Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az egészséges táplálkozás...

Az egészséges táplálkozás drága mulatság?

Figyelt kérdés

Ha azt nézem zöldségek drágák ami egészséges állítólag. A hal is nagyon drága és még sorolhatnám.

Ami olcsó kaja az a sertés köröm, meg csirke szárny, ipari felvágottak stb.


2019. márc. 12. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván drágább, mint a margarinkrémes zsemle, de nem feltétlenül drága. Vannak olcsóbb zöldségek (sárgarépa, fagyasztott zöldborsó, fagyasztott spenót), és halból is van viszonylag olcsó, bár nem feltétlenül kell halat vagy más állatot enni.
2019. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"halból is van viszonylag olcsó, bár nem feltétlenül kell halat vagy más állatot enni."


Persze.... Aztán arra figyelhetek állandóan hogy minden vitamint bevittem meg vasat aztán lehet ehetek multivitamint meg társai..... Kösz nem de inkább eszek húst, szerintem kell az a szervezetnek, főleg a hal

2019. márc. 12. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit a vitaminokon nem való stresszelésről írtál, indokolatlan, de ahogy érzed. A minőségi hús viszont valóban nem olcsó mulatság.
2019. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már megint?

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__978744..


Itt már leírtuk egy páran, mi az egészséges táplálkozás. Nem az, amit te annak tartasz.

2019. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Ezt abszolút nem én írtam ki
2019. márc. 12. 15:26
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Te írod ki mind a 10 kamu kérdést naponta és már mindnekinek feltűnt. Nagyon uncsi. A húsban nincsenek vitaminok szintene ellenben a zöldségekben gyümölcsökben olajos magvakban gabonákban hüvelyesekben annál több. Nem tudom hogy a pcsába lenne vitaminhianyod ha nem eszel húst.
2019. márc. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne drága???
2019. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!