Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem mindig azt mondják,...

Nekem mindig azt mondják, fogaggyak el másokat úgy ahogy vannak. De akkor engem miért nem fogadnak el úgy ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

elég fiús lány vagyok,szóval nem hordok szoknyát,csakisés kizárólag tornacipőt és csőgatyát,vagy max térdnacikat vagyok hajlandó felvenni.

rockot hallgatok,odavagyok pl a Linkin Parkért,Three Days Grace,Fall out boys,stb. ... :D

és a hajam is rövid,azaz a nyakamig ér,de azt amúgy növesztem :))

néha szoktam magam sminkelni,bár nem szeretem annyira,mert az olyan mű :S

és mások (akik történetesen ilyen majdnem velem egyidős fiúk) olyanokat szólogatnak be hogy úristen milyen rusnya vagyok,meg nem is lány vagyok,hanem vmi srác -.-

és egyszer a szüleimmel veszekedtem,és (bocsi demár nem emlékszem annyira,mit mondtak) én mondtam nekik hogy Hát akkor szívtátok mert én nem is akarok gyereket -.-"

erre elkezdtek oltogatni hogy én milyen egy semmirekellő nyomorék,mittudomén mi vagyok,mert nem akarok felnőtt koromban gyereket

most ez miért olyan nagy baj??

persze ha én megjegyzem az utcán valakire,hogy pl Jó durva haja van annak a srácnak,már kapom a leszólásokat hogy én miért mondok idegenekre ilyet,mikor nem is ismerem,persze engem a saját szüleim már nem bírnak így elviselni

és hogy ugye írtam hogy nem akarok gyereket..már nem azért de szerintem attól nem leszek kevesebb értékű ember,mint bárki más,aki minden második pasinak szétteszi a lábát,meg aki úgy szül hármas ikreket hogy észre se veszi

és mielőtt bárki jönne ezzel hogy Úgyis megfog változni a véleményem,hát nem,mert nem értek a gyerekekhez,meg nekem nincs arra szükségem hogy most azért szüljek nem tom hány gyereket,hogy utána költsem a pénzt a drága ruhákra meg minden...én jól meglennék felnőtt koromban úgyis,hogy lenne egy pasim,akivel szeretjük egymást,most anélkül is szerethetek valakit meg anélkül is lehetek sikeres és gazdag,hogy szüljek nem tudom hány gyereket

most komolyan velem van a baj??


2011. júl. 9. 16:02
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
69%

A leírásod alapján (kivéve a gyerek dolgot) azt hittem, hogy hasonlóak vagyunk... De a helyesírásod és a korod eltántorított.. :)


17/L

2011. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
64%

09:06vagyok


08.19

hogyne, a helyesírástól meg a kortól függ hogy mennyire vagytok hasonlók. imádom az ilyen ostoba felszínes embereket.

persze ne ítélj meg engem, mert nem ismersz. jó dolog a közhelyeket hajtogatni.

2011. júl. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
58%
De utolsó, te semmiben nem vagy különb ezektől az "ostoba felszínes emberektől". A lány csak megjegyezte, hogy hasonlítanak, a gyerekdolgot leszámítva, teljesen intelligensen, nem bántva, vagy oltogatva a kérdezőt, erre te beugatsz neki, hogy ostoba és felszínes. Szerinted te mégis miben vagy jobb? Ennél a válasznál már rég nem az akarsz-e gyereket vagy nem dologról volt szó, csak tett egy normális megjegyzést..
2011. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Nem tudom,nekem semmi bajom azzal amit leírtál,hogy milyen vagy mert ez tök normális(a srácokkal meg nem kell foglalkozni --" aki ilyen szinten van...) viszont egy kicsit bunkó a stílusod. Meg szerintem az a főbaj,hogy nem fogadod el magad olyannak amilyen vagy pedig nem akarsz megváltozni. Ha rendben lennél magaddal akkor nem érdekelnének mások,hogy mit mondanak vagy mit gondolnak. Te is mondtad,hogy nem leszel kevesbb értékű ember attől hogy nem akarsz gyereket ez így is van.

