, mert enni kell. Ha nem akarsz hízni, akkor egyél több zöldséget és kevesebb szénhidrátot.
2019. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!