Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért zavarja az emberek a...

Mért zavarja az emberek a meleg-olimpia?

Figyelt kérdés

Homoszexuális emberek nem lehetnek élsportolók, nem indulhatnak olimpián. Ha egy sportolóról kiderülne, hogy meleg (ha nem akar bujdokolni, mint a nácik idején, akkor kiderül), akkor vége lenne a karrierjének.

Mért nem rendezhetnek magunknak zártkörű versenyeket?



2013. jan. 23. 11:46
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:

17:10


Olvasd el az életrajzokat is. Nem semmi...

2013. jan. 23. 19:28
 42/54 anonim ***** válasza:
100%

poet - dehát nem Isten teremtette a homókat? Valami oka csak van annak hogy évezredek óta köztünk vannak, és állitólag a népességen belül állandó volt az arányuk.

Honnan veszed te hogy Istennek nem tetszik hogy vannak? Hm? Mi van ha okkal léteznek? Valld be hogy neked nem tetszenek, de ne bújj a biblia mögé

2013. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

"A tenisz egy egészen más kategória. nem is érdekli őket az olimpia."


Igen, de ezek profi sportolók voltak, te pedig azt írtad, hogy egy meleg sportoló sosem lesz profi!!! Ennyire rosszul esik, hogy valaki megcáfolta az állításodat?

2013. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 poet1 ***** válasza:
8%

én nem bújok a Biblia mögé, épp fordítva. A biblia Isten beszéde. Az ószövetségből: AKI FÉRFIVAL HÁL ÚGY,MINT ASSZONNYAL,HALÁLAL LAKOLJON.

az újszövetségből:

HASONLÓKÉPPEN A FÉRFIAK IS ELHAGYVÁN AZ ASSZONYNÉPPEL VALÓ TERMÉSZETES ÉLÉST, EGYMÁSRA GERJEDTEK BUJASÁGUKBAN, FÉRFIAK FÉRFIAKKAL FERTELMESKEDVÉN...

2013. jan. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 poet1 ***** válasza:
8%

ja és még egy idézet a Teremtés könyvéből: FÉRFIVÁ ÉS ASSZONYÁ TEREMTÉ ŐKET,ÉS MEGÁLDÁ ŐKET...

Mit áldott meg?amit teremtett.

2013. jan. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 poet1 ***** válasza:
24%
és én már bevallottam h mi a véleményem,méghozzá nem névtelenül! Nekem ismétlem kb. harmadszor,nem a meleg emberekkel van gondom. Sokakat ismerek akik azok és jóban vagyunk. Engem maga a dolog zavar. Remélem mindenki érti!
2013. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

23:58


Mivel a szexualitás is egy ember részét képezik, így te a melegeket utálod. Nem kell maszatolni.

A könyvecskéd meg nem érdekel senkit sem. Csak égeted magad.

2013. jan. 24. 01:50
 48/54 A kérdező kommentje:

21:21


Azt nem írtam, hogy teljesen lehetetlen meleg sportolónak lenni nyugaton, de még ott is alig vannak néhányan. A listán szereplő emberek nagy részéről csak a karrierjük után derült ki.


Itt Magyarországon viszont teljesen lehetetlen, hogy egy homoszexuális ember sportoló legyen.

2013. jan. 24. 01:55
 49/54 poet1 ***** válasza:
17%
Kedves kérdező, neked nem csak a hajlamaid ferdék,hanem mazoista is vagy hisz az a vágyad,h utáljanak. A mániákus depresszióról is írhatok,de félek nem jutna el az agyadig. Már ami nem melegedett még túl. A Bibliás választ meg nem neked írtam,úgyhogy nem kéne beleszólni. Sajnáltasd csak tovább magad,sok sikert
2013. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

poet - a biblia tele van ellentmondásokkal, az nem isten szava, hanem egy etikai kódex, amit pár ezer éve néhány zsidó pap leirt. Aztán vagy 50x átirták, toldozták-foldozták, párszor leforditották, amikor biztos hogy elveszett valami az eredeti szövegből.

A természetben természetes dolog, rengeteg fajnál megjelenik. Valami oka biztos hogy van hogy még nem tűnt el, pedig a görög-római kort leszámitva mindenhol rossz szemmel nézték a dolgot, tehát az elmúlt 10-15 évet leszámitva nem igazán tolerálták, vagy propagálták soha.

Engem meg a vörös hajú emberek, a c.igányok, az indiai, pakisztáni emberek, a négerek, a káromkodó emberek, a hazugok zavarnak. Mégse hisztizek miattuk.

2013. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!