Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lettek ilyen felszínesek...

Miért lettek ilyen felszínesek a nők? Miért ilyen válogatosak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 00:17
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
honnan veszem hogy több az igénytek ? tapasztalat! másodszor nem általánosítok, ha nem téenyleg mind olyanok vagytok! és éppen ez az hogy nem selejtek és ezt nagyon jól tudják, hogy senki nem mond nekik nemet, és ezzel elég jól visszaélnek. Szerintem csak a saját életükről döntenek, mert simán tönkreteszik egy "normális" fiú életét. a másik egy szóval is halálig lehet sérteni akárkit egy hülye gondatlan lekoptatással. szavakkak is lehet ölni, nincs tisztelet. ezért is nem közelednek felétek már! biztos nem azért mert csak az 50% retardált! azt kusdoltatok el akit akarok, ne küldön olyan ember pszihológushoz aki nem ismer! ha te kedves hölgy, ha kiválnál a többségből, nem támadóan reagálnál, vagy mivan fáj az igazság? hanem kedvesen közelednél, és meglehetne értetn velem szépszóval is dolgot! mert ugye látod hogy menthetetlen vagyok! ezt is a tefajtádnak köszönhetem. legagább csak egy nő lenne aki fer velem. de olyan nincs mert kihaltak.
2014. máj. 28. 22:08
 22/41 A kérdező kommentje:
na mivan fiúk nem álltok ki melletem? kockák, azt várjátok hogy majd itt, vagy a másoldalon, akad egy nektek? tévedésben vagytok. kár is nekik jópofizni, csak addig vagytok nekik jó még unatkoznak! miért nem álltok mellém ? ti is tudjátok milyenek!
2014. máj. 28. 22:17
 23/41 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak egy kicsit is figyltél volna a ragozásomra, rájöttél volna azzal a csöpnyi eszeddel is, hogy NEM nő vagyok. Igen vannak akik ezt kihasználják, de ezért nem kell általánosítani. Ja, tudom miért általánosíyasz! 10/9 a külsőre mentél, így fogtad ki az ilyeneket...
2014. máj. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
85%
Én is férfi vagyok, de elfogadhatatlan, ahogyan pocskondiázod a nőket... Miért nem kötöd fel magad az első fára, ha ekkora világfájdalmad van? Az egészből azt lehet leszűrni, hogy válogatós vagy. Ha a lányoknak nem jó a csúnya, átlagos fiú, akkor neked miért nem kell csúnya, vagy átlagos lány? Azzal nem tudnál villogni, jaaa...
2014. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Ne legyetek kép mutatóak !
2014. máj. 29. 19:21
 26/41 A kérdező kommentje:
Pocskondiázom őket ? ők miért nem teszik ezt. Mert nincs rá okuk. Ott döfnek hátba ahol majd tudnak, hiába hozzátok le nekik a csillagos eget! Ésők nem pocskondiáznak hanem meg csalnak, az rosszabb. Felőlem védheted őket ! Te is tudod hogy igazam van, csak korreknek akarok magad feltüntetni a szemükbe! Vagy ez miért esik neked roszul? Mi jót tettek ők neked valaha is ? majd ráfogsz döbbenni barátom.
2014. máj. 29. 19:31
 27/41 A kérdező kommentje:

"Ja, tudom miért általánosíyasz! 10/9 a külsőre mentél, így fogtad ki az ilyeneket..."


épp errőr van szó! ha már egy kicsit is szépek, már elvannak maguktól szállva! És pont hogy ők általánosítanak, mert minden fiút elkoptam a 90% akik útjukbakerülnek! nehogy miért, még őksetudják. és amúgy pont hogy átlagosok kezdenek elszállni maguktól. ha jobban figyeltél volna, leírtam hogy magamhoz valót keresek! nem tagadom ronda nekem se kéne, baxki még az átlagosakkal se lehet ismerkedni. menjenek a pcsába!

2014. máj. 29. 19:44
 28/41 A kérdező kommentje:
lekoptatnak*
2014. máj. 29. 19:51
 29/41 anonim ***** válasza:
71%

Igen pocskondiázod. Csak hogy tudd, a férfiak százalékban többször csalják meg a nőket.

Amikor azt mondtam a külsőre mész a bombákra gondoltam. Ők persze hogy repdesnek, de te ahogy nézem, szarsz az átlagra.

2014. máj. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Montdam hogy az átlag is olyan ! Miért csalják őket miért? dehogy us, elvagy te tévedve! a nők csalnaktöbbször! 1. nekik könnyebb. és bebizonyított tény hogy a nők többször mennek félre! és a tapasztalatok is azt mutatják! egy férfi miért kockáztatná hogy egy félrelépést miatt elveszítse a nőt? utána nehéz lessz ám dugni, mert a sült galam nem repül a szájába! de egy nő könnyeben megteszi, mert neki mégfizetnie se kell a szexért! hülyev
2014. máj. 29. 20:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!