Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sohasem találok kapcsolatot...

Sohasem találok kapcsolatot az önértékelési problémáim és az elvárásaim miatt? 19/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy én egy 155 centi magas 50 kilós duci lány vagyok, hajam sötét és szálkás a szemem is eléggé sötét. Sajnos eléggé rossz az egészségem bőröm színe is kissé sápadt. Gyakorlatilag egy korcs boszorkány vagyok. :(

Nagyon vágytam mindig is szőke, kékszemű fiúra, de itt a bökkenő. Ha lenne is nem tudnám elviselni az irigységet, folyton féltékeny lennék. Nagyon nagyon szeretnék gyönyörű magas szőke kékszemű lenni de ez sajnos nem adatott meg.

Így sajnos semmi sem jó, addig nem lesz kapcsolatom amíg a szemem nem lesz kék (vagy zöld) és a hajam nem lesz szőke (vagy legalább világos barna). Össze kell hogy illjek életem szerelmével. Különben sem szoktak sajnos szőke kékszemü fiúk sötét hajú lányokkal összejönni, mert nekik is magasak az elvárásaik és fennhordják az orrukat.

Tudom hatalmas elvárásaim vannak, de ha szőke kékszemű lennék senki sem ellenezné a magas elvárásaimat. A szép nőknek mindent szabad a csúnyáknak meg semmit és ez igazságtalan. :(

Létezik valami eljárás a szemszín megváltoztatására?

Ha szőke kékszemű cuki fiúm lenne akkor szégyellene engem? 🥺

Megfértőzném, megszégyeníteném?

A gyönyörü szőke, kékszemű fiúk a tisztaság és az ártatlanság megtestesítői én meg a gonosz démoni csábító alávaló nőszemény.

Most várjak addig amíg kifejlesztik azt a technológiát amivel szemszínt lehet változtatni vagy mondjak le erről az álmomról? Tudom válogatós vagyok, vannak barna hajú fiúk is de mint mar mondtam, ha szőke, kékszemű lennék mindenki elnézné nekem a magas igényeket. ( és akkor egyből a karjaimba ugrana egy szőke kékszemű fiú )

Másrészt. A magasság. Nekem mondták már azt is hogy állva le sz*phatnék bárkit mert olyan alacsony vagyok. Nagyon aggaszt az alacsony termetem is.

Fő probléma az hogy betegesen féltékeny vagyok és ha valami isteni csoda folytan olyan fiúm lenne akkor naponta sirnám a párnámba magam az irigysegtől és a féltékenységtöl. Ez patthelyzet.

Legszívessebben azt tenném ha sok pénzem lenne, mint az a Zürichben élő lány (Celine Centino) aki teljesen átalakította magát. Például a lengőbordáit kivettette.

Bocsánat a hosszú sorokért.

Most akkor mondjak le erről az ideálomról vagy fessem be a hajam, vagy kontakt lencse vagy sportoljak vagy mit tegyek? 😭😔



2022. jún. 7. 19:45
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/844 Monorail válasza:
89%
Nem vagyok egy rosszindulatú, agresszív alkat, de az ilyeneknek, mint >>apukád<<, tudom szívből kívánni, hogy vigye el a COVID. Kicsivel jobb lenne utána a világ.
2022. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/844 A kérdező kommentje:

Visszatérve a kontaktlencsére olvastam olyat hogy valakinek a szeme mögé ment 😨.

Illetve en a kontaktlencsétől úgy érezném magam hogy a szemem csak egy kivehető valami. Meg kényelmetlen úgy leélni egy életet. Én szemüveget is hordok olvasáshoz es gépezéshez mert sokat viszket a szemem, lehet jó alternatívája lehet a kontaktlencse de nem merném feltenni. A fent emlitett okok miatt sem. Olvastam olyanról hogy valakinek szemműtét keretében kékítették a szemét és megvakult :(

Haragszom a kékszeműekre mert irigylem őket és igazságtalannak érzem hogy miert pont ilyen testben kell leélnem az életemet ami ráadásul köver is. (A szüleim szerint a sok tojas eves vegett mert hízlal de mit tehetnek szeretem a tojást 🍳)

Sok híres ember kék szemű, pl Módis Gabriella is. Sok kékszemű politikus van. Megan Fox is azért olyan szexi mert kék a szeme. Sőt jobbat mondok. Brad Pitt is kék szemű. Es ugye Leonardo Dicaprio is.

