Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces buszos sztorik?

Vicces buszos sztorik?

Figyelt kérdés
Ha van ilyened, írd le, kiváncsi vagyok :D
2011. okt. 15. 15:52
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:
82%

halihó! (:

húú hát nekem is van annyi vicces buszos sztorim..

pölö.: felszálltunk hugommal.. leültem egy bácsi mellé.. (kb. volt vagy 70 éves..) és elég büdi volt.. :// nemelég.. odapukkantott olyat, hogy végig befogott orral üldögéltem.. :D aztán mikor szálltunk le, felálltam.. hátranézek.. a bácsi eléggé stírölte a hátsófelem.. ésakkor megkérdeztem tőle, hogy : MIVAN PAPA TECCIK? - az egész busz szakadt a röhögéstől :D

2011. nov. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de nem a hátsódat néztem, hanem a ráragadt kismacskát. :)


A poén:

Unokám, a csuklós-busz vezetőjét kedvesen megkérdezte:

"Dudálsz nekem, fosőr bácsi"

A vezető sphinx arcot vágott. Én maj elsüllyedtem.

Mikor leszálltunk, hatalmasat szólt a kűrt.

2012. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 rakasta ***** válasza:
97%
Én egyszer futottam a busz után, épp elértem, de elestem a lépcsőn(még a régi ikarus) és hassal landoltam a földön, persze közben záródott az ajtó, és az egyik lábfejem kint maradt, és egy megállón keresztül úgy utaztam.(ezeken a régi ajtókon vastag rugalmas gumi volt az ajtó élén, simán rázáródott egy végtagra)
2012. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 Kuroyuki Hime ***** válasza:
95%

Buszon utaztam, mellettem állt egy cigánygyerek,meg az angyja.

A cigányasszony magyarázott valamit a gyerekének, mire az visszakérdezett, h:

-Mi?

Erre az anyja:

-Kisfiam... nem mi, hanem MI VAN

2012. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 19gal_balazs97 ***** válasza:
100%

Ha már cigányok akkor én is tudok egyet. Haverom a mamájánál lakik mert el kellett költözniük, és ugye nem tudtak új lakást, ezért a mamájához költöztek aki a cigánytelepen lakik. Egyik nap ment haza hátulról egy cigó előre kiabál:

-Nyisd ki az ajtót te köcsög gárdista!

A sofőr meg kiszállt a helyéről Jobbik-os sapkával a fején. Aki meg beszólt csak néztett mindenfelé.

2013. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát az enyém nem olyan vicces, de durva :D

Kb. 5-6 éves voltam mikor egy magas felnőtt pont előttem volt a buszon,akinek alig értem a segge fölé,és nem vett észre.Mentünk egy ideig,és hirtelen egy erőset fingott az orrom alá.Azt lehetett megállapítani, hogy chillis bab volt az ebédje.Következő megállónál leszálltunk, én meg szörnyülködtem hogy "robban az orrom!robban az orrom!" Még most is érzem a bűzt, ha felemlegetem ezt a sztorit...

2013. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%

Az én sztorim is cigányos XD

Na szóval Pesten ültem a buszon, előttem ült egy gyerek (kb 12 éves lehetett) meg az anyja.

Gyerek: Anyya fáj az orrom, akkora pattanás van rajta!

Anya: Mutastd csak mingyá kinyomom!

Gyerek: Neeee! Anya neeeeee!

Az anyja elkezdi nyomkodni a gyerek orrát!!! XDD A körülöttük ülők mind őket nézik. Egyszer csak a nő elővesz valami parfümöt a táskájából és befujja a gyerek orrát és folytatja a nyomkodást! Alig bírtam ki röhögés nélkül! :'D

2013. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer barátnőmmel jöttünk haz a suliból busszal. Nagyon sokan voltunk a buszon ezért állnunk kellett! Az ajtó körül álltam és amikor elindult a busz nem kapaszkodtam és véletlenül beleültem a mögöttem/mellettem ülő pasas ölébe!!! Nem volt nagyon gáz, ááááá! XDD
2013. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Szállunk fel a buszra, egy öreg bácsi kér egy 70%-os jegyet. Azt mondja a buszsofőr: 70%-osat???? Papa! Olyan még ecetbe sincs!!!

:)))

2013. okt. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik:


Jöttem hazafelé, ablak mellett ültem, majd az egyik megállónál leültek mellém. Egy hajléktalan, de valószínűleg be volt kakálva. Csak pár megállót utazott, de éveknek tűnt. :D Akik tudtak, mind elhúzódtak minél messzebbre, de én meg nem tudtam elmenni, mert ugye bent ültem az ablak mellett. Alig vártam, hogy leszálljon, már majdnem elhánytam magam. :DDD Utána még pár megállón keresztül érezni lehetett azt a szagot. :S


Másik sztori:


Mentünk valahová a Húgommal, de tömve volt a busz, nem volt ülőhelyünk. Beállt a Húgom mellé egy pasas, trikóban, feltartott kézzel, csak úgy ugatott a hónaljkutyája. XD Ahogy elindult a busz, dőltünk és a pasas a Húgomra dőlt, tök közel volt a hónalja a Húgom arcához. :DDD Rászóltam, hogy ne tehénkedjen már rá!


Következő:


Mentem az iskolába, csomóan voltak a buszon. Szemben ült velem egy pasas, nyomkodta a mobilját, majd a füléhez tartotta és pár másodperc múlva beleszólt, hogy "Szia, Gyuri vagyok!" Akkoriban volt divat a "Ne fürgyé' le!", úgyhogy nagyon vicces volt, volt, aki felröhögött, én próbáltam magam visszafogni, de egy mosoly mégis sikerült. :D


Mégegy:


Jöttünk haza a vásárlásból a Húgommal, de csak egy ülőhely volt szabad és mivel nagyon fájt a lábam, mondta, hogy üljek le én. Leültem, aztán beszélgettünk, közben a Húgom nézelődött, lefelé is nézett egyszer és megszólalt, hogy "ott van a lábadnál egy véres betét!" Lenéztem és tényleg ott volt. :DD

2013. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!