Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan küzdhetném le a vezetés...

Hogyan küzdhetném le a vezetéstől való félelmemet?

Figyelt kérdés

Van jogsim 3 éve, de sokat mondok, ha 3szor vezettem. Egyszer megbuktam forgalmin, akkor nagyon megijedtem, és elszállt minden önbizalmam. Pedig nagyon lelkes voltam és alig vártam, hogy vezethessek. És most is nagyon szeretnék vezetni, de félek a többi hülye autóstól, úgy mennek sokan.... meg ilyenekre gondolok "mi van, ha valaki befékez előttem, és én nem tudok megállni?"

Holnap megyek egy ismerősünkhöz, aki oktató, ad pár órát, először rutin pályán, hogy szokjam az autót, aztán kint forgalomban.


2011. ápr. 6. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21/L vagyok, szerintem magabiztosság (is). Pl. öcsém tök magabiztosan vezet. Persze, hol lehetnénk magabiztosak, amikor bennünk van a félelem...és ez nem egy ruhapróba, hanem a közút. De legyen benned az, hogy ne akard elveszíteni a tudást. Nekem az segített :)
2011. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha benazol tegyed mindig hatarozottan,hogy lassak hogy bena vagy.nincs rosszabb egy hatarozatlan benanal.ha latjak,hogy az vagy, mindenki turelmesebb lessz es maximum megmosolyognak.regota vezetek es en is szoktam benaskodni.csak batran. http://www.youtube.com/watch?v=A59iMhAdBwY
2011. ápr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
jó tanács, köszönöm szépen!:D De én nem akarok az a tipikus béna női vezető lenni, és nem is leszek!!:( Hát bátyám is rally-zik nem igaz, hogy ennyire fosos vagyok. Pedig olyan szinten szeretem az autókat, hogy az hihetetlen. Komolyan szívesebben elbeszélgetek az autókról, mint az idei miniszoknya divatról:D:D
2011. ápr. 10. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!