Visszatérve az atlantiszra, az Aldebaran a bika csillagképben található, és sajnos én mérleg vagyok. Illetve 65 fényévnyire található. Ha egy levelet küldene onnan a szerelmem ami fénysebességgel megy, annak is 65 év kéne.

De ha a realitasokat vesszük es lenne is egy földi szőké kékszemű fium, habár akármennyire is nem szeretnék gyereket ha lenne is akkor fiunk lenne. Csak ugye mindkettőnk genetikája benne lenne és én nem szeretném hogy rám hasonlitson. Nem tudnánk olyat letrehozni ami csak rá hasonlít. Én nem szeretnék senkit büntetni azzal hogy az én családomat, genetikámat vigye tovább.

(Kár hogy nincs egy ilyen "customization menu" a gyerek letrehozásánál mint a videójatékokban hogy olyan testű, hajszínű, nemű, szemszínü, tulajdonságú gyereket lehessen letrehozni amilyet csak szeretnénk.) De ha én hordanám ki ez adott lenne hogy ram is hasonlit. Amugy nem szeretnék gyereket mert még nem vagyok érett hozzá és az én ideges termeszetemmel nem tudnek gyereket nevelni. Illetve nem is tervezek mert az igy is csunya testemet csak tovabb csunyítaná. Meg hát ugye a túlnépesedést is figyelembe kell venni.

Bocsanat hogy megint elkanyarodtam a témátol.

2022. júl. 15. 12:44
 133/844 anonim ***** válasza:
90%

Oh, édesjóistenem...

Reménytelen.


Nem kontaktlencsében kéne gondolkodnod, hanem felfogni az agyacskáddal, hogy semmiféle alsóbbrendűség nincs a barna szemben. De neked tudom, ez nem fog menni, mert a gondolkodásod beszűkült, és rohadtul felszínes vagy.

A szemet piszkálni holmi ostoba hiúság miatt meg ostobaság. Egy nagyon sérülékeny szerv, és nagyon fontos a normális életminőséghez.


"Haragszom a kékszeműekre"

Múltkor még dicsőítetted őket. :D

Bár aztán rajtad kiigazodni...

De ismét csak felszínes Dettit láthatjuk. Aki képes emberek tömegeire haragudni egy olyan külső tulajdonság miatt, amiről a legkisebb mértékben sem tehetnek.


"ami ráadásul köver is"

A pszichológusod pocsék munkát végez, mert nem elég, hogy felszínes és gyűlöletes vagy, de még testképzavaros is.


"Sok híres ember kék szemű"

Sok meg barna szemű.


"De ha a realitasokat vesszük es lenne is egy földi szőké kékszemű fium"

Én sajnálnám szegényt.


"Én nem szeretnék senkit büntetni azzal hogy az én családomat, genetikámat vigye tovább."

Hát ezt ne is.


De igazából írhatunk bármit, te úgyis ezt a felszínes, szinte már Hitleri mélységekbe nyúló, gyűlöletes dumát fogod tolni.

Gondolkozz már el azon, hogy miért kerül mindenki! Meg esetleg fontold meg, hogy hátha azoknak van igaza, akik ide írnak.

Meg egyszerűen: fejezd már be! Irritáló már a jelenléted.

