Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért zavarja az emberek a...

Mért zavarja az emberek a meleg-olimpia?

Figyelt kérdés

Homoszexuális emberek nem lehetnek élsportolók, nem indulhatnak olimpián. Ha egy sportolóról kiderülne, hogy meleg (ha nem akar bujdokolni, mint a nácik idején, akkor kiderül), akkor vége lenne a karrierjének.

Mért nem rendezhetnek magunknak zártkörű versenyeket?



2013. jan. 23. 11:46
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

"Kérdező, nézz már utána, létezik melegolimpia!"


Akkor úgy fogalmazok, hogy mért zavar, hogy létezik ilyesmi.

2013. jan. 23. 14:14
 22/54 A kérdező kommentje:

Valakinek a Biblia, valakinek a Mein Kampf.


Ugyan az.

Valakinek tüzes eső, valakinek Auschwitz.

2013. jan. 23. 14:42
 23/54 anonim ***** válasza:
47%

Te most Jézust Hitlerhez hasonlítod?

Van bajod az biztos.

2013. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

14:43


Ne csúsztass!!


Ha a keresztények Istene egy embercsoportot ki akar irtatni, akkor az az istenség nagyon is hasonlít Hitlerhez.

Ebből is látszik, hogy a ti Istenetek nem Isten.

2013. jan. 23. 15:14
 25/54 anonim ***** válasza:
65%
Én nem vagyok vallásos, de ez még nem azt jelenti, hogy egyetértek azzal, hogy a melegeknek reklámoznia kéne, hogy ők azok. Nem érdekel más szexuális szokása, nem akarok róla tudni ki mit hova dugdos, egymás fülébe, szemébe vagy akárhova.
2013. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

15:25


Ki beszél most reklámozásról? Eleve ez mit jelent? Mi számít reklámozásnak?

2013. jan. 23. 15:32
 27/54 A kérdező kommentje:

15:25


Mindennek van előzménye. Nem lenne melegolimpia, ha nem diszkriminálnák a melegek a sportban. Mindenki élné a kis életét, ha a homofóbok nem nem ütnék bele az orrukat mások dolgába, nem lenne diszkrimináció sehol sem.

2013. jan. 23. 15:34
 28/54 anonim ***** válasza:
73%

Azt nem tudom miért nem indulhatnak, befolyásolja a szexuális hovatartozás a sport teljesítményt, vagy mi az oka?

Reklámozás, pl. melegfelvonulás, lehet, hogy ezzel eltértem az eredeti témától.

2013. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

15:37


Ha valakiről kiderül, hogy meleg, azt ellehetetlenítik. Ennyi.

A melegfelvonulás is csak valaminek a következménye, de szerintem rosszul van megcsinálva. Sima tüntetésnek kéne kezelni. A homofóbia ellen. Megemlékezni a homofóbia áldozataira stb.

Az viszont nem kérdés, hogy van okuk tüntetni.

2013. jan. 23. 15:43
 30/54 anonim ***** válasza:
86%

azért kis csúsztatás van. Senkit se zártak még ki olimpiáról mert a saját neméhez vonzódik. A melegolimpiának semmiféle sportértéke nincs, egy pár napos homodzsembori az egész.

Aki meg a bibliát hozta fel, az keresse meg azt a részt amiben valami olyasmit irnkahogy ne itélj hogy ne itéltess. Ha annyira hisznek istenben akkor talán nem kéne kétségbe vonni a bölcsességét, hisz valszeg okkal teremtett melegeket. Kik vagytok ti hogy ellentmondjatok ennek?

Egyébként senki se lesz meleg külső hatások miatt. Valami hajlam kell hogy legyen benne. Egy full heteró nem fog kukit copni csak mert a tévében az van, hogy vmelyik celeb meleg és az milyen kúl dolog. Egyébként az állatvilágban számtalan példa van a homoszexualitásra, ők meg nem hiszem hogy a tévé miatt buzultak be. Ennyit arról mennyire természetellenes.

2013. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!