Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kristálycukor vagy "édeske"?

Kristálycukor vagy "édeske"?

Figyelt kérdés

Egyik se tudom, de ha csak ez a választási lehetőség akkor melyik a jobb?

("Édeske" vagy "pötyi", ki hogy hívja)



2019. febr. 14. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a kis tablettás édesítőszerre gondolsz, akkor inkább a kristálycukor. A pötyinek rettenetes íze van, ráadásul nekem egy db is olyan étvágyat csinál, mintha sose ettem volna. Cukorpótlókból az eritritet szeretem legjobban, szerintem az még a kristálycukornál is sokkal finomabb.
2019. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én se szeretem a pötyi ízét, úgyhogy pl. kávéba én inkább a cukrot választanám. De ha arról van szó, hogy a reggeli kávétól ne menjen fel a savad, akkor inkább a pötyi. Más esetben, ha csak ritkán, kis mennyiségről van szó, akkor annak kérdése, mennyire fontos neked a cukor kiiktatása. Cukorbetegség, IR esetén inkább a pötyi.
2019. febr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!