Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehet tenni vécézési...

Mit lehet tenni vécézési probléma ellen?

Figyelt kérdés

Máshogy nem tudtam megfogalmazni a kérdésem, ezért elnézést.

Szóval az a problémám, hogy nem mindennap van székletem, 3-4 naponta van csak és akkor se sok (de van mikor igen).

Ezen a héten elkezdtem gyümölcsöket enni reggelire, valamint zabkását is eszek, amikor épp nem gyümölcsöt reggelizek.

Tegnap elkezdtem zöldteát is inni.


Mit tehetnék, hogy újra legyen székletem rendszeresen reggelenként?


2019. márc. 28. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "vécézési probléma" nagyon tetszett... :D


A zöldtea fogyasztása nagyon jó ötlet volt. Naponta legalább kettő, vagy akár három liter folyadékot fogyassz, valamint kezdj el sűrűn fogyasztani magas rosttartalmú ételeket.


S.O.S helyzetben egyél céklát, illetve idd meg a levét is! Ezzel a kétnapi folyamatos fosás garantált.

2019. márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Zöldtea kapszula. Egyet beveszel este és reggel lesz egy laza rakásod.

Ha tartasz tőle egyél minden nap egy marék diót.

2019. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szükséges naponta lennie. Ez egy hülye mánia, hogy de aztán reggelenként, amikor ütött az óra, akkor kakkantani muszáj. Ha meg nincs inger, akkor meg biztos beteg vagyok. Egy frászt.
2019. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!