Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces buszos sztorik?

Vicces buszos sztorik?

Figyelt kérdés
Ha van ilyened, írd le, kiváncsi vagyok :D
2011. okt. 15. 15:52
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
83%

28-as: Hát igen, itt a Pilis térségében annyi buszjárat van, hogy megesik az ilyen! :D

Velem még szerencsére nem történt, de egyszer azért majdnem sikerült. Osztálytársammal szálltam volna fel a 800-asra (esztergomi), de a 810-es (kesztölci) állt bent az állomáson, osztálytársam már felszállt rá, mikor észrevettem, hogy a kesztölci az és úgy kellett neki szólnom, hogy jöjjön vissza. Vicces lett volna, ha nem vesszük észre, mert Leányvárig ugyanazon az útvonalon megy mindkettő, aztán akkor néztünk volna nagyokat, ha Dorog helyett lekanyarodunk Kesztölcre. :D

2015. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim válasza:
100%
Ezek nagyon viccesek voltak, szakadtam😂
2016. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
100%

Nővéremmel utaztam a buszon. Mondja, hogy kapaszkodjak, nehogy elessek (kicsi voltam, 6-7 év körüli). Ahogy kimomdta, fékezett egyet a busz, és elesett xD


Anyukámmal óvodából mentem haza. Szálltuk le. Anyukám már leszállt, fordult vissza, hogy segítsen, erre rámcsukódik a busz ajtaja :D A buszon kb mindenki felállt, és ordított a sofőrnek, hogy álljon már meg.

2016. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim válasza:
100%
Elsős voltam és a nagymamám vitt busszal a suliba és valami ünnepség volt és ugye szoknya, harisnya balerina cipő igen ám de a cipő nagy volt rám és amikor felszálltam elhagytam az egyik párját és az emberek kkérdik hol a másik fele ? És a mama gyorsan leszállt érte és elindult a busz majd megnyomták az emberek a stop gombot :D vissza nézve vicces volt :D
2016. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim válasza:
100%
Reggel volt.Én meg kómásan ültem a buszon.Lecsuktam a szemem.És egyszer csak hallom hogy a közvetlen mellettem ülő srác megnyomta a leszállásjelzőt(Ő mindig ugyanott szállt le mit ahol én).Gndoltam van még 1-2percem, kihasználom.Végül felébredtem és rohantam a buszajtóhoz, úgy rohantam mint akit egy medve üldöz.Abban a pillanatban nem volt vicces, de mostmár mosolygok rajta. :D
2016. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
100%
Éppen külföldre utaztunk busszal amikor egy nagy fémlemez leszakadt a busz tetejéről. Megálltunk és a sofőr kiszállt, felvette és nagy nehezen betuszkolta a csomagtartóba. :D
2017. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim válasza:
100%
Egyszer osztálykiránduláson voltam és busszal mentem . Ofőm nézett ki az ablakon a szép tájra. Én meg ültem a mellette levő ülésen ( az ofőm állt az ülésem mellet ) . Erre egy bukkanó volt és az ofőm az ölembe esett . Nagyon kínos volt de most már csak röhögök rajta.
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
92%
Lehánytam magam XD Mert a zacskó valahova hátra leesett :D
2017. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
100%
12 éves körül voltam. Mentem a nagynénjémhez és elfelejtettem leszállni. A végállomáson(kb 3faluval odébb) megáll a busz és csak a sofőr volt. Megkérdeztem, hogy elhagytuk már Surdot? Erre nevetett, hogy már rég. Megkérdeztem, hogy mikor megy vissza? Erre megint nevette, azt mondja este. Elkezdtem sírni. Végül a buszsofőrnek kellett hívni anyukámat. Szerencse, hogy tudtam a számát, mert telefon már nem volt nálam:D
2018. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
96%
Egyik nap általánosban olyan negyedikes lehettem, mentem volna haza a nővéremmel busszal. Miközben várakoztunk a buszra rámjött a pisilhetnék.. Mellettünk volt egy öreg néni is aki csodásan végignézte az egészet :D. Szóval odaszóltam halkan a nővéremnek(hogy a néni ne hallja meg): Hallod, én nagyon be fogok pisilni. Mit csináljak? Mondja: Tartsd vissza! Vagy pisilj valahol ahol nem látnak.. Na most leszögezem, hogy velünk szembe egy kocsma volt, ahol kint engem figyeltek, szóval az ki volt zárva. A néni is engem nézett, szóval az első maradt.. Pörgött az idő és elkezdtem egy komplett táncot lenyomni mindenki előtt, eközben ordítottam magamban, hogy: Gyere már te k.aszott busz!! :DDD Hát persze, hogy késett.. A néninek ezután egyből leesett miről van szó. A kocsmában pedig majdnem lefordúltak a székről.. Kicsik voltunk és nem mertünk bemenni a kocsmába elmenni a wc-re, mert azt hittük oda igazán rossz arcok járnak.. Na de én egy idő után nem bírtam ki és bepisiltem... A nadrágomon végig folyt a pisi.. Szerencse, hogy nem a világos nadrágba jöttem mondtam hangosan. Erre a néni visított.. Ezután egyből jött a busz mit ad Isten és elkezdtem felszállni.. Tömött volt a busz és a sofőr mellett tudtam csak megállni. A buszsofőr egyből elkezdett szimatolni és rájött, hogy valakinek húgy szaga van.. Én úgy lapítottam, hogy ne szúrjon ki, hogy majdnem be is szartam.. Amikor meg leszálltam úgy megkönnyebültem, hogy tiszta lazán sétáltam haza mintha mi sem történt volna.. Azóta is kb ez volt a legcikibb történetem :D.
2018. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!