Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces buszos sztorik?

Vicces buszos sztorik?

Figyelt kérdés
Ha van ilyened, írd le, kiváncsi vagyok :D
2011. okt. 15. 15:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
93%

Ezt a sztorit sokat emlegettük


Egyszer néhány 12-es osztálytársammal + jött velünk néhány diák alsóbb évfolyamból. A lényeg, hogy a bécsi vásárra látogattunk ki. De meglepetésünkre ezek az alsóbb évfolyamosok betáraztak vodkával, pálinkával...

Mondani se kell hogy a gyengeelméjűek le is húzták, amit magukkal hoztak:na kb ezután 5-10 perc múlva arra lettünk figyelmesek, hogy hátul valaki olyat rókát oda lőtt a földre, durva volt

Ami még lényeges hogy a busznak lejtett egy kicsit a padlója és a hányás végig előre folyt az ülések melletti folyosón.:Đ

Aztán kb a fél busz összevissza szenvedett a szagtól meg a gusztustalanságtól, mire végre a buszsofőr megtudott állni, a buszról mindenki menekült hányni/friss levegűhöz jutni. Ez volt életem leghosszabb 4 órája, ami már eleve baromi hosszú, nem hogy így.:D végig azt dumáltuk az úton hogy hogy lehettek ilyen gyökerek...

2018. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
100%

Budapestre ment egész csönge(majdnem)(50-en)

És az egyik néni a rokonáról beszélt hogy százhalombattán van ugye az egyetemen

De olyan hosszu volt az ut hogy egyszer csak mindja hogy

-a vigin mig battán kötünk ki!

Erre valaki:

-minden út rómába vezet.

2019. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy nálam idősebb srác akivel egy suliba jártam ült a buszon egyszer odajön

Kérdi:

-járunk?

Nézek bambán

Majd folytatja:

Egy suliba nem?

2019. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
69%

Pasim melett ültem az osztályunk külön ment el (8.osztály)

Budapestre

Aztán visszafele útón valamér elkanyarodtunk Aggtelekre

Csak lesünk mint az állat

És arra jöttünk rá hogy nem jó buszra szálltunk vissza

Pedug nagyon úgy tűnt minden

Egyszer csak barátom leszállt higy ez nem jó igy

Én nem tudtam mit csináljak szólók ofőmnek de nem találom

De a többi o.társam is itt van

És kiderult higy o főm vezetetr

Khm. Kb.30 évvel ezelőtt már vezetett buszt.

Khm.

2019. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:
65%
Sziasztok!Hát van jó pár nekem is de megosztok veletek párat.😄Az 1.Nyár volt zsúfoltan tele a busz.Tele izzadt büdös emberekkel.A barátnőmmel nagyon rosszul lettünk tudni kell hogy nehezen viselem a rossz szagokat.Próbáltunk mindent parfüm ablak de nem segített.Próbáltam moderálni magam de nem ment.Elkezdtem bokákolni.Leszáltam a buszmegállóba a gyomrom annyira felvolt kavarodva persze buszmegálló tele.Hát oda hánytam.😂🤷2. Szét szakadt a szoknyám.3.Esett az eső full vízes volt minden egy olyan helyre sikerült ülnöm ahova valaki előtte valószínűleg a vízes esernyőjét rakta.A nadrágom tiszta víz lett.A kabátom nem takarta a fenekem.Olyan volt mint aki bepisilt.3.Ki volt engedve a hajam.Észre vettem hogy valaki piszkálja a hajam.Egy kicsi gyerek volt.Nem vettem el nem szóltam rá mert lényegében csak simogatta.De amikor leszállt az anyukájával konkrétan nem akarta elengedni és tépte.xd A legcikibb ami tényleg nagyon égő volt hogy a táskám beakadt a sofőr már csukta az ajtót és szólnom kellett hangosan hogy várjon.Kiakasztottam a ráskát aztán mindenki engem nézett.😂
2020. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elaludtam a buszon és bőven túlmentem a célomon. A végállomáson a sofőr szállított le engem, utána pedig buszozhattam vissza. XDD


Egyszer pedig egy öreg néni aludt el a mellettem lévő ülésen. Mivel én ültem belül, nem tudtam tőle leszállni, ugynis nem sikerült felébresztenem és nem is fértem ki. Pár megállóval később magától felébredt, ekkor gyorsan felálltam, majd leszálltam, amint csak lehetett.


Megtörtént már az is velem, hogy át szerettem volna adni a helyemet egy másik idős néninek.

Megkérdeztem, hogy:

-Le tetszik ülni?

Mire a néni szó szerint leordított, hogy:

-Nem tetszik!

