Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért zavarja az emberek a...

Mért zavarja az emberek a meleg-olimpia?

Figyelt kérdés

Homoszexuális emberek nem lehetnek élsportolók, nem indulhatnak olimpián. Ha egy sportolóról kiderülne, hogy meleg (ha nem akar bujdokolni, mint a nácik idején, akkor kiderül), akkor vége lenne a karrierjének.

Mért nem rendezhetnek magunknak zártkörű versenyeket?



2013. jan. 23. 11:46
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

"Senkit se zártak még ki olimpiáról mert a saját neméhez vonzódik."


Naná! El se jutottak odáig, hogy olimpián indulhassanak.

Eleve profi sportoló homoszexuális ember nem lehet.

Higgy nekem! Nem hagyják!

2013. jan. 23. 15:50
 32/54 poet1 ***** válasza:
25%
kérdező, talán olvasd el a Bibliát,mielőtt fröcsögsz. A mi Istenünk legalább nem a torzultakat pátyolgatja,és eredetileg téged sem melegnek teremtett. Ha az vagy,a te hibád, de ebből is lenne kiút,ha akarnád. És lehetnél figyelmesebb,mert nekem nem emberekkel van gondom,hanem maga a dolog irritál!
2013. jan. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

15:57


Fogalmad sincs a homoszexualitásról.

Csak gyűlölködsz, ártasz másoknak úgy, hogy még csak észre se veszed. A Biblia miatt meg több millió ember halt már meg.

A melegek azok, amik, így nekik ártasz. Nem ők választották, "meggyógyulni" se tudnak.

Nem azért utálod őket, amit csinálnak, hanem azért, amik.

2013. jan. 23. 16:03
 34/54 A kérdező kommentje:

"És lehetnél figyelmesebb,mert nekem nem emberekkel van gondom,hanem maga a dolog irritál!"


Ez a keresztények legundorítóbb csúsztatása.

2013. jan. 23. 16:03
 35/54 poet1 ***** válasza:
32%
abbahagyhatnád a nyavalygást. Ne akard bemagyarázni miről mire gondolok. Ha utálnálak nem állnék szóba sem veled. Te csöpögsz az önsajnálattól. A kereszténység miatt nem haltak meg milliók. Azok miatt haltak meg, akik annak hitték magukat,ez szintén benne van a Bibliában. De az AIDS miatt tényleng sokan meghaltak.
2013. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 poet1 ***** válasza:
0%
én egyébként több olyan embert is ismerek,akik Istent keresték és meggyógyultak. Akarat kérdése. Ne harapj a kézbe ami segíteni akar. Nincs fogalmam? Mielőtt megismertem Istent 19 éve,én bi voltam. Erre varj gombot!
2013. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
77%

"Eleve profi sportoló homoszexuális ember nem lehet.

Higgy nekem! Nem hagyják!"


Csak 2 ellenpélda: Amélie Mauresmo, Martina Navratilova.

2013. jan. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

16:19


Ez két leszbikus teniszező, akik karrierjük csúcsán ismerték be, hogy melegek, mikor már ismertek és milliomosok voltak. Ráadásul Amerikában.

Mondj egy magyar sportolót.

2013. jan. 23. 16:44
 39/54 A kérdező kommentje:
A tenisz egy egészen más kategória. nem is érdekli őket az olimpia.
2013. jan. 23. 16:51
 40/54 anonim ***** válasza:
100%
2013. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!