Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek ilyen ember?

Hogyan legyek ilyen ember?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Nincs különösebb bajom magammal, nincs önbizalomhiányom (de öntelt sem vagyok), elfogadom a kinézetemet, csak a belsőmmel nem vagyok elégedett. Hangulatember vagyok, elég durván. Ezen kívül nem vagyok az a mosolygós, kedves ember, nem tudok állandóan jó pofizni. Sokak szerint csúnya a nézésem, pedig nem gondolok közben semmi rosszra, egyszerüen örököltem a csúnya nézést az egyik szülőmtől. Emiatt gondolnak engem az emberek komolynak, barátságtalannak.

Ha egy szórakozó helyen vagyok nem tudok ellazulni csak mondjuk piásan. Aki nem halad előttem amikor én gyorsabban mennék, vagy véletlen meglök, legszívesebben megverném. Elkap olyankor az ideg. Nem vagyok beteg, depressziós, sem verekedős, csak egyszerüen idegesít ha valaki az ,,utamba áll".

Pedig én szeretnék olyan csaj lenni akit szeretnek az emberek, és kedvelnek a pasik! Azt mondják, szép vagyok, de mégis van bennem valami ridegség. Szeretnék vonzó személyiség lenni. Hol kezdjem, hogy csináljam? Mit tegyek? Köszönöm aki végig olvasta és ad nekem tanácsot! :)


2011. márc. 10. 18:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
pont mint én:)probalj meg kicsit lazabb lenni es tobbet mosolyogni. szerezz minel tobb baratot s a tobbi fog menni magatol..
2011. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!