Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó az amway?

Miért jó az amway?

Figyelt kérdés
2008. jún. 3. 20:52
 21/98 anonim ***** válasza:
100%

én azért szeretem mert természetes anyagokból van, és egyiksem állatkisérletes.

mert szinte az összes reklámban látott terméket állatokkal kisérleteznek.:)

szerintem ez a legundorítóbb dolog a világon.

meg a nővéremnek bőrbetegsége van és ha másik mosóporral mos akkor kijön neki.:S

én imádom.az összes nagyon jó.

:)

2010. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim válasza:
89%

Sziasztok!


Én sikeresen építem a saját vállalkozásomat az Amway-ben.Nekem is voltak kétségeim,kezdetben,hogy miként fog ez működni.Sőt,gondot okozott első körben,hogy embereket meghívjak marketingre.De látván a sikereimet,azt mondtam,hogy ez nem arról szól,hogy kihasználjak bárkit is.Hanem egy lehetőséget adjak a kezébe,hogy ne egy gyárban 12 órában,és 3 műszakban kelljen éhbérért robotolnia,mindezt úgy,hogy felnőnek a gyerekei,és lemaradt a legfontosabb pillanataikról.Hanem a ha elér egy szintet az Amway.-nél,nevetve mondhasson búcsút a munkahelyén a házsártos főnökének.Én azt mondom,hogy ez egy nagyon jó lehetőség arra,hogy kilépjünk a mókuskerékből,és magunk határozhassuk meg,hogy mikor,mennyit,és milyen tempóban szeretnénk dolgozni.Evidens,hogy aki több időt,energiát fektet bele,ő gyorsabban fog sikereket elérni.DE megközelítőleg sem kell ezzel annyit dolgozni,mint mondjuk egy gyárban.És igaz,senki nem mondja azt,hogy "peeersze,lépj csak be az Amway-be,és holnap százezreket fogunk a számládra utalni"természetesen itt is dolgozni kell a pénzért.Első körben használd a termékeket,mert ettől leszel hiteles mikor ajánlod másoknak.Nem hiszem,hogy eltudnál adni bármit is,amit még nem próbáltál ki.Ami a termékek árát illeti,persze,hogy drágábbak,mint egy boltban kapható termék.De mivel ezek koncentrátumok,a felhigított mennyiség visszaosztott árát össze lehet hasonlítani a boltban kapható áruéval.Mondok egy példát,ott a Dish Drops mosogató,1 L-es,és 1950 Ft-ba kerül,ez 9-szeresére higítható. 1950/9=216,6!!!És mivel a mosogatószereket általában fél literes flakonokban árulják,én ezt elosztom még kettővel:108 Ft!!!Szóval kérem azok jelentkezését,akik fél liter minőségi mosogatót 108 Ft-ért tudnak venni.Ez az ár abból adódhat,hogy nem kell 18 fél literes flakont előállítani,nem kell 18 flakont ide-oda szállítani,nem kell ezeket raktározni...stb... Óóóó,és még egy fontos dolog,amit nagyon gyakran vágnak a fejemhet:"Én nem veszek rész piramis játékokban" Szerkezetében,persze olyan a rendszer,hogy van alsó,illetve felső vonalunk.DE itt nem az kapja a nagy pénzt,aki Krisztus előtt 500-ban lépett be a rendszerbe.Az Amway pont fordítva működik,mindig alulról kezdi a kifizetést.Szóval itt az keres,aki dolgozik.21%-ot így is-úgy is szétoszt a cég

az őket reklámozók között.És ha Te többet dolgoztál,mint a felső vonalad,akkor Te kapod a több pénzt. Én nagyon szerencsésnek mondhatom magam,mert rettentő klassz a felső vonalam,és alsó vonalam van,nem csak üzleti ügyekben,hanem azon túl is számíthatunk egymásra.Ja,és általában az a kifogása az embereknek,hogy "ááááá,Nekem erre nincs időm" Erre csak azt mondom,hogy Nekem van 3 kicsi gyerekem,egy van egy munkahelyem ,és egy kamionos férjem,aki soha nincs itthon.DE mégis megoldom,hogy tudjak annyit foglalkozni a saját vállalkozásommal,hogy az sikeres legyen.