2022. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/844 A kérdező kommentje:

Jó befejezem :(

Legszívessebben mar a földről is eltünnék 😢

2022. júl. 15. 14:15
 135/844 anonim ***** válasza:
89%
Ne sajnáltasd már magad. Tessék beérni a kevesebbel.
2022. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/844 anonim ***** válasza:
90%

#13: Még csak nem is "kevesebbel" kéne beérnie. Csak mással. Ugyanis mondjuk egy 170 centis fekete hajú, barna szemű pasit, aki szívéből szereti, őszintén, húségesen, és odaadóan, csak azért, mert barna szemű, nem tudnék kevesebbnek tekinteni.

Értem azt, hogy az embernek megvannak a preferenciái, de Detti ezt már beteges, sőt, veszélyes szintre fejlesztette.

2022. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/844 anonim ***** válasza:
91%
Ha le is jönne ide az Orion csillagképből egy olyan férfi, egyből húzna is haza 65 fényév távolságra mert nem bírná ki melletted.
2022. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/844 anonim ***** válasza:
30%

Arról nem is beszélve, hogy a rendelkezésre álló tudományos bizonyítékok alapján 100%-ig biztos, hogy az ember a Földön fejlődött ki. Elméleti síkon persze nem kizárt, hogy jött valami élien horda, és párszáz embert magával cipelt 65 fényév távolságra, csak azért, hogy azt ott benépesítse... de ennek vajon mennyi a realitása? Tucatnyi ponton sántít ez a feltételezés. Miért vinnék el egy faj példányait azért, hogy ők ott elterjesszék? Hacsak nem háziállatként, de ez esetben szintén esélytelen, hogy majd civilizációt hozzanak létre, és 65 fényévet átutazzanak.

És mikor is kellett, hogy elhurcolják ezeket az embereket a Földről? Az őskorban? Amikor még mindenki sötét hajú, és sötét szemű volt? És a bőrük is egyébként sötétebb volt. A világos haj- és szemszínt eredetileg egy génhiba okozta. Persze, nem lehetetlen, hogy a feltételezés szerint elhurcolt emebrekben is később ugyanezen génhibák megjelenjenek, és akár el is terjedjenek... de egyetlen ilyen jelenségnek is annyi a valószínűsége, mint kétszer egymás után megnyerni a lottóötöst. Szerinted akkor ez reális? És még ha reális is lenne, szerinted hányan lennének, akik ekkora utat megtennének azért, hogy egy random földi nővel összejöjjenek? Itt a kérdéseket szemlélve sokaknak még 20 km is elháríthatatlan nehézséget okoz, nem, hogy 65 fényév. Meg aztán: hány éves lenne, mire ideérne? Ha fénysebességgel tudna utazni, akkor is jócskán nyolcvanas bácsi lenne. Bár van, akiknek ez nem akadály, Faludy György is összejött egy huszonéves csajszival... de tudtommal te nem igazán kedveled az idősebb pasasokat, szóval nem sok mindent tudnál kezdeni egy ráncos, ősz, kék szemű nyugdjías orioni bácsival. Azt meg hadd ne ecseteljem, hogy mennyire aberrált elképzelés, hogy majd generációs hajókon elindul valaki azért, hogy majd az unokája összejöjjön egy földi nővel.

Azt a lehetőséget meg végképp kizárhatjuk, hogy magától, spontán az Orionban is kialakult az emberi faj. Még ha netán hasonló élőlény ki is alakult volna... kb. akkora a valószínűsége, hogy emberrel akarjon együtt lenni, mint ahány embernek gusztusa van mondjuk a csimpánzokhoz. :D Két különböző faj. Ráadásul az is esélytelen, hogy úgy nézzen ki, mint egy skandináv ember. Itt, a Földön is nagyon változatos, hogy hogyan néznek ki az emberek. Pedig ez egy bolygó, és ugyanaz a faj. Szerinted egy másik bolygón egy idegen faj így nézne ki, mint itt egyik-másik ember? A genetikai összeegyeztetehetetlenséről nem is beszélve.

