Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell könnyen és gyorsan...

Hogy kell könnyen és gyorsan elaludni?

Figyelt kérdés
Hetek óta nem tudok hajnal ötnél előbb elaludni, még akkor sem ha kilenckor fekszem le, pedig mindig fáradt vagyok. Megpróbáltam már a meleg kakaótól a bárányok számolásáig mindent. Már régebben is sok idő kellett, hogy el tudjak aludni, de egyre rosszabb és egyre jobban idegesít. Hogy kell gyorsan elaludni? Esetleg létezik valamilyen vény nélkül kapható altató, vagy akármilyen hatásos módszer?
2008. júl. 7. 19:28
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Hallgass fulesen egy kis zenet es csukd be a szemed:)
2015. ápr. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 wDs69 válasza:

Nekem is van egy módszerem.

Amikor már fekszem az ágyon akkor elõveszem a telefonom és elkezdek videót nézni vagy olvasni.

Ez azért jó mert ilyenkor rohadtul elfárad a szemem a és eltudok aludni.

Igazából épp ezért írom ezt a választ mert nem tudtam aludni.

Ez után a mondat után elteszem a telót és alszok. :D

2015. szept. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Valószínűleg egy mutáns vagyok xD

A zene nem használ próbáltam visszatartani a levegőt de addig kéne csinálni amíg elájuluk?(szerintem képse lennék rá) ha olvasok úgy felpörögaz agyam hogy már fáj

A maszturbálás segített egydül de amióta megtudtam hogy bűn (keresztény vagyok) nem tudok elaludni csak kb 2-3 között.Az izomerőltetést még kipróbálom. Vannak még özletek?

(A füst először segít de utána megfájdul a fejem ráadásul egészségtelen)

2017. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Ugyanez a problémám, mint a kérdés feltevőjének. Sajnos ezek a tippek nekem nem váltak be. A teát meg a tablettákat még nem próbáltam.

Éjszakai műszakban dolgozok, heti 3-4 éjszaka. A probléma az, hogy amikor nem dolgozok olyankor sem tudok mondjuk 4-5 óra előtt elaludni, bármikor is fekszem le... Iskolás koromban is éjjeli bagoly voltam, nem feküdtem le soha 1-2 előtt. De most mikor szeretnék aludni, sehogysem tudok. Kérlek SEGÍTSETEK!

2018. jún. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!