Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/844 anonim ***** válasza:
31%
Így a művészeti meg az apukás vonulatával a történetnek még viccesebb a Hitleres hasonlata a 90-esnek :D
2022. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/844 anonim ***** válasza:
91%
Vajon meglesz a 200 hozzászólás?
2022. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/844 anonim ***** válasza:
27%
123
2022. júl. 13. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/844 anonim ***** válasza:
88%
Akkor menj Észak-Koreába, élni, ott kommunizmus van, és segítenek lefogyni is.
2022. júl. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/844 A kérdező kommentje:
Elolvastátok a masik kerdésemet? Nem akarok ilyen vilagban élni.
2022. júl. 13. 10:28
 126/844 anonim ***** válasza:
80%

Elolvastam.

De mielőtt a világrendet teszed mindenért felelőssé, előtte azért a környezetedben tegyél rendet!

Én sem szeretem a kapitalizmust, de nem amiatt nem találod meg a számításodat, hanem apád miatt.

Akit védj csak nyugodtan... majd akkor is, amikor életed végéig olyan munkát kell végezned, amit utálsz. Meg akkor is, amikor a torz világképed miatt nem fogsz soha normális párkapcsolatot kialakítani.

Rühellem az ilyen "mindent megtesz a családért" kamuszöveggel előálló "apákat". Ezek tipikusan azok, akiknek a "minden" az annyi, hogy inkább dolgoznak estig, csak nehogy a családdal kelljen lenni. Aztán meg verik a mellüket, hogy mindent megtettek, és "cserébe" persze elvárják, hogy fényesre legyen nyalva a popójuk. Olyannyira "mindent megtesznek" a családért, hogy önálló véleménye másnak nem is lehet, csak nekik.

Aztán látjuk az eredményt. Egy skizofrén, netán borderline (?) lány folyamatos öngyilkossági gondolatokkal, torz világképpel, és nulla jövőképpel. Meg egy kiszolgáltatott anya nulla mozgástérrel.

Ez itt a rohadt nagy baj, nem a kapitalizmus...

2022. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/844 A kérdező kommentje:

Apukám egyebkent valoban keveset van velünk de lehet el is farad a munkaba. Meg nagy teher nehezedik rá. (Anyukam betegsege miatt)

A szakmával kapcsolatban pedig nem is mernek masba belevágni mert életkeptelen vagyok.

Egyebként a húgom szőke kékszemü és mivel a szüleim gyengének és eletkeptelennek tartanak, általaban őt bízzák meg hogy gondoskodjon rólam. És mivel én külsőleg anyámra hasonlítok, (apukám zöldes barna szemű) meg belsőleg is ugye az egészségi állapot miatt, a húgomat azonosítom a sikerességel, normálissal mert ő meg inkabb apukam családjara hasonlít. Mondjuk en is hibas vagyok mert lehet apukam sem valami bálvanyozni való figura.

Ezt csak azert irtam, mert lehet összefüggés van igy a szemszín, hajszín tekinteteben.( marmint hogy azt tekintem rossznak ha valakibsötét haju mert az otthoni felállás miatt)

És én ugye a két veglettel talalkoztam egész kiskoromban. Dolgozik = egész nap faradt, dohanyos, idegesebb, viszont függetlenebb.

Beteg, nem dolgozik = nagyon kiszolgáltatott, viszont sok szeretet van és nyugottság.

És ezert erre a tengelyre raktam rá a világnezetemet ami lehet nem jó dolog. És a csalad felepítése miatt úgy látom hogy a hugom apukám a dolgozó archetipusa,én pedig a kiszolgaltatott betegeskedő.

Egyebkent a 126os valóban j ravilagit. Sajnos a szomorú igazság.


Egyébkent rajöttem: nekem egy atlantiszi ferfi kell egyenesen az Orion csillagképből❤

2022. júl. 13. 21:24
 128/844 anonim ***** válasza:
68%
Édesjóistenem...
2022. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/844 anonim válasza:
45%

"valoban keveset van velünk de lehet el is farad a munkaba."

Ahogy #126 is rávilágított, ez egy jó kifogás. Tudod, nagyon sokan dolgozunk ám, nem csak ő, és mégsem vagyunk bunkók a családtagjainkkal. Szóval ez nem érv, és a viselkedésére egyébként sem lehet mentség semmi.


"Meg nagy teher nehezedik rá."

