Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fenyegetnek, zsarolnak. Mit...

Fenyegetnek, zsarolnak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 éves voltam amikor egy barátnőmmel mutogattuk magunkat kamerában , mert pénzt ajánlott érte.... azóta 15 vagyok, nagyon megbántam , nagyon megváltoztam. én már ezt eltemettem magamban. az ember felvette és megvan neki cd-n most ilyen 3 év múlva kb. azzal zsarol ha nem megyek el vele és csinálom meg amit kér, felteszi a netre és elküldi az összes embernek aki a városomban lakik. És hogy nagyon profin fogja csinálni , hiába perelem be:S hazudik? MIT CISNÁLJAK?:'( segítsetek kérlek, és most azt egyszer a kritikákra nem vagyok kiváncsi:(
2008. júl. 31. 16:46
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
anyámmal már beszéltem... Azt meglehet oldani, hogy apám ne tudja meg? elég csak egy szülő?
2008. júl. 31. 20:16
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

kérlek egy emailbe küldd el az msn címed és ott elmondok mindent ezzel kapcsolatban

ha itt írnám eléghosszú lenne és közbe kérdeznem kell

2008. júl. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem pont ugyan ez, de hasonló dolog történt egyszer velem is, igaz, én idősebb voltam. 15 évesen a volt pasimmal (aki jóval idősebb volt nálam) elmentünk bulizni, ahol nem keveset ittunk (én részemről nagyon berúgtam - nem lett volna szabad), aztán vele és egyik haverjával felmentünk a barátomhoz. Én poénból tettem egy olyan megjegyzést, hogy de vicces lenne hárman, erre valahogy tényleg megtörtént, és még fel is vettük kamerával. Tök égett utána a fejem, de nem foglalkoztam vele nemsokára, mert nem tudta meg senki, a szalag nálunk volt, csak mi láttuk. Aztán három év múva szakítottam azzal a faszival, és elkezdte mindenkinek poénból mutogatni a videónkat, valaki bedigitalizálta és kiírta cédére. Sőt, állítólag a neten is látható volt egy darabig. Én ezen nagyon kiakadtam. Idő közben persze felnőtt lettem, gyerekem született, aztán amikor elváltunk a fiam apjával, akkor ő ezzel zsarolt (mert sajnos hallott erről a felvételről), hogy elküldi mindenkinek, ha nem adom neki a gyereket, meg azt mondta, hogy a bíróságon is felhasználja ellenem a gyermekelhelyezésnél, mert ilyen kurvának nem adják a gyereket.


Én nem hagytam magam, elmentem a rendőrségre, ugyanis ebben az ügyben nem én voltam a rossz, én is csak áldozat voltam, ugyanis még nem voltam nagykorú, nem voltam tudatában annak, hogy ez milyen következményekkel járhat, nem tudtam akkor még mérlegelni. A rendőrségen feljelentést tettem, megmondtam azt a két nevet, amit tudtam, de persze kinyomozták az egészet, azt is, aki neten terjesztette, pedig fogalmam sem volt róla, hogy ki az illető. Kinyomozták. Most ezügyben hárman is sitten vannak. Tudom, nekem is kellett volna, hogy legyen eszem, de nem volt. Ezért van az, hogy a fiatalkorú csak korlátozottan cselekvőképes. Mert nem tud mérlegelni.


Nagyon komolyan javaslom, hogy mondd el a szüleidnek - én is elmondtam, amikor a volt férjem zsarolot -, mert jobb, ha te mondod el, mintha mástól tudják meg. Kérd a segítségüket, tegyetek feljelentést, hogy elkapják az ilyen szemeteket!!! Nagyon valószínű, hogy ki fogják nyomozni. Majd a rendőrök megmondják mit csinálj, előfordulhat, hogy segítened kell csőbe húzni az illetőt, de így el fogják kapni. Azt mondod, zsarol. Na most, ezeket a zsarolásokat hogyan teszi? Telefonon, személyesen? Mert simán ki lehet deríteni ám, hogy ki az illető.

2008. júl. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Es mit beszeltetek anyukaddal?Nem haragszik rad?
2008. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
a neten irkál... köszi a választ! mindenkinek! sokat segítetek.
2008. júl. 31. 21:52
 26/32 A kérdező kommentje:
nem haragszik, eléggé megértő volt, és most nem ez az első dolga, hanem hogy segitsen nekem, nyugtatott meg iylenek, és mondta h jól tettem hogy szóltam neki, hogy midnig szóljak hva valami ilyesmi van.
2008. júl. 31. 22:05
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal,tényleg irány a rendőrség.Szerintem sem meri megtenni,hogy feltegye a netre.Ő tudja a te címedet vagy valamit,mert ha csak interneten érintkeztetek változtasd meg az elérhetőségedet,ha személyesen akkor már gáz van,mert ki tudja mire képes az ilyen alak.Véletlenül se menjél bele semmibe amit kér.Engem a volt férjem zsarolt minden félével.Nagyon nehéz volt,de úgy tettem mintha nem érdekelne a dolog,sőt még adtam alá a lovat.Be jött ma már nem zsarol,tudja,hogy felesleges.Azért írd meg a fejleményeket,mert szerintem a többiek is kíváncsiak rá.Sok sikert!
2008. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
nem találkozunk személyesen, de persze ő tudja, hogy hogy nézek ki. de csak neten beszéltünk. kérte a telefonszámomat , de nem adtam meg neki.. majdleírom hogy mi lett a vége.
2008. aug. 1. 09:22
 29/32 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez elég durva :S Sajnos vannak ilyen emberek, akik ilyenekkel visszaélnek. A jelszavaiddal is vigyázz, hátha feltöri!
2008. aug. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
20%
Feltöri... LOL, Mivel már láttuk, hogy fenyegett azzal, hogy felrakja a képeket, akkor látszik, hogy nem is ért a számítástechnikához, mert ezt könnyű lenyomozni. Mármint, hogy ki mit töltött fel. IWIW es MSN es jelszavakat meg feltörni ember nem tud. Kivéve, ha keyloggert vagy trójait juttat a géped be, de kiindulva őbelőle, meg abból, hogy az emberek gépén általában van vírusírtó, ezt elég nehéz lesz kivitelezni...
2008. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!