2010. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
27%
Kedves elöttem szóló jól leírta azt a dumát amit minden ilyen gyere el mert van egy jó lehetőség megbeszéléseken mondanak el. Hagyjuk már ezt h koncentrátum , szerinted nem lehet jóval olcsobban MÁRKÁS MINŐSÉGI ÉS JÓ mosogatószert kapni koncentrátumban? De lehet! Hiába szorzod itt kilencel meg ilyenek, meg kevesebb flakon, ha más minőségit veszel, ott is kevesebb flakon hiszen az is koncentrátum! Meg birom a dumát, hogy minden piramisjátéknál elmondják , hogy ez nem piramis játék. Akkor miért kap pénzt a felső vonalad ha te eladsz vmi iszonyat drága sz@rt. És te miért kapsz ha alattad lévők adnak el. És tudtommal amway juj de büszke rá h, összekapcsolja a gyártót a vevővel, hogy olcsó legyen, akkor minek kell saját webshopot nyitni, amin keresel? Na meg szerintük több a termék mint tescoban.... Arról nem beszélve ha egy amwayes ismerősőm hív telefonon, nem is szeretem felvenni, mert ttui tukmál vmivel, vagyis előbb menjek le h meghallgathassam a szuper ajánlatát. Tudom , minél többnek mondja el, annál több hülye van aki megveszi a drága cuccokat. És én kétféle embert ismerek, egyik aki szerint nagyon drága termékeik vannak és nem vezsnek, a másik szerint elérhető árú, de nekik már komolyabb termékek kellenek, mert bőven van komolyabb... De sok sikert a balekok megkeresésben, lépj ki a mókuskerékből ismerőseid megkárosításával. MERT KB 9szeresen túlárazott minden termék az amwaynél. Ugye ugye a 9es szorzóóóóó
2010. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim válasza:
68%

Tisztelt előttem szóló!


Tudod mit?Teljesen mindegy,hogy mit gondolsz,a lényeg,hogy én azzal keresem a kenyeremet,ami nekem tetszik.Én még minden fontos eseményen ott tudtam lenni,ahol szerepeltek a gyerekeim,mivel én osztom be az időmet.Én mióta építem a vállalkozásomat,még nem mondtam a gyerekemnek,hogy "légyszíves azt most tedd vissza,mert nem tudom megvenni Neked" Aztán hetente min. 3x étteremben eszünk.Nem okoz gondot,ha túrázni,esetleg nyaralni van kedvünk.És ezt úgy,hogy kereskedem termékekkel.Egyébként,ha olyan rosszak lennének a termékek,akkor miért adok el én magam havi szinten 140000 Ft értékben belőlük?Teszem hozzá úgy,hogy nagy részt hívnak a vevőim,hogy mi kellene éppen nekik?


De tudod mit,legyen igazad,jobb lenne ha ülnék egy asztalnál,a főnököm gyűlölném,és alig várnám,hogy 10.-én megkapjam a fizetésemet,és gondolkozhassak,hogy a számlákat fizessem belőlük,vagy etessem a családot...

2010. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
13%
Ez megint az előre kitalált marketing duma volt, több amwayes megekeresett, érdekes mind ezeket a storykat adják elő. Nem utálom amúgy a főnököm, nagyon is jól keresek, és időmet is be tudom osztani, számlákkal sincs bajom , de köszi h aggódsz. És én fizetek adót, meg minden a fizum után! Te igen? De azt nem mondtam h szar termékek az amway esek. Azt mondom h durván túlárazott mind, Már meséltem itt h ismim 40 vagy 50ezres vmi kezdőcsomagjának minden alternatívját megvettük 10ezer alatt! Mindent, a koncentrátum mosogatószetrtől kezdve mindent! ÉS mindenből a boltban található legdrágább terméket kerestük direkt! És negyed annyiból kijött. Örülök h sok balekot ismersz, aki rendel tőled. Kapcsold össze a gyártót a vevővel hiszen így olcsó neki:D
2010. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
83%

Az utolsó hozzászóló írta (05-21, 08:16): "ismim 40 vagy 50ezres vmi kezdőcsomagjának minden alternatívját megvettük 10ezer alatt!"

Itt a 40 vagy 50 ezres kezdőcsomag, remélem elmeséli, hogy mi ennek a 10-ezres teszkós megfelelője

100PÉ csomag tartalma:


ARTISTRY TIME DEFIANCE Éjszakai regeneráló krém 50 ml

SATINIQUE Könnyű kondicionáló hajsampon (2 in 1) 300 ml

SATINIQUE Ultrakönnyű hajformázó spray 250ml

BODY SERIES G & H Testápoló 250 ml

BODY SERIES G & H Tusfürdő 250 ml

BODY SERIES Izzadásgátló golyós dezodor 100 ml

GLISTER Fogkrém 200 g

GLISTER Fogselyem

NUTRILITE Naponta étrend-kiegészítő 120 tabl.

SA8 PREMIUM Mosópor 2,25 kg

SA8 Illatosított öblítőszer (kerti virágillat) 1 liter

PRE-WASH Előmosó spray 350 g

L.O.C. Univerzális tisztítószer 1 liter

L.O.C. PLUS Napi zuhanytisztító 500 ml

AMWAY™ Adagolóflakon (500 ml) 1 db

AMWAY™ Pumpa 1 literes flakonhoz 1 db

SCRUB BUDS Fémszivacs 4 db


(Ez az Amway hivatalos összeállított kezdőcsomagja a legjobban fogyó termékekből, de mindenkinek lehetősége van

egyéni ízlésének megfelelően összeállítani saját kezdőcsomagját)

Szóval, kérjük tételesen a 10ezer Ft-os alternatívát! Ha akarod, kicserélhetjük a hajformázó spray-t mosogatószerre, mert azzal már próbáltad, de akkor ne 1, hanem 2 adagolóflakonnal számolj.

