Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/844 anonim ***** válasza:
87%

Ja és te magad is elismerted, hogy nem vagy te igazán nagy művész, tehetség, csak egyszerűen lusta vagy dolgozni, és ezért vonz a pálya. Nem gondolod, hogy azt, amit te tudsz, azt mindenki tudja? mitől lennél kiemelkedőbb mint más?


Akkorát nevettem, hogy írtad, hogy azzal egészíted ki a kékszemű szőke szorgalmas ápolódat, aki sikeres üzletember, és két lábbal a földön áll, hogy te művészlélek vagy...

Magyarán lusta vagy dolgozni. Biztos erre vágyik! Na de tényleg ennyi,


Fogd az összes kossuth díjast (Kossuth szintén barna hajú volt), itt vannak: [link]

és keress róluk fényképet. Strigulázd egy lapon külön csoportba, a szőke és kékszemű, és a többit. Milyen arányt tapasztalsz?


Aztán bővítheted a listát a Jászai Mari díjasokkal (aki egyébként szintén barna hajú volt)


Na majd írd ki ide az arányokat, hány szőke kékszemű és hány másmilyen volt!


És igen, tanulj meg dolgozni. Más is dolgozik!


Egy lusta, hisztis, agyrém, idegesítő, idegbeteg, személyiségzavaros, két éves érzelmi színvonalon álló csajt, akinek egyetlen vágya, hogy elájuljon, hogy ne gondolják hisztisnek, valóban elég nehéz szeretni, és tolerálni.

És mondok még valamit. Ha szép is lennél, akkor sem tolerálnák jobban, max a szex miatt hajtanának rád, aztán ha megunnak dobnak. Ja de te szexelni sem akarsz, hát akkor még hamarabb dobnának.


Egy piócát elég kevesen szeretnek.

2022. júl. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/844 anonim ***** válasza:
90%

Én ismerem őt. Valamilyen szinten barátok voltunk, ameddig már nem vált kifejezetten sértővé ez az állandó árja felsőbbrendűséget hirdető nézete. Igaz, hogy még azért kellene fejlődnie, de tényleg lenne tehetsége a grafikai munkához. Abban, hogy valaki nem szeretné gyári munkásként végezni, nem látok kivetni valót. Nekem már egész kis korom óta egyik fő motivációm az volt, hogy ha felnőtt leszek, olyan munkát szeretnék, amit szeretek is csinálni, és nem olyat, aminek minden percét gyűlölöm. Nem gondolnám, hogy ez lustaság lenne, főleg, hogy ahol most dolgozok, nyíltan a tudtomra adták, hogy ha elmennék, nehéz lenne utódot találni. (Ezt nem nagyzolásból mondom, nem gondolom magam a szakma csúcsának, de ha már ezt mondták, akkor nem hinnám, hogy a világ lustája lennék.) A szellemi, és a kreatív munkák is munkák, és azokhoz is kell tehetség és kitartás.

Nála az a baj, hogy neki ezt teljes szembeszélben, nulla támogatással kéne megvalósítani. Adott egy diszfunkcionális család, gyaníthatóan oroszlán részük volt abban, hogy szegény lány ilyen mentális állapotba került, és továbbra is ahol tudják, hátráltatják. Pedig talán az egyetlen lehetősége lenne, ha ráfeküdne arra, amiben jó. Csak ilyen háttérrel ez rohadt nehéz. Na, meg az egyetlen esély lenne az úgy, ahogy normális személyiségfejlődésére, ha kiszakadna ebből a közegből. Ameddig napi szinten hallgatnia kell, hogy ő egy értéktelen senki, meg még ennél is durvább dolgokat, addig tényleg nem lesz belőle senki. Lehetne, de már annyira belésulykolták, hogy ő maga állna az útjába, ha valamit tényleg elérhetne. Tökéletes példa a Pygmalion-effektusra.

A személyiségbeli problémáinak nagy része is visszavezethető ide. Ez persze a lényegen nem változtat... de én legalábbis sajnálom, hogy egy egyébként kedves, és kreatív lányból ez lett. Ő csak ugyanazt adja vissza, amit otthon kapott. Lehet, hogy ha apuka nem a náci "értékrendet" sulykolta volna belé, akkor most ő sem az árja felsőbbrendűséget keresné, hanem azt, akivel szívvel-lélekkel egymásra tudnak hangolódni.

