Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért gyűlölik, szektázik a...

Miért gyűlölik, szektázik a HIT gyülekezetét?

Figyelt kérdés
15 éves srác vagyok, már születésem előtt hit gyülisek voltak a szüleim, és engem is erre neveltek.Nagyon sok rosszakarót látok a neten, pl. ha rákeresek youtubeon egy hit gyülis zenére, mindig levannak tiltva a kommentek, és állandóan csak rosszat olvasok.Valaki kifejtené nekem miért utálják ennyire a hit gyülit?

2018. máj. 9. 17:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Írd be googlebe hogy szekta. Nem kell komolyan értelmezni azokat a dolgokat amikre jelzoket ragasztanak mert nem illenek bele az elvártba. ;)
2018. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, de ez nem változtat azon hogy még mindig úgy írják mintha negatívum lenne.
2018. máj. 9. 18:27
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
Mert ilyen agymosott szektásokat gyártanak mint te is vagy, ráadásul téged már aljas módon gyermekként megfertőztek ezzel. De ez igazából az összes vallásról elmondható.
2018. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Igen, én is agymosott vagyok, meg az egyesült államok fele, meg még sokmillió keresztény.Várom az értelmes hozzászólókat. :)
2018. máj. 9. 18:56
 5/34 anonim ***** válasza:
Lehetne a relativitás fénye alatt vitatkozni azon hogy ki agymosott és ki nem... felesleges.
2018. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%

Ez az amit én se értek. Bár annyira nem látok ebbe bele, mivel én katolikus vagyok, de barátnőm gyülis, meg a családja is. Nincs velük gond, segítőkész, rendes emberek. Baratnőm meg nagyon jófej. :)

13/L

2018. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%

"Igen, én is agymosott vagyok, meg az egyesült államok fele, meg még sokmillió keresztény.Várom az értelmes hozzászólókat."


Ha sok ember ver a fejéhez téglát, akkor normális dolog téglával verni a fejed?

2018. máj. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%
2018. máj. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként a kérdésnek nincs értelme, mert egy fanatikus szektást közel lehetetlen róla meggyőzni hogy a szektája rossz és káros, mert ő tűzzel vassal fog ragaszkodni ennek az ellenkezőjéhez. Így a kérdésnek sincs igazán értelme.
2018. máj. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó ,viszont téged is és másokat is szinte lehetetlen meggyőzni arról,hogy szó nincs szektáról.


Habár bizonyítani se tudjátok mégis ragaszkodtok ehez az allasponthoz,ez mindig megmosolyogtat :) .

2018. máj. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!