2010. jún. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
69%
Menj el szépen tesco/auchan/stb aruházba és keresd a polcokon!!!! Számold össze és jééé rájössz. Vagy hyperarak.hu
2010. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 anonim ***** válasza:
70%

Már megbocsáás, de nem én állítottam, hogy 10.000-ből ki tudom hozni ezeket. Ha meg akarod mutatni, hogy nem csak a szád nagy, akkor itt a lehetőség. Jöhetsz a listával. Enélkül csak üres duma, amit írsz.

A linked egyébként nem működik.

2010. jún. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 anonim ***** válasza:
45%
[link] google a barátod, hamar rájöttél volna. Jah, biztos van amway-es google ami igaz h drága, de cserébe azt tudja amit az ingyenes google. Figyi, nekem elég volt egyszer elmmeni végigjárni a tescot, mikor haverom amway lázba égett. Hidd el nyugodtan, hogy a teljes kezdőcsamgjának minden alternatívája kijött 10ezerből. És minden terméktipusból a legrdágábbat kerestük a polcon! (mosogató koncentrátum stb) Amway termékek jók, de iszonyat túlárazottak. De ha találsz balekot aki drágán megveszi azt amit megvehetene negyedannyiból, hát hajrá, gazdagodj meg rajtuk. Amwaybe akkor volt érdemes beszállni amikor elkezdték itthon is. Akik akkor beléptek már jól meggazdagodtak. Aki mostanába lépne be, nem talál palimadarat már. Elvakult amwayes lehetsz, biztos már gyémántos:D:D:D Vagy csak szeretnéd... Szerintem lépj be az összes ilyenbe, arulj aloe verát stb. Meg menj Tihanyba pénzért, h ott megtapsolhass kamu embereket akik állítólag elértek x pénzt. Téged nem utálnak az ismerősök ha felhívod őket? Nem egyből arra gondolnak h mit akar már megint eladni a drága szarjaiból? Engem is annyira de annyira be akartak szervezni anno :D Első kérdése az volt h hány iwiw ismim van. 400. hűha akkor az kb havi 400ezer fizu simán mert ha minden 2. vesz vmit már ennyi pénz összejön. aha. Keress egy jó munkát, jó munkából is lehet jó pénzed. Igen, nekem is. --- Van iszonyat jó wc papirom, ha gondolod gyere el venni, mert nagyon akciósan most csak 100ezer Ft!!! De csak mert a gyártót összekapcsoltam a vevővel, h olcsó legyen. És mivel csak egy tekercs, kiméled a környezetet!!!! Koncentrátum!!!!! Vizes lesz még több darabra is szakad!!!
2010. jún. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
85%

Neked nagyon súlyos személyiségzavarod lehet. A válaszodból az jön ki, mintha én vagy valamelyik korábbi hozzászóló "be akarna téged szevezni" az Amwaybe. Ráadásul ezt csak úgy tudnád megakadályozni, ha most mindenkit kidumálsz belőle. Abszolűte nincs ilyen szándékunk. Az üzletet nem internetes fórumokon építjük, és nem mindenkivel akarunk együtt dolgozni, hanem azokkal, akik szintén akarják. Köszönjük szépen, vannak és lesznek még elegen. Ha megnézed a hozzászólások stílusát elvakult egyedül te vagy, ráadásul érthetetlenül. A topik arról szól, hogy "miért jó az Amway". Ha egy ilyen topikba leírod, hogy miért rossz szerinted, ne csodálkozz, hogy megkérik, támasszad alá az általad mondottakat. A "hidd el nyugodtan" nem elégséges érv. Nem hiszem el. Bizonyítsd be, ha már feltétlenül le akarod beszélni az embereket. Baromi kiváncsi vagyok, hogy tudsz hasonló termékekhez negyedáron hozzájutni. Ha gondolod, kezdheted a mosogatószer koncentrátummal. Az Amway-es termék a Dish Drops. 1 literes kiszerelésben árusítják, 8:1 arányban higítandó koncentrátum, azaz 9 liter mosogatószer. Ára 1500 Ft. add hozzá nyugodtan a 300Ft-os adagolóflkont is, amit ugyan nem csak ehhez a 9 literhez használhatsz. A 10%-os árengedménytől, ami a kezdőcsomagra van, tekintsünk el. Így is 200 Ft-ra jön ki egy liter, a szokásos fél literes kiszerelés meg 100 Ft-ra. Írhatod a 25 Ft-os mosogatószer nevét (vagy a megfelelő koncentrátumot), amit a Tescoban találtál, mint legdrágább termék.

Ha akarod válassz másikat. Egyet találj közöttük, amelyik a legdrágább konkurenciájánál 4-szer drágább! Ismétlem, nekem tökmindegy, hogy te mit veszel, csak a valótlan állításod nem hagyjuk szónélkül.

2010. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!