Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó az amway?

Miért jó az amway?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 20:52
 41/98 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem lenne Amway ma most valószínű a főnököm arcát kellene bámulnom és azokkal a kollégákkal kellene jó pofiznom az irodában, akik talán fél órája kibeszéltek.

Mit csinálok e helyett? Itthon vagyok, tudok segíteni a gyerekeimnek a tanulásban, van időm magamra és a férjemre, mindjárt megyek a manókkal és megsétáltatjuk a kiskutyánkat, aki azért lehet nálunk, mert van időm és pénzem rá, hogy foglalkozzak vele.

Miért tudom ezt megcsinálni? Mert 3 hónapja a főnököm elé álltam és azt mondtam neki, hogy kezdjen el keresni egy alkalmazottat, mert nekem ez volt az utolsó hónapom.

Miért tudtam felmondani? Mert van egy biztos jövedelemforrásom a munkahelyemen kívül.

Ezek kívül még miért jó az Amway? Minőségi termékeket vásárolok otthonról, ahelyett, hogy a Tescoban, Auchanban vagy valamelyik másik bevásárlóközpontban idegeskednék.

A családomnak minőségi életet tudok biztosítani. Személyiségem rengeteget fejlődött.

Végre van időm és pénzem a hobbimra (lovaglás).

Még utoljára, de nagyon is fontos szempont. Látom felnőni a gyerekeimet. Tudok velük időt tölteni és én nevelem őket nem a tévé vagy a számítógép.

2010. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
14%

Amit az mlm-et illeti, persze, egy jól megcsinált mlm működik, azonban NEM ÚGY, ahogy az mlm-esek állítják. A terméket pl. mindenki leszarja, mert teljesen érdektelen. Valójában a lényeg a baleksereglet pénzének a szétosztása egymás között, ez a VALÓDI tevékenység. A VALÓDI TERMÉK pedig a "te is milliomos lehetsz" szöveg leadása balekoknak, akik elhiszik, hogy milliomosok leszek, ha befizetnek, regisztrálnak, felesleges túlárazott terméket vesznek, majd pár hónapig megpróbálják a teljes rokonságot, kollégákat, volt osztálytársakat beszervezni. Ez az IGAZI TEVÉKENYSÉG.


Ha valaki úgy érzi, hogy képes ezt sikeresen csinálni, tegye. Én nem ítélem el a profi mlm-eseket, mert ők egy terméket szolgáltatnak: baleknek álmot adnak el. De beállni ezredik baleknek - hát ... :-)

2010. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
29%

"a termékek nagyon jók és ár-érték arányban is verik a többit."


Bruhahah... minta hiper szuper SA8 ugye aminek 60%-a közönséges 200Ft-os mosószóda... :-)))

2010. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
83%

19:41-es sérültnek:

Az embernek meg 70%-a víz, de a maradék 30% mégis különlegessé teszi.

2010. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
76%

Valóban,a többi különlegesség a "parasztvakítás"... :-)

mivel legtöbb mosópor hatóanyaga mosószóda :-)

2010. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
81%

A te esetedben igazad lehet, de az emberek többsége nem csupán vízből és "parasztvakításból" áll.


Ha a mosószóda önmagában minden más anyag nélkül tökéletesen mosna bármit, valószinúleg nem csak az Amway, hanem az összes konkurens cég márkái is eltűnnének a piacról, hiszen a közönséges mosószóda mindezeknél jóval olcsóbb.

Ha úgy érzed, neked a mosószóda önmagában kielégíti a mosószerrel pacsolatos igényeid, akkor használd azt. Nem bántasz vele senkit. Szabad országban élünk, a mosószer választás szempontjából biztosan. Én meg használom az SA8-at,és élvezem a termék minőségét, örülök, hogy pénzt takarítok meg, és büszke vagyok rá, hogy nem szennyezem vele a környezetet, de főleg a zsebemben maradt kiskereskedelmi árráésnek, és a marketingköltség egy részének örülök. Előbbi a te magánügyed, utóbbi az enyém.

Ez viszont a "Miért jó az amway?" kérdés topikja. Ha feltétlenül úgy érzed, hogy neked arról kell írnod, hogy miért rossz, legalább tedd intelligensen. Ha felfedezed, hogy a szappan nagy része nátrium, a fogkrémé meg fluor, azzal nem írtál semmi érdemit. Ha van valami megdönthetetlen bizonyítékod, hogy a maradék 40%-ban tényleg nincs semmi hasznos, akkor elő a bizonyítékkal, az üres fecsegésedre viszont semmi szükség.

2010. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
45%

Bocsánat az arányt eltévesztettem :-)

90%-a közönséges 200 Ft/kg mosószóda.


