Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó az amway?

Miért jó az amway?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 20:52
 11/98 anonim válasza:
89%
2009. jan. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
34%
Vitába szállnék azzal, aki szerint a termékajánlgatás ugyanolyan, mint egy jó filmről mesélni, amit épp most láttam. Van egy ismerősöm, aki a Lyoness-be toboroz embereket. Amióta ezt csinálja, egyszerűen másról nem is lehet vele beszélni. Teljesen egyenesen megmondtam neki, hogy én belépni belépek, de annak a cégnek a működését én aligha tudom igénybe venni, mert mások a szokásaim. (Nem akarok offolni, jobban belemenni). Ennek ellenére hónapokig üldözött, hogy menjek későeste előadásokra meg ilyenek. Elfordultam tőle, mert annyira megszállott lett, hogy ezen kívül semmi beszédtéma. Az emberek, köztük én is, úgy gondolkodnak, hogy: elfogyott a tusfürdőm (mosóporom, harisnya, vagy bármi) utánanézek, hogy ár/teljesítmény arányban hogy találom meg az optimálisat. Ezzel szemben ezek az mlm-es "üzletemberek", akik a magánszférában mocorognak: nem érdekli őket, hogy szükséged van-e, nem érdekli őket, hogy csak sörözni mész, vagy grillezni a kertipartin, ők üzletelni akarnak és még a kötőszavaikat is ennek rendelik alá a beszélgetésükben. Én a magam részéről minden nemű KÉRETLEN megkeresést elutasítok, mert ez a módszer az elveimmel ellenkezik. A kérdésre viccesen az lenne a válaszom: "Miért? Jó az amway?" Szerintem annak jó, akinek van "gyomra" a tukmáláshoz, nem érdekli, hogy az embereket ez taszítja, és még szerencsés módon sok vevője is van.
2009. jan. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
94%

az emvéjjesek nem tukmálnak eredetileg... aki tukmál, az félreértette az egész rendszert, az ilyenek járatják le a rendszert, ami meg szerintem borzasztó... de az ilyenek előbb-utóbb ugyis kiszóródnak, csak azok fognak ebből pénzt keresni, akik tisztességesen űzik , nem pedig tukmálják


viszont az emvéjjt ne haonlítsuk össze az összes többi gyökér mlm-mel mert nincs közük egymáshoz, csak koppintják az emvéjt, de nem megy nekik

2009. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim ***** válasza:
6%
Nekem mosószereim voltak Amweyesek, egy Cif jobb náluk, meg 2 mappám volt ami használhatatlan volt mind a 2.Lehet véletlen.
2009. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
90%

Én személy szerint nem szeretek szupermarketekben a bevásárlókocsikkal "talicskázni". Az Amway megoldotta ezt a problémát, mert otthonról pizsomában és teával tudok vásárolni és két napon belül házhoz szálítja a minőségi termékeket és 90 napos pénzvisszafizetési garanciát is válal (még soha nem vettem igénybe). A termékek környezetbarátak ami szerintem a nagyon fontos.

Véleményem szerint ésszerűbb itt megvásárolni a termékeket, mert az előbbi előnyök mellett még keresni is lehet az vele.

2009. márc. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim válasza:
96%
Hogy miért jó, csak akkor tudod meg, ha tag vagy és használod a termékeket; már olvashattad hogy környezetbarát, 100%-ban lebomló, ENSZ díjas termékekről van szó; 90-180 nap megelégedettségi pénzvisszafizetési garanciával. Ez garancia a minőségre; az árakról meggyőződhetsz ha e-mailben kérsz tőlem egy azonosítót - ezek az eladási árak, a rendszer tagjai 30-35%-kal olcsóbban jutnak hozzá; és persze minden termék 6-8-10-szeres töménységű. (a 3 kg-os mosópor pl 24 kg-nak felel meg; kb 8 éve ezeket használom, nekem beváltak).
2009. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
9%

Az AMWAY megtévesztett embereken élősködő paraziták társasága.Az agymosások, győzködések egyik fő motívuma hogy az alkalmazotti státus, kemény fizikai munka, nyugdíjrendszer, stb. mind-mind megvetendő és nevetséges dolgok. A hálózatépítés, passzív jövedelem, az az igazi! Aki nem kér belőle az ostoba, negatív fajankó.

Pár év hálózatszervezés, és már lógathatja is a lábát a szorgalmas új tag a Bahamákon. Ezt az életszemléletet művelitek és sulykoljátok a tagokba.


Csak azt felejtitek el, hogy az amerikai, ny-európai, skandináv és más fejlett országok mai életszínvonalát nem MLM-es hálózatépítők, hanem keményen dolgozó fizikai munkások, mérnökök, tanárok, tudósok, stb. generációi hozták létre, és tartják fenn ma is.

Nélkülük se MLM, se passzív jövedelem nem létezhetne.