Na, meg szerinted mi garantálja, hogy ugyanolyan körülmények kedvenének nekik, mint nekünk?

Mellékes megjegyzés: a magasság meg nagyrészt a gravitáció függvénye. Ha olyan bolygón alakulnának ki, ahol nagyobb a gravitáció, mint a Földön, akkor te csak kis kertitörpék között válogathatnál.

Szóval Detti, ez buktad.

Ilyen infantilis fantáziák helyett inkább szállj le a Földre, és próbáld meg az emberekben meglátni a valódi értékeket!

2022. júl. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/844 anonim ***** válasza:
91%

Detti, én szőke, kékszemű közepesen kigyúrt, sportos 19 éves srác vagyok, és nekem simán bejönnek a barnaszemű barna hajú lányok. Súlyoddal sincs szerintem semmi gond, még az alapján is tetszenél. Szóval lehet, hogy a külsőd alapján simán összejönnék veled. Még az sem zavarna, hogy kevés a pénzed, ez is tolerálható a számomra. Hogy érdekel a művészet hobbi szinten, további jó pont. Ezek alapján simán lenne esélyed nálam.

Még az is simán beleférne, hogyha beteg lennél, akkor ápollak, ez egy párkapcsolatban természetes.


DE amennyi hülyeséget itt összehordtál, és amennyire betegesen ragaszkodsz ezekhez a rögeszmékhez, az riasztó. Lehetnél a legszebb kékszemű, szőke, gazdag stb. nő, akkor se kellenél.


Valaki írt egy rakás művészt, hogy szembesítsen azzal, hogy téveszméid hibásak, mondott is egy jót, hogy hogyan győzhetnéd meg magad erről, de te nem akarsz ebbe belegondolni, letudtad azzal, hogy vannak kékszemű színészek is, amit ő nem is tagadott, csak azt mondta, hogy simán lehet, hogy talán fele-fele arányban, stb. vannak.


Még egyszer: nem az a baj veled, hogy hogy nézel ki, hanem az, hogy ilyen felszínes ostoba irigy, megkeseredett, elviselhetetlen, hisztis, gyerekes... vagy.


Ha csak azt látnám rajtad, hogy (akár mentálisan vagy testileg) beteg vagy, de meg szeretnél gyógyulni, és ezért mindent megteszel, még úgy is simán összejönnék veled, mert most éppen magányos vagyok, de te egyáltalán nem akarsz meggyógyulni, csak sajnáltatni akarod magad.

Tudod mit? Ha szenvedni akarsz, hát szenvedj. Amúgy meg süt a nap... szőkékre és barnákra egyaránt...

2022. júl. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/844 anonim ***** válasza:
83%

A 139-es válaszoló vagyok.

Azt még elfelejtettem mondani, hogy erre a felszínes, stb. gondolkodásodra még az se mentség, hogy a szüleid milyenek.

Rengeteg példa van arra, hogy a gyerek felülbírálja a szülő idióta gondolatát - főleg ebben a korban.

De te hiszel a mesékben, hiszel a filmeknek, hiszel a sok baromságokban, főleg, ha azok a te elképzeléseiddel megegyeznek.


De én már csak azért sem akarnálak megismerni, mert azt látom, hogy te itt kuncsorgod a figyelmet, hogy mindenki írogasson neked, de közben te senkire nem figyelsz, senkire nem hallgatsz, csak mondod a magadét. Szerinted akar bárki is egy ilyen társat?! Te szeretnél egy olyan társat, aki nem figyel rád, csak mondja a magáét?! Épeszű ember nem.

Annak meg, hogy egy párkapcsolatban két malomban őröljenek, baromira nincs értelme.


Szóval valóban nincs esélyed párkapcsolatra.

És nem azért lenne gáz, ha gyereked lenne, mert barna szemű lenne esetleg, hanem azért mert ilyen hülyeséggel tömnéd az agyát. Képtelen lennél egészségesen felnevelni.

2022. júl. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!