Még mielőtt súlyos cáfolat érkezne:

[link]


Forditsd meg a mosóporos dobozt Ott vannak az összetevők:-)))))))))))))))



Mindegyiknél ugyanaz, mosószóda stb stb.., Még az arányok is ugyanolyanok.

Be..arok a röhögtéstől, te nem nézet meg mit veszel????????????????

Ja Az Sa8 pont a gyümölcs meg a bébiétel foltokat nem hozza ki. erre jött a hülye ügynökduma: nem jól használod. Igy szakad meg egy 15 éves barátság...

2010. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehetsz valami nagy koponya, de legalább csökönyös vagy. Nem tökmindegy, hogy 10%-ban vagy 40%-ban van az, ami megkülönbözteti a mosószereket egymástól? Nem szoktam megnézni, nem érdekel. Egyszer valaki érdeklődött nálam az összetevők iránt, akkor utánanéztem, majd elfelejtettem. Korábban más mosószert használtam, és annak sem néztem az összetételét. Az eredményt, a költségeket, a garanciát meg annál inkább. Meg azt, hogy a konkurens termékekkel ellentétben környezetbarát, és nem állatkisérletekkel tesztelték.

Tényleg használj közönséges mosószódát á lá nátúr, ha neked az jó. Lehet, hogy neked van igazad mosószerhasználatban. Az emberek döntő többsége nem azt használ, hanem Arielt, Persilt, amelyek egy kicsit drágábbak az SA8-nál vagy Tomit, Biopont, amelyek kicsit olcsóbbak, meg még sok egyebet. Nagyon jól megvagyunk azokkal, akik fogyasztását innen irányítjuk át minőségi termékek használatára.

Ha beszársz semmi gond, a mosószódád majd kiszedi. Csak az a furcsa, miért vagy büszke rá, hogy egy barátod segítségét lehülyeügynökdumázod, és megszakítasz egy 15 éves barátságot, mert megosztott veled egy információt. Ritka szerencsés ember, hogy megszabadult a "barátságodtól".


Ismételten felhívom a figyelmed a topik címére. Keress magadnak mondjuk egy "Hogy lettél MLM-sérült?" címűt, és ott add elő a siralmaid.

2010. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim válasza:
81%

Sziasztok!


Hogy miért jó az amway?

Tán' nem árulok el nagy titkot,ha azt mondom,hogy ez is egy profitorientált cég.Magyarul, nem fognak Neked csak azért fizetni,mert szép a mosolyod.Mondok még egy izgalmas dolgot,a Tesco mögötti földeken nincsenek Ariel,Pur,Domestos,Signal,Jar,Lenor... fák ,amiről a "Tesco gazdaságos"munkatársak szüretelhetnék a mosóport,öblítőt fogkrémet...és azon frissében vihetnék is a polcokra.Most figyelj,mert lerántom a leplet!!! ;)Ha bármit megveszel a" gazdaságoséknál"100 egységért,azt valaki legyártotta haszonnal együtt 40 egységért.Jön rá 30 egység,mert 1-2kézen csak keresztül kell mennie annak az árúnak (kisker-nagyker).És 30 egység azért kerül rá,mert reklámozták Neked azt a terméket a tv-ben,rádióban,újságban,hogy "nála jobbat úgysem találsz" Szóval,40+30+30=100 Ft.Az amway-nél így néz ki a 100 egység:40 egységért a cég legyárt valamit haszonnal együtt,30 egységet megtakaríthatsz a 100-ból,a regisztrációval,30 egységet pedig megkereshetsz,ha ,mesélsz róla az ismerősöknek,kvázi reklámozol.100-30-30=40 Ft.


Még valami!Olyan termékekről van szó,amit mindenki használ otthon pl.öblítő,tusfürdő,mosogató,szappan,krémek sampon,általános tisztító(amivel,ha felmosok,utána megöntözöm a virágaimat,és virulnak tőle,mert kókuszolaj az alapanyaga)Szóval,ha tényleg a "legkissebb is számít"akkor jól gondold át,hogy hol is vásárolsz.

2010. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
79%

Az előzővel abszolút mértékben egyetértve egyvalamit szeretnék hozzátenni:

egy terméknek (legyen az bármilyen márka) az alapanya költsége kb. annak az árnak a 10 vagy 20%-a, amit te kifizetsz érte. Ha egy 250 ml-es tusfürdőt megveszel 500 Ft-ért, annak az előállítási költsége igen csekély - ennek 2 oka lehet:

1. nagy %-a víz a terméknek

2. eleve maga az előállítási technológia értéktelen

Én a magam részéről nem vásárolnék VIZET......

2010. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!