Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lettek ilyen felszínesek...

Miért lettek ilyen felszínesek a nők? Miért ilyen válogatosak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 00:17
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%
Valahogy megértem, hogy nem kellesz nekik, tele vagy utálattal és előítéletes is vagy. Ilyen a francnak se kéne, nem még egy nőnek. Kicsit fejlődj még agyilag, nem tudom, hogy hány éves lehetsz...
2014. máj. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
90%

Annyira imádom az ilyeneket...mindig pofáznak arról,hogy a nők mennyire válogatósak,miközben ők is azok,ha neked bármilyen csaj megfelel már rég lenne barátnőd,de persze nem felel meg a dagadt,a ronda,a csendes,stb.

Miért is nem?Ja..mert vannak igényeid?Válogatsz?Akkor fogd csak be:)

2014. máj. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
hiába,nem tőkélitek be az igazságot! Most is csak gúnyolódtok. nekem vannak igányeim ja de a hozzám valóak leszarnak. nekem csak hozzám való kéne. de nektek? igényeitek sokkal nagyobb! ezt nem vagytok képesek betökélni!
2014. máj. 28. 13:51
 14/41 A kérdező kommentje:
Ne általánosítsak ? A nők 90%-a a királyfit várja! Már jómódukban azt se mit csináljonak annyian annyi a jelentkezőző spáciens. Ahogy már a 90% xar, ott már lehet általánosítani! Ti milyen érvet tudtok felhozni a fiúknak hogy általánosítsotok! Ti jobban általánosítotok holott okotok sincsen, csak mérgetegbe lenézitek a fiúkat az exetek miatt. Ugyanis nektek nem kell az átlagos! Vagy ha mégis, ott már valami hátsószánték biztos van!
2014. máj. 28. 18:57
 15/41 anonim ***** válasza:
81%
Nem akarsz meglátogatni egy pszichológust?
2014. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
kuss!
2014. máj. 28. 20:48
 17/41 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, ha menekülnek előled a nők :D
2014. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Persze csak ők, az ártatlanok... s fiúk mint bunkój mi? egyáltanál nem ilyen vagyok velük! nem is ismernek de elítélnek! értitek nem is ismernek! még ha ilyen is vagyok ahogy az írásomból leszürhető, akkor se lenne okuk. mert nem ismernek. hülyeséget beszéltek mind annyian.
2014. máj. 28. 21:00
 19/41 A kérdező kommentje:
most mindenki azt gondolja rólam hogy valami nem kóser velem, meg utálom a nőket. de miért ők döntik el egy ember sorsát? egy vérfi miért nem mondhatja hogy nem kellesz? mivel különbek ők? miért náluk van a hatalom! miért kell nekik meghunyázkodni, miért kell nekik megfelelni, egy átlagos, vagy egy csúnya fiú mit tud kezdeni magával? kinek kell ha nincs pénze nem gazdag? basszus ti még ebbe is szerencsések vagytok mer pénzért szexeltek és már helyen is vagytok! nagyon alátok megy minden. a férfiak elvannak nyomva. ez az igazság. aki ezt tagadja, az hazudik!és ezért vagyok kiakadva. nők, nők ,nők! minden róluk szól. kivéve ha ronta, na akkor s*opta, de szexre akkor is kell! nem igaz, hogy nem ismeritek be.
2014. máj. 28. 21:18
 20/41 anonim ***** válasza:
73%

Először, honnan veszed hogy nekünk több igényünk van?

Másodszor, megint általánosítasz, a 90%-l

Harmadszor, nem mondtuk hogy ártatlanok, nekik is vannak selejtjeik.

Negyedszer, ha normális válaszokat akarsz, akk te csak ne kussoltass senkit, mert ehez nincs jogod, a pszichologus egy észszerű tanács volt, támogatom

Ötödször A nők ha dobnak nem

más életéről döntenek hanem a SAJÁTJUKRÓL, mert nem akarnak egy ilyen retardárral élni mint te, s ezt megértem.

Hatodszor, igen is elfogadjuk az átlagokat

Hetedszer, szerintem te a plázacicákta mész, a kűlsőre, akiknek a nagyja télleg felszínes, Hú, újat mondtam? Ha az IQ szinted csak a 10-t elérne, akk ezt is tudnád...

Vesztes...

2014. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!