Ezek után pedig elkezdett engem gyanúsítgatni, hogy ki akarok lopni valamit a kosarából, amíg ő elfordul és leteszi azt a földre. :/

Majdnem negyed órára volt a következő megálló, ugyanis távolsági busszal utaztam.

Igyekeztem minél messzebb elhúzódni a busz túlsó felébe, de még oda is utánam ordibált, közben pedig mindenki engem nézett.

Azt hittek amiatt a hárpia miatt, hogy tényleg tolvaj vagyok. :/

Alig vártam, hogy végre leszállhassak.

Ez volt a legkellemetlenebb az összes közül, én csak jót akartam volna.

2021. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Gimnazista koromban minden reggel ugyanazzal a busszal jártam iskolába, amivel a beszélgetős kedvű fizikatanárom is.

Mivel semmi kedvem nem volt reggelente az egész utat végigbeszélgetni, mindig próbáltam elbújni a tanárom elől.

Egyszer pont siettem a busz vége felé, mire ő utánam kiáltott, hogy:

-Jó reggelt, Kata! Hát te meg hová szaladsz??

Ez is kínos volt. 😂



Anyámmal is történtek kellemetlenebb esetek a buszon.

Volt neki egy nagy kutyája, aki egyszer felszállt a buszra- anyám nélkül.

Anyám pedig rohant a szerelvény után és közben ordított, hogy:

-FELSZÁLLOTT A KUTYÁM!!! XDD

Ezt az esetet is emlegethetik a környékünkön.


Egyszer pedig egy részeg pasi fel akart szállni a buszra, de a sofőr rászólt, hogy:

-Üveggel nem szállhat fel!

Mire a részeg pasi:

-De ebben csak sör van!

-Nem érdekel, hogy mi van benne, nem lehet a buszon inni!

Mire a csávó:

-Na, ezt sem hívjuk meg a következő körre...


Szakadtam a röhögéstől. 😂😂😂😂😂😂

2021. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Hát sziasztok, nekem is van cikis sztorik, egyszer volt hol nem volt voltam egyszer 9 éve s kölök. (most 13 vok). Én Budakeszin élek és minden évben rendeznek egy családi nap fesztivált már 90 valahány óta a reptéren( nagyon kint a városból). Szóval 9 éves voltam és (szerintem akkor índították el a külön buszjáratokat. Na én azon a buszon voltam, tömött volt állni kellet, miközben valamit fogdostam. Nem tudtam mit fogdosok, csak akkor jöttem rá, hogy egy nőnek a fenekét fogdostam, és épp a pasival volt. A nő furán néz rám és ez volt életem legkellemetlen dolga
2022. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Nos...11 éves korom óta busszal járok haza a suliból.Most 17 vagyok.Niylván van egy csomó sztorim...



Pl.:


11 éves voltam és mégcsak pár hónapja jártam busszal.Az építkezésekről jövő büdös,tetovált,nagydarab emberektől pedig iszonyatosan féltem...sikerült tök jó helyet szereznem,leszállásjelzöhöz tök közel...ajtóval szemben.Igenám,csakhogy a 2.megallóban felszállt 2 építkezésről jött pasas...én azonnal elraktam a telefonom és mereven előremeredve utazni tovább. Csakhogy tovább utaztak,mint én...és pont a leszallásjelző előtt áttak,és a kezük letakarta.Kicsit kínos volt,amikor szóltam,hogy le szeretnék szállni,erre ők nem álltak félre és SEMMIT sem tettek...úgyhogy a kezük alatt másztam ki az ülésről (hatalmas táskával a hátamon...) és odamentem egy másik jelzőhöz,ahol jeleztem,végül leszálltam.



Másik:


6.osztáyban osztálykirándulásról visszafelé.Nyilván mindenki telózott...csak próbáltunk titokban,mert a tanárok nyilván nem díjazták...A legtöbbünknek sikerült a telóját elrejteni,de nekem és pár barátnőmnek nem...túl hangosan néztünk YT videót...a tanárok meg elkobozták a telónkat.Szerencsére az egyik lánynak 2 volt és az egyiket sikerült elrejtenie,szóval azon néztünk tovább filmet.(van ilyen megosztó fejhallgatóhoz,hogy többet lehessen beledugni a telefonba)


Ez annyira nem buszos sztori,de végülis ott játszódott...



És zarásnak még egy buszos sztori:


Tél volt,de én ünneplőcipőben,harisnyában(meg nyilván ruhában,kabátban,ez egyértelmű lenne,de gyk-n vannak fura emberek akik iyleneket kérdezgetnek privátban...)voltam...egy bácsi pedig pont a lábamra tette a nagybőgő tokját...nem volt kényelmes úgy utazni tovább 6 megallót...mert szóltam neki,de nem hallotta meg...

2023. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!