Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/844 A kérdező kommentje:

Pont ez az. Igaza van a 100asnak. Hogy sajnos a szüleim vegett is mindig vegletekben goldolkodom. Viszont volt egy szőke kékszemű aranyos fiú általános iskolában akit felvettek rajziskolaba ( Kandó Kálmán) ahova engem sajnalatos módon nem vettek fel. Viszont ő rendkívül alacsony és félénk volt. De még kicsik és éretlenek voltunk kapcsolatra.

Valahogy a szőkéknek minden összejön.

Ha meg egy csúnya ember művész az meg olyan mintha a vízimentő nem tudna uszni vagy a fodrasznak csúnya lenne a haja.


Visszaterve egy régebbi kérdésemre, a vajákok altalaban csuny boszorkanyok mint én tehát a kepessegeimet vagy nem erre a vilagra valo eredetemet sem tudná szőke kékszemű gyönyörű férfi meggyógyítani. De lehet elkápraztatnám a különlegessegemmel. A csúnya, boszorkanyi dolgok vonzzák a fiukat. Az egyik bizonyitek még a kepessegekre hogy gyakran szemlelem magam kívülről.


Szerintem peldaul egy csodalatos romantikus regényt lehetne irni arról hogy egy szőke kekszemü angyali sérthetetlen, egeszseges,félisten, életrevaló magas férfifiú, beleszeret egy alacsony, betegecske, sötethajú boszorkány, démoni csábító lányba és együtt élnek boldogan és ez a csodalatos féfi feltétel nelkül szereti es meg ha a lány meg is halna abban hogy a beteges teste felemészti, akkor a nagyon szerelmes férfi a koporsója mellett ölné meg magát. Persze ezt csak mágiával lehetne elerni. De feltetelezzük hogy a gonosz, boszorkány lánynak valami szerelmi fertőzése van és megbabonázza a férfit. Vagy ezt az elkorcsosulást csak egy igaz szerelem szüntetheti meg. Csak nem szeretem a romantikus regenyeket mer mindig irigylem benne a lányt. Meg szerintem túl nyalasak. En még extrémet is irnék bele. Peldaul olyat hogy a szerelmes ferfi szeretkezne egy utolsót a halott szerelmével. Vagy mint Edgar Allan Poe megtartaná a szívét.


Írassal amugy meg benabb lennek mint rajzolassal. Általaban amugy digitalisan szoktam. Egyebként csak ezért erzem magamat művészléleknek mert a fizikai erőm miatt keptelen vagyok mas munkára :(

Meg nagyon masban nem vagyok jó, illetve mashoz nincs is kedvem

Eletkeptelen vagyok :(

2022. júl. 11. 13:52
 102/844 anonim ***** válasza:
87%

Koncz Zsuzsának milyen színű a haja? Szeme? Sikeres énekes? - az.

Kb. ezer művészt tudnék mondani, aki nem szőke, kékszemű.

Ez a te ökörséged, hogy csak szőke, kékszemű...


Tom Hardy, Tom Hanks, Charlotte Riley, Cillian Murphy, Helen McCory, Tom Cruise, Angelina Joile, Anne Bryne, és még ezer színész, stb. szerinted milyen haj- és szemszínű?!


Szerinted szőkéket, kékszeműeket nem utasítottak el soha?


Megnézik, hogy milyen színű a hajuk? szőke? Akkor fel vagy véve!

- ennyi lenne a felvételi?


Téged azért nem vettek fel, mert ennyi eszed van, és igazuk van!


Tudod mit?!

Sidrogálj a sarokban egy életen át, hogy barna hajú, barna szemű vagy, ájulj is el hozzá, percenként, akkor majd biztos jobb lesz, rádtalál az örök szerelem, ápoló, és felvesznek a mittudomén, milyen művészeti suliba, és véletlenül se kell a középszerűségből vagy az alján felülemelkedni.


Grat. Én feladom.

2022. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/844 anonim ***** válasza:
87%
Mármint annak a reményét adom fel, hogy lehet veled értelmesen beszélni, és juthatsz te még egyről a kettőre, hogy bármit is belátsz. Falra hányt borsó minden betű, többszáz hozzászólás se segít rajtad.
2022. júl. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/844 A kérdező kommentje:
De lécci írjatok hatha tudtok segiteni. Hat pszichologushoz is eljárok. Nem akartam senkit felidegelni🥺
2022. júl. 11. 21:57
 105/844 anonim ***** válasza:
90%
Ennél az uncsi kérdésnél miért van ennyi válasz?
2022. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/844 anonim ***** válasza:
29%

Fizess, és akkor írkálok. Hogy unatkozol, meg magányos vagy, amin lehetetlen segíteni, az más kérdés. 1000000000 hozzászólás sem lesz elég, és életed végéig ezen a szinten maradsz, mert a személyiségfejlődésed megrekedt a nulla és a félegy között.

Ha gondolod, írj rám privátban, és pénzért levelezek veled.

2022. júl. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/844 anonim ***** válasza:
92%

"Valahogy a szőkéknek minden összejön."

Dehogy jön össze.

Ismerek több tucat szőke, kék szemű embert, akik semmit nem értek el életükben az ajtókilincsen kívül. ;-)

2022. júl. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/844 anonim ***** válasza:
44%

"Ha meg egy csúnya ember művész az meg olyan mintha a vízimentő nem tudna uszni vagy a fodrasznak csúnya lenne a haja."

Te összekevered a modellt a művésszel.

Mond az valamit, hogy Zámbó Jimmy? Oké, nem mindenki szerette a zenéjét, de azért vitathatatlan, hogy nagy alakja volt a hazai könnyűzenének. Úgy, hogy nem volt egy világszépe. A tehetség nincs összefüggésben a külsővel. Avogadro világhírű kémikus volt, és szegény borzasztóan ronda volt.

Ne haragudj, de még mindig irritáló, ahogyan lenézel mindenkit, aki nem szőke és kék szemű. Ezen változtass! Ha kell, pszichológus segítségével is.

"Nem akartam senkit felidegelni"

Akkor hagyd már abba azok szapulását, akik nem szőkék és kék szeműek!

2022. júl. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/844 anonim ***** válasza:
81%
Màr az a "155 centi magas, 50(!!) kilós duci(!!) làny vagyok résznél kiégtem-.- Tényleg sürgősen keress fel egy szakembert, mert ez neked is szar ìgy, meg a környezetednek, akiket megmérgezel ezzel a hozzààllàsoddal..
2022. júl. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/844 anonim ***** válasza:
83%

Házi feladat: keress nem szőke, és nem kékszemű művészeket, akik sikeresek.

További példa Woody Allen, Elvis, The Beatles összes tagja.


Az elméleted szerint ők senkik voltak. Hát tudod... Nem lehet, hogy nem az alakoddal van a baj?

2022. júl. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!