Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megakadhat az étel a gyomorban?

I.B.T. kérdése:

Megakadhat az étel a gyomorban?

Figyelt kérdés

AZ elmult két napot hányással töltöttem, viszont tegnap este eléggé megéheztem, ezért ettem 2 db szalámis zsömlét, mást nem igazán kivántam.


Ma reggel, hogy felkelltem semmi hányingerérzetem nem volt, viszont olyan "érzés" vana torkomban, mintha nem ment volna le a zsömle a gyomromból.



2019. márc. 9. 05:51
 1/1 anonim ***** válasza:

"olyan "érzés" vana torkomban, mintha nem ment volna le a zsömle a gyomromból." Ezt nem értem, a torkodban érzed, mi van a gyomrodban?

Ha valamit nehezen emésztesz meg, akkor lehet olyan érzésed, mintha követ ettél volna (én így tudnám leírni).

Hányás után kímélő ételeket kellene enni, a szalámis zsömle úgy látszik, nem volt jó ötlet. Esetleg pirítós magában. Főtt krumplit, rizst szokták javasolni, de jó lehet még a húsleves leve, főtt répa, főtt alma, banán is. Ha a hányással még nem ment ki belőled minden kórokozó, akkor hasmenésre számíthatsz, idő kell, amíg az emésztésed helyreáll. Probiotikum segíthet, hogy hamarabb rendeződjön, hasmenés esetén nagyon jó az Enterol.

2019. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!