Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék de nem tudom...

Hízni szeretnék de nem tudom hogy mit csinálnak a hízás érdekében?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen hízok pedig rendesen eszem. A a testsúlyom nem felel meg a magasságomnak. 172centi magas vagyok és 55Kg 19 Éves Férfi. Mikor elmegyek ruhát venni akkor csak olyat találok ami lóg rajtam és varrni nem szeretnék ruha vásárlás után, ami szerintem érthető, de ezeket a trendi csőnadrágokat utálom mert nekem olyan mint ha megfojtanák a lábam azok a nadrágok. Ezért szeretnék egy olyan 65 kilóra hízni.

2019. jún. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Google: tömegnövelő étrend és súlyzós edzés
2019. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tömegnövelőt nem vennék mivel inkább szedjem fel úgy ahogy mindenki más mint szerekkel lehet van aki erre esküszik de én úgy akorok felszedni kilókat hogy ne kelljen a dolgaimat változtatnom mert mostanában így is elvagyok havazva mindennel sulis és meló dolgokkal negyaránt
2019. jún. 4. 22:08
 3/5 A kérdező kommentje:
a helyes írásom instant 1-es
2019. jún. 4. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Miket eszel,mennyit ?

Étrend:

R: pékáru póker kakaoscsiga egy pohár zsíros tejjel/kakaós kalács

T: banán,turorudi,müzli szelet

E:rántott hús,krumplipüré, rizs,sült krumpli,majonéz... Desszert

U: somlói galuska,chips,krémet,nápolyi,keksz

V: lasagne,undaskenyer,zsíros kenyér...

2019. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tömegnövelő étrend, látom nem sikerült a googleba beírni...
2019. jún. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!