Ezzel sincs egyedül. És ez sem érv a viselkedésére.

Úgy sejtem, ezt is ő adta a szádba, az ő gondolatait mondod vissza. De gondolkodj már kicsit! Hogy lenne egy családtag betegsége jogos ok arra, hogy lekezelő és erőszakos legyen a családjával? Hiszen épp, hogy ilyenkor kellene normálisnak, és emberségesnek lennie. Szóval ez nem, hogy nem érv a viselkedésére, de ő pont ellenkezőleg viselkedik, ahogy az ebben a helyzetben elvárható lenne.

A munkáját és a karrierjét pedig ő maga alakította. Hogy most neki sokat kell dolgoznia, azt nagyrészt a saját döntéseinek köszönheti. Vállalt volna olyan munkát, amitől nem lesz idegbeteg. Tanult volna ki egy olyan munkát, amit könnyebben, és jobban el tud látni. Vagy ha alapból ilyen idegbeteg, akkor már bocsánat, de lehet, hogy nem kellett volna családot alapítania. Állt volna össze egy olyan nővel, aki nem akar gyereket, anyukád meg összejött volna egy valódi férfival, aki nem idegbeteg. Sokkal jobb lenne mindenkinek. Csak ugye sokan csak addig hangoztatják fene mód, hogy ők családot szeretnének, ameddig csak a kellemesebb részét látják a dolognak. Ameddig csak meg kell csinálni a gyereket, addig nagyon bőszen hangoztatják, hogy mennyire fontos nekik a család. Aztán amikor rájönnek, hogy ez bizony pénzbe is kerül, és bizony néha problémák is előfordulhatnak, akkor már menten nem képesek családapaként helytállni.


"A szakmával kapcsolatban pedig nem is mernek masba belevágni mert életkeptelen vagyok."

Ezek is apád szavai, nemde?

Tudod, mi az, amin a legtöbb ember elbukik? Ez a hozzáállás, amit te is képviselsz. Amikor az ember meg sem próbálja, és már a startvonalon elhasal, az a biztos bukás.


"Egyebként a húgom szőke kékszemü"

Igen, és?

"a húgomat azonosítom a sikerességel, normálissal mert ő meg inkabb apukam családjara hasonlít"

Arra a családra, amelyik kinevelt egy családapának alkalmatlan férfit? Erényes dolog, mondhatom.

Egyébként meg ez a magyarázat 8 évesen még rendben is lenne. De már egy kicsit lehetnének önálló gondolataid, lehetne rálátásod a világra!


"Mondjuk en is hibas vagyok mert lehet apukam sem valami bálvanyozni való figura."

Na, ebben a dologban nagyon igazad van.

Csak ahelyett, hogy a tanulságot levonnád, te továbbra is bálványozod azt az embert.


"Dolgozik = egész nap faradt, dohanyos, idegesebb, viszont függetlenebb."

Nem dohányzok, van, hogy 10-12 órákat is dolgozok, és mégsem vagyok idegbeteg. Ne próbáld már belemagyarázni azt, ami nem igaz!


"És ezert erre a tengelyre raktam rá a világnezetemet ami lehet nem jó dolog."

Ezt is jól látod. De innentől a te szabad akaratod változtatni ezen a világnézeten.


"apukám a dolgozó archetipusa"

Nem. Az az ember az agresszív, bántalmazó zsarnok archetípusa.


"Egyébkent rajöttem: nekem egy atlantiszi ferfi kell egyenesen az Orion csillagképből❤"

Az már egészen biztos...

2022. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/844 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt csak azert irtam, mert lehet összefüggés van igy a szemszín, hajszín tekinteteben.( marmint hogy azt tekintem rossznak ha valakibsötét haju mert az otthoni felállás miatt)"

És erre a bölcs következtetésre ugye 4 személy alapján jutottál? És ez alapján próbálsz több milliárd embert megítélni.

Ne haragudj, de ez buta, és felszínes dolog.

És miért csak ezeket a példákat tekinted mérvadónak? 100%, hogy találsz a környezetedben sikeres, kedves, rendes barna hajú és szemű embereket is. Szóval még csak az sem érv, hogy ezt a mintát láttad. Otthon lehet, de láthattál a környezetedben számtalan más mintát is.

És vajon hány embert martál el magad mellől, aki szerett volna akár barátkozni, akár járni veled, de te elüldözted ezzel a gyűlöletes ideológiáddal?

2022. júl. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!