2022. júl. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/844 anonim ***** válasza:
41%

Nem is mondtam, hogy nem lehet tehetséges, látatlanban hogy is ítélhetném ezt meg. Egyszerűen csak azt mondom, hogy az alapján, amit ő mondott számára minden fekete vagy fehér. Vagy húdenagy művész, vagy semmi, ami természetesen a haj- és szemszíne miatt van.


Hogy a faterjának milyen a haj- és szemszíne... nos van egy tippem. :D


Na meg arra is kíváncsi vagyok, hogy egy nem árja embert mennyire fogadna el főnöknek. Persze lehetne egyéni vállalkozó, de nem.

Szóval talán tehetsége meg is van, alkalmatlan kb. arra, hogy dolgozzon. Na meg a barna hajú tanárt se fogadna el ez az észlény.

2022. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/844 anonim ***** válasza:
51%

"Hogy a faterjának milyen a haj- és szemszíne... nos van egy tippem."

Nekem is.

Egyébként meg a toxikus, erőszakos apánál csak egy rosszabb van: amikor a gyermek ennek ellenére bálványozza őt.

2022. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/844 A kérdező kommentje:

Tudom hogy arra gondolsz hogy kopasz de nem.

Apukám hajszíne ősz. Már kb 20 éves korában kezdett őszülni. Egyébként nem toxikus,mindent megad a csaladjának, keményen dolgozik csak ugye anyukam egeszségi helyzete miatt van ez az egész furcsa szituació a csaladban.

2022. júl. 12. 15:39
 116/844 anonim ***** válasza:
51%
De, toxikus. Te meg még véded is...
2022. júl. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/844 anonim ***** válasza:
89%

Na és milyen színű volt a haja, és a szeme milyen színű?


Amúgy toxikus, ahogy te is az lennél, leszel, ill. vagy is.

2022. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/844 A kérdező kommentje:

Nem bírom ki hogy ne mondjam el. Meg akarok halni a kapitalizmus miatt. Mert belőlem soha sem lesz vállalkozó így senki se fog sajnálni. Meg a kapitalizmusban csak a vállalkozót tekintik embernek. Gyakorlatilag a művészettel kiszabadulhattam volna ebből a mocskos kapitalista világból, bár ahogy valamelyik válaszoló is mondta cegeknek tudnék a csicskája lenni. Írtam egy kérdést amiben leirtam a gondolataimat, ezzel kapcsolatban.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__118..


Kilátástalan az életem mert ezzel a szakmával (amit apukám valasztott) környezetvedelem nem lehet vállalkozást csinálni. Illetve állami fizetést sem kaphatok, így a kapitalizmus pokolibb oldalán kell élnem. Nem vagyok hajlandó kapitalizmusban élni. És muszály vagyok végig csinálni ezt a szakmát a semmiért. Egyszerűen nem látom értelmét élnem. Vagy gyári munkás leszek mint apám, vagy eltartott mint anyám. Ha kommunizmus lenne, akkor tudnék megelégedni a világgal. De tényleg ezért a szakmáért gürizek amiben úgy sem fogok dolgozni mert nincs értelme (mert nem tőkeérdek) miközben a kapitalizmus mocskos pöcegödrében kell szolgaként leélnem az életemet. Nem látok kiutat.

A művészet valóban csak hobbi, én sem tekintem a szivem mélyén munkának, illetve nem is lehet belőle eltartani egy családot de nekem csak magamat kene fenntartani. Visszatérve a szakmára meg a vállalkozásokra, apukám szerint azért jó ez a szakma mert el lehet vele helyezkedni közalkalmazottnak. Jó is lenne. Az lesz úgy is hogy valami kib*szott céghez kell beállnom. Meg engem elrettent a szakmától hogy apukám olyanokat mesél hogy sok munka társa ilyen meg olyan munkát, szakmát vegzett de ott kötött ki a gyárban. És félek ettől. Nem bírnám a fizikai megterhelést.


Egyébkent mit gondoltok milyen lehet az eredeti hajszine és miert?

2022. júl. 12. 19:27
 119/844 anonim ***** válasza:
32%

... és te ennek ellenére még mindig a gyökér apádat véded.

Gratulálok.

2022. júl. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/844 anonim ***** válasza:
89%

Ha kommunizmus lenne, akkor meg nem is nagyon lenne esélyed más szakmában elhelyezkedni. Életed végéig melózhatnál abban a szakmában, amit a drága apukád önkényesen kiválasztott neked.

Egyébként meg tartom a véleményemet, hogy akkor lesz esélyed normális életre, ha belátod, hogy apád egy erőszakos barom, és nem nyalizol neki lépten-nyomon.

2022. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!