Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiások, bulímiások!...

Anorexiások, bulímiások! Miért lettetek azok? Ha van itt, aki divatból lett anorexiás az miért tette? Mire gondoltatok? Mi volt a célotok, mi volt az ok, ami hajtott, mi motivált?

Figyelt kérdés
Ez egy projekthez kell, légyszi írjatok le mindent, a lehető legpontosabban!

2019. júl. 15. 11:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Bulimias vagyok és képzeld nem akartam az lenni. A suliban szekáltak, a legjobb barátnőm elköltözött ezért egyedül voltam és vele is csak néha találkoztam. Aztán gimibe mentem és újra majdnem mindig egyedül vagyok, mindennek fejébe volt egy háziállatom aki meghalt miatt. Egyszerűen a karjában láttam csak a vigaszt és nem tudok leállni az evéssel. Mindig édeset akarok enni. Próbálom kontrollálni de egyre csak hízok és hízok. Tavaly ilyenkor 166cmel voltam 57kg körül, most már lassan 63kg vagyok. Nagyon le akarok fogyni és végre ezt az egész túlevést magam mögött hagyni. Senkinek nem mondtam el hogy ez van velem. (A nővéremnek szeretném elmondani a közel jövőben.) Ezért most lehet hülyének néztek de át akarok menni anorexiába. Inkább leszek csonti mint kövér. (Aki ezt sertésnek venné, ne értse félre, csak egyszerűen utálom hogy én így nézek ki.)
2020. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!