Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy ennyit kényelme...

Normális, hogy ennyit kényelmesen meg tudok enni?

Figyelt kérdés

Felírtam az utolsó morzsáig mindent, amit megettem, és közel 4000 kcal lett a végeredmény.

Tény, hogy ezek többnyire kalóriadús ételek voltak, nem is szoktam gyakran ilyesmiket enni, de tényleg kíváncsi voltam.

És nem laktam pukkadásig.


2019. febr. 8. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerékpárverseny közben? Mert akkor ez kevés.
2019. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen egy sima, átlagos napon átlagos női magassággal és súllyal.
2019. febr. 8. 21:31
 3/7 anonim válasza:
0%
Nem ismerjük a korodat,súlyodat,magasságodat.De legyél akárhány kg akkor is horribilisen sok 4000 kcal.Egy atlagos nap egy közepes méretű ember2000-2200 kcal-t éget el.7000 kcal bevitelével hizol 1 kg,ez az eteltol fuggően lehet több is.Ha igy folytatod olyan kövér leszel,hogy az ajtodon nem fogsz tudni kimenni.
2019. febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mivel írtam, hogy átlagos súly, magasság és hogy nő, ezért túl nagy szórás nem lehet.

Azt is írtam, hogy nemigen szoktam olyasmiket enni, amiből ez összejött.

2019. febr. 26. 19:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Ebből a kettőből adódik, hogyha eddig sem híztam el, vsz. emiatt ezután sem fogok.
2019. febr. 26. 19:55
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezért nem is erre vonatkozik a kérdés, hanem hogy "normális", általános-e, hogy ennyit el tudok fogyasztani.
2019. febr. 26. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális. Ez egy fassság amit ideirtak 3000kaloriat szoktam regen enni de vekony voltam... erdekes... most is az vagyok de mar kevesebb kcal t eszem.
2019. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!