Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem mindig azt mondják,...

Nekem mindig azt mondják, fogaggyak el másokat úgy ahogy vannak. De akkor engem miért nem fogadnak el úgy ahogy vagyok?

Figyelt kérdés

elég fiús lány vagyok,szóval nem hordok szoknyát,csakisés kizárólag tornacipőt és csőgatyát,vagy max térdnacikat vagyok hajlandó felvenni.

rockot hallgatok,odavagyok pl a Linkin Parkért,Three Days Grace,Fall out boys,stb. ... :D

és a hajam is rövid,azaz a nyakamig ér,de azt amúgy növesztem :))

néha szoktam magam sminkelni,bár nem szeretem annyira,mert az olyan mű :S

és mások (akik történetesen ilyen majdnem velem egyidős fiúk) olyanokat szólogatnak be hogy úristen milyen rusnya vagyok,meg nem is lány vagyok,hanem vmi srác -.-

és egyszer a szüleimmel veszekedtem,és (bocsi demár nem emlékszem annyira,mit mondtak) én mondtam nekik hogy Hát akkor szívtátok mert én nem is akarok gyereket -.-"

erre elkezdtek oltogatni hogy én milyen egy semmirekellő nyomorék,mittudomén mi vagyok,mert nem akarok felnőtt koromban gyereket

most ez miért olyan nagy baj??

persze ha én megjegyzem az utcán valakire,hogy pl Jó durva haja van annak a srácnak,már kapom a leszólásokat hogy én miért mondok idegenekre ilyet,mikor nem is ismerem,persze engem a saját szüleim már nem bírnak így elviselni

és hogy ugye írtam hogy nem akarok gyereket..már nem azért de szerintem attól nem leszek kevesebb értékű ember,mint bárki más,aki minden második pasinak szétteszi a lábát,meg aki úgy szül hármas ikreket hogy észre se veszi

és mielőtt bárki jönne ezzel hogy Úgyis megfog változni a véleményem,hát nem,mert nem értek a gyerekekhez,meg nekem nincs arra szükségem hogy most azért szüljek nem tom hány gyereket,hogy utána költsem a pénzt a drága ruhákra meg minden...én jól meglennék felnőtt koromban úgyis,hogy lenne egy pasim,akivel szeretjük egymást,most anélkül is szerethetek valakit meg anélkül is lehetek sikeres és gazdag,hogy szüljek nem tudom hány gyereket

most komolyan velem van a baj??


2011. júl. 9. 16:02
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

utolsó: ez igaz

akor így fogok tenni,ha nem képesek felfogni hogy ilyen vagyok,akor nyugodt szívvel bek@phatják :))

köszi a válaszokat :