De mondjuk ez nemtom hogy jön a gyerekszüléshez "mint bárki más,aki minden második pasinak szétteszi a lábát,meg aki úgy szül hármas ikreket hogy észre se veszi "

2011. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

08:19 ha nem teCCik ahogy írok nem kell elolvasni ;D

utolsó: jah mert úgy hogy fogaggyam el magam akárhogy is,ha mindenkitől csak azt hallom hogy -Ronda vagy! -Dagadt vagy! -Hülye vagy! -Leszbi vagy! -Nem is lány vagy! -Béna vagy! -Változz meg! -Akkora hájad van hogy egész Debrecen jóllakna belőled!

szerinted ha mindenkitől ilyen megjegyzéseket kapok,hogy fogaggyam el magam??

Jah és mondok még jobbat

A saját anyám olyanokat mond hogy utál,meg gyűlöl,meg mindennek elmond,de egy jó szava még életembe nem volt hozzám

amikor elmeséltem neki hogy felnőtt koromba színésznő akarok lenni,máris nem az hogy támogatott volna,hanem mi volt a válasz???

-Jajj hát belőled semmi se lesz,mert olyan hülye vagy mint a segg,még takaritónak se lennél jó!

Ezenkivül nem is normál hangerőben beszélnek velem,folyton csak ordibálnak,akármit teszek vagy mondok,mindig kapom mindenkitől kapom a megjegyzéseket hogy milyen ronda,meg kövér,meg nem tudom mi vagyok

gyűlölök mindenkit és az egész életemet,ennyi! -.-"

2011. júl. 11. 12:54
 26/39 anonim ***** válasza:
54%

09:06vagyok


10:11

én abban vagyok "jobb" az ilyen emberektől, hogy nem helyesírás meg kor alapján ítélkezek/válogatok

kedvesen is lehet hülyének lenni.


12:54

nem az ő hibájuk, akit egész életében dicsérnek és biztatnak, nem tudja milyen, ha teljesen kiközösítik és egyedül marad (szinte gyerek fejjel).

ettől függetlenül igaz, hogy akinek sikerül elfogadni magát, azt nem érdekli mások, de egyrészt erre nem mindenkinek ad alapot a környezete, másrészt akkor meg az lesz a bajuk hogy beképzelt vagy.

2011. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

hát ez is igaz ... de amúgy olyan fura,valahogy azt vettem észre,hogy van 1-2 olyan ismerősöm aki nem Debreceni,de még nem is Debrecen környékén lakik,és valahogy ők nem ilyenek mint az itt élő ismerőseim,mert ők meg azt mondják pl hogy szép vagyok ...

ezekszerint a debreceni emberek a legbunkóbbak,itt vagyok élő példának én és az ismerőseim is

2011. júl. 11. 13:35
 28/39 anonim ***** válasza:

09:06!

10:30-as vagyok. Itt a link: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

Szerintem meg elég ostoba voltam. Bírom az olyan embereket, akik megmondják a szemembe keményen a tutit. Mert vannak olyanok akik kedvesek és vannak olyanok aki az igazat mondják...

Lehet hogy az elején szarul esik, de aztán elgondolkozik rajta az ember. És rájön hogy mekkora egy f*szkalap. :D

2011. júl. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
54%

09:06vagyok

13:35

nem érdemes általánosítani, még akkor sem ha vannak ritka bunkó debreceniek. biztosan van köztük is pár kivétel. de a nagyvárosokban általában bunkóbbak az emberek, azt vettem észre. sőt, általában bunkók az emberek, tehát értelmetlen ilyenekkel foglalkozni.


10:30

köszönöm a hízelgést, de lehet szépen is kritizálni, csak én nem olyan vagyok. tehát nem érdemlek elismerést.

valóban én voltam, mert teljesen összefüggéstelen volt az egész, ráadásul te magad is tudtad hogy nem kellene vele foglalkoznod. sajnálom is hogy nincs egy hiteles ember sem körülötted, és nincs erőd felülkerekedni a félelmeiden, de te is jól tudod hogy további hitegetéssel semmi nem változott volna.

kíváncsi vagyok a változásra, de inkább privátba írj, nem tartozik ehhez a kérdéshez

2011. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

10:55 voltam

Megértem,hogy nehéz,úgy elfogadnod magad ha mindenkitől csak negatív dolgokat hallasz,de akkor is meg kell próbálnod mert mindenki úgy jó ahogy van. Fogadd el,hogy a környezeteddel van a gond és nem veled. Keresd azokat az embereket akik támogatnak, végülis 2 választásod van:

1. megváltozol mert fontosabb a többiek véleménye mint a sajátod

2. nem változol meg ,elfogadod magad és megpróbálod megértetni a többiekkel,hogy fogadjanak el,ha nem megy akkor lesz.rod a véleményüket.

2011. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!