Tudomásul kellene venni, hogy valójában itt is, mint minden más MLM rendszernél a termékek valójában csak melléktermékek, az egész nem ezekről szól. A lényeg a hálózatépítésen van, a beléptetésen. A termék mindig mellékes, nem véletlenül nincs normál kereskedelmi forgalomban, hiszen bizonytalan eredete-származása, bizonyítatlan hatásai, s nem utolsósorban irreálisan magas ára miatt versenyképtelen.Az MLM-termékek kizárólag a piramisjáték leplezését szolgálják, a hálózaton kívül a beszervezési aktuson túl gyakorlatilag nem jutnak, csakis a belső fogyasztásban forognak.Arról nem is beszélve, hogy a sok agymosott "sikeresen" leépíti a rokoni, baráti kapcsolatait, mert mindig a szarjaival jön, és el akar adni lelkesen (legalább a kezdőcsomag árát szeretné behozni...).És ugyan honnan származik az a pénz amit bónusz és adó gyanánt nagylelkűen kifizetnek?

Hát az bizony a "vállalkozók" hálózatába beszervezett, szerencsét próbáló Mo-i kisemberek pénze, az ő vásárlásaikból, kezdőcsomagjaikból, stb. jön össze. Amit máshol keresnek meg. Ennek a pénznek tekintélyes része pedig az amcsi részvényesek bankszámláját gyarapítja (az adók és bónuszok kifizetése után).Magyarország az MLM tekintetében hamara telítődő piac. Vagy egy új termékkel, temékcsoporttal jövő céghez lépsz be, még az alapítás idején, akkor még a nyertesek oldalán lehetsz felfutási, telítődési fázis, de egy rövid időszak után már esélyed sincs feljebb kerülni, kifújt a piac.

2009. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim válasza:
94%

Az MLM egy értékesítési forma. Manapság mindenki él vele, mert motiválóbb, mint az "ajánld 2 barátodnak és biztosan postázunk Neked egy hűtőmágnest és nyerhetsz egy luxus hétvégét valahol".

Az MLM rendszerére épít egy csomó piramisjáték, ez igaz. Csakhogy az illegális, mert nincs termék mögötte.

És hogy miért korrekt az Amway és mi különbözteti meg a pilótajátéktól, vagy többi MLM rendszertől?

- a termékek leellenőrizhetők, OÉTI, MSZ, stb engedélyek rajta vannak, legális úton érkezik.

- belépés párezer forint és ha nem kérsz oktatási segítséget, elég, ha csak vásárolsz, de még így is ajánlhatod a termékeket és csatlakozhatnak hozzád további fogyasztók, még ha nem is akarsz gyorsan hálózatot építeni. Ez olyan, mint amikor anno Metro kártyáért könyörögtél a szomszédtól.

- belépés pénzbefizetést jelent, de az nem számít forgalomnak, tehát az nem kerül visszaosztásra (tehát nem pilótajáték, mert nem fejpénz a lényeg)

- csak a termékek vásárlása számít forgalomnak, egyes kiegészítő termékek, ill. oktatási anyagok, brosúrák vásárlása nem minősül termékforgalomnak, csak a kézzel fogadható termékek (tehát nem pilótajáték, mert tényleg termékek forgalma után fizet).

- nincs kötelező vásárlás (más MLM rendszereknél van kötelező vásárlás, akár 260.000,-Ft értékben a csatlakozáskor. Enélkül nem lehetsz hálózatépítő, de be sem léphetsz. Ezzel biztosítják, hogy új tag után biztosan bazi nagy forgalom legyen. Hangsúlyozom, ilyen az Amway-nél nincs).

- A termékvisszaváltás működik, próbáltam, gond nélkül visszakaptam a pénzem, amikor úgy alakult.


Tényleg nem sikerülhet mindenkinek és tényleg szükség van orvosokra, kutatókra, stb. De amíg folyamatosan felnőnek emberek, addig egy piac nem telítődik meg.

2010. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
0%
Haverom pár éve belépett amwaybe, vett kezdőcsomagot 40ezerért, majd ami volt a csomagban felírkáltuk, elmentünk tescoba és minden termékhez a tescoban található legdrágább (márkás) terméket hasonlítottuk(NEM a legolcsóbbat, hanem márkás, jó minőségű legdrágább terméket) Szerintetek mennyi lett a végösszeg? 8000Ft Na, magyarázza meg valaki hogy lehet annyival de annyival szuperebb az amway-es, h 40000 be kerül 8000nyi árú... Megkérdeztük: Az ő mosogatószerük koncentrátum, azért jobb, mondom hahó, mi is azt kerestünk tescoban... ÁTVERÉS
2010. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
83%

Én nem foglalkoznék a dolog MLM részével, nem értek hozzá plusz nem szimpatikus:)

De a termékeik szuperjók. Én azóta se találok hasonló sampont, balzsamot stb. A legdrágább márkák sem tudják nálam ezt a színvonalat utolérni. Ugyanakkor állati drágának tartom őket, ahhoz képest, hogy még így is "olcsók". Bevallom, minden terméküket ajándékba kaptam egy rokontól, magamtól képtelen volnék kifizetni ennyit egy-egy termékért. Volna rá pénz, csak irdatlanul soknak tűnik.

2010. márc. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!