Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért zavarja az emberek a...

Mért zavarja az emberek a meleg-olimpia?

Figyelt kérdés

Homoszexuális emberek nem lehetnek élsportolók, nem indulhatnak olimpián. Ha egy sportolóról kiderülne, hogy meleg (ha nem akar bujdokolni, mint a nácik idején, akkor kiderül), akkor vége lenne a karrierjének.

Mért nem rendezhetnek magunknak zártkörű versenyeket?



2013. jan. 23. 11:46
1 2 3 4 5 6
 11/54 mucsaröcsöge válasza:
52%
Szerintem meg azért mert a végén kiderülne hogy egy leszbikus csaj erőseb egy heteró birkózó pasinál. én 5 évig kosaraztam és kitettek a kosárcsapatból mert biszexuális vagyok. akkor ezen én is felháborodtam aztán annyival meg nyugtattam magam hogy ezek az emberek primitívek. és azóta minden ember aki elítéli a melegeket primitívnek gondolok :D
2013. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
69%
Ez is diszkriminálás, aki nem fogadj el a melegeket , az ellen előítéleted van!
2013. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 mucsaröcsöge válasza:
73%
nincs nekem előítéletem csak szimplán primitívnek tartom. van egy heteró srác akivel sosem birtuk egymás. főlek mikor megtudta hogy biszex vagyok akkor még jobban gyülölni kezdett. nem is érdekelt addig amíg meg nem tudtam róla hogy a srác csak úgy tud elélvezni ha a barátnője hátulról megujjazza. és én nem kürtöltem végig a világnak hogy nézd egy idióta mint ő. mert a srác a világba ordította hogy én biszex vagyok. aztán elkaptam a gyereket és félre hívtam. elmondtam neki mit tudok. aztán a gyerek elkussolt. többet a hangját nem is hallottam. ezzel csak arra akarok ki lyukadni hogy vannak heterók hasonló titkokkal és mégis köpködnek a melegekre. ezért tartom őket primitívnek :)
2013. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

13:00


Mint a kommunizmusban?

Csak nehogy egyszer egy olyan hatalom jöjjön, ami téged cenzúráz és lehetetlenít el.

Ne sértegesd mások alapvető emberi jogait, mert még visszahull rád.

2013. jan. 23. 13:49
 15/54 A kérdező kommentje:

"semmi értelme,akkor lehetne kutyatartóknak, macskatartóknak,húsevőknek,nem húsevőknek stb mindenkinek külön olimpiát rendezni"


Ezek a csoportok nyugodtan indulhatnak az olimpián anélkül, hogy diszkriminálnák őket.

2013. jan. 23. 13:51
 16/54 anonim ***** válasza:
87%

"a magyar alkotmány a biblia és én is egy férfi és egy nő kapcsolatát ismeri el. Én a melegeket tisztelem,de amit csinálnak az természetellenes és undorító!"


A teokrácia és a demokrácia két külön dolog, tessék már fölfogni! Senki nem érdekel, hogy mi van egy több ezer éves, foszladozó papírokból összerakott ócska könyvben. Ezzel nem akartam senkit megsérteni, csak észnél legyünk már. A vallás is mindenkinek a magánügye, ugyanúgy, mint a szexualitás. "Tartsák a négy fal között." Tessék, a vallást is tartsátok a templom falai közt!


"tisztelem, de ..."

ha van de, akkor nem tiszteled őket

2013. jan. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

A kérdésem még mindig ugyan az.

Ha a melegek nem indulhatnak az olimpián, akkor mért nem rendezhetnek maguknak egyet???

2013. jan. 23. 13:56
 18/54 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, nézz már utána, létezik melegolimpia!
2013. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
30%

"Ezek a csoportok nyugodtan indulhatnak az olimpián anélkül, hogy diszkriminálnák őket."


A feketéket is diszkriminálják, ők mégsem akarnak külön olimpiát maguknak. Ugyanúgy megemlíthetnék más népcsoportokat is, akik ki vannak téve a diszkriminációnak, csak tudnám, hogy téged miért pont a melegek elleni diszkrimináció zavar a legjobban?

2013. jan. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:

14:06


Felőlem bárki tarthat olimpiát. Én azt nem értem, hogy mért zavar téged, ha a melegek rendeznek maguknak egyet.

A feketék is nyugodtan rendezzenek.

Persze a legjobb mégis az lenne, ha a sportban nem lenne ekkora diszkrimináció.

2013. jan. 23. 14:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!