Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen praktikákat ismertek...

Milyen praktikákat ismertek kényszer evés ellen?

Figyelt kérdés
A lelki okára már rájöttem de amíg annak megoldásával bajlódok jó lenne tudjak egy két trükköt,ami a pillanatnyi habzsolástól megvéd.Kérlek titeket csak olyanok írjanak akik hasonló cipőben járnak.Milyen trükkökkel lehet megállítani a hirtelen ránktörő habzsolás érzését?

#fogyás #evés #pánikevés #lelkievés
2019. febr. 10. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vagy megiszok egy nagy pohár vizet, vagy megeszek egy almát, vagy elszívok 1-2 cigit. Vagy ebben a sorrendben. Az is jó módszer ha nem tartasz túl sok kaját otthon. Így ha rád jön a falás, akkor sem tudsz nagyon mit befalni.
2019. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rágózz, most fogat, igyál vizet.
2019. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyél vmi egészségeset pl: uborka, répa stb.
2019. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Reszelt répát, sült édesburgonyát egyél. Ezek jól elveszik az étvágyadat.
2019. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Rágó, fogmosás, pohár víz, ne legyen nasi otthon.

Nekem ezek váltak be.

A nyers zöldségektől csak éhesebb leszek.

2019. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Jól beállított, egészséges étrend, amiben megvan minden fontos tápanyag, stressz leküzdése más módszerekkel (ami nem evés). Ezeken kívül még az életmód és az elég alvás is fontos lehet, én pl. akkor szoktam megkívánni a csokit, ha túl későig fenn maradok.
2019. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítő választ.Igen a zöldségtől én is éhes leszek😁kipróbálom amiket írtatok.Ki lehet ebből gyógyulni? Ha kezeljük a lelki okot?Vagy visszatér amint új feszkó jön?
2019. febr. 11. 18:55
 8/8 A kérdező kommentje:
10 kg szökkent fel rám mire felismertem a bajt.
2019. febr. 11. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!