Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért zavarja az emberek a...

Mért zavarja az emberek a meleg-olimpia?

Figyelt kérdés

Homoszexuális emberek nem lehetnek élsportolók, nem indulhatnak olimpián. Ha egy sportolóról kiderülne, hogy meleg (ha nem akar bujdokolni, mint a nácik idején, akkor kiderül), akkor vége lenne a karrierjének.

Mért nem rendezhetnek magunknak zártkörű versenyeket?



2013. jan. 23. 11:46
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyertek légyszi az összes meleges kérdésnél a Bibliával már. Ha hiszel ezekben, tedd, és akkor ne légy meleg ha az szerinted bün, de ezt másokra ne eröltessétek már rá, akik nem hisznek az egészben és a bibliában, vagy olyan vallásúak ahol ez oké. Azokat is így szidjátok aki óvszert használ vagy házasságon kívül lesz terhes?
2013. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
34%

"21:21


Azt nem írtam, hogy teljesen lehetetlen meleg sportolónak lenni nyugaton ..."


32. hozzászólás (tegnap 15:50), részlet:

"Eleve profi sportoló homoszexuális ember nem lehet.

Higgy nekem! Nem hagyják!"


Miről is beszélünk? Szerintem innentől kezdve be kell ismerned, hogy legalább az egyik hozzászólásban butaságot írtál, mert a kettő ellentmond egymásnak!

2013. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%

kicsi igazsága van

mondjuk egyéni sportban bátran fel lehet vállalni, de pl. fociban vége lenne annak aki nyíltan vállalja, pedig gondolom a focisták között is akkora az arányuk mint máshol, tehát jó sokan lehetnek. Ha egy visszavonult játékosról derül ki akkor semmi nincs. De ha valaki eleve úgy kezdené hogy 20 évesen beismeri akkor annak esélytelen hogy komoly pályája legyen. Az ellenfél játékosai, szurkolói megtalálnák mindig, a csapattársak bizalmatlanok lennének, stb stb

2013. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim válasza:
Való igaz, hogy egy bevallottan meleg férfi focistát páros lábbal rúgnának ki a csapatból. Természetesen ott is vannak melegek, ök titokban foglalkoznak egymással. Magyarországon, nem jellemzö, hogy valaki élsportoló nyíltan bavallaná a melegségét, éppen azért, mert ilyen bejegyzések vannak itt is, mint amilyenek ezek. Magyarországon a melegség nem elfogadott dolog, és maguk a melegek sem úgy állnak a társadalomhoz, hogy el lehessen fogadni öket. Ez kultúra kérdése, és Magyarország még nem érte el azt a szintet, ami tölünk kissé nyugatabbra teljesen természetes dolog. Az úgynevezett "Meleg Olimpia" sem nevezhetö Olimpiának. Az Olimpiákon egyidöben az egész világról minden sportágban versenyeznek a sportolók. A melegek egyes sportágakban többé kevésbé rendszertelen idöben és változó helyszíneken találkoznak és versenyeznek. Nem azért, mert nem állnák meg a helyüket az országuk sportolói között, hanem mert van egy közös összetartó témájuk - a melegség, és ezt ilyen versenyekkor nem kell titkolniuk. Tapasztalatból tudom, hiszen én is részt veszek Európa-szerte ilyen sportversenyeken, hogy nagyonis kultúrált, sikeres és eredményes találkozók ezek. Idehaza, amíg egyesületben sportoltam, addíg én is titkoltam az érzéseimet. ma már idehaza is léteznek "meleg sportegyesületek" - nemzetközi színvonalon is megállják a helyüket. A sportolók eredményei pedíg hivatalos, elismert eredmények. Van, hogy valóban olimpiai szintet érnek el ezek a sportolók. Tudomásom szerint pedíg "rengeteg" magyar meleg / leszbikus élsportoló Nyugat-Európában találta meg a helyét és éri el az eredményeket. Ezekröl a sportolókról pedíg egyszerüen nem úgy beszélnek, mint melegekröl.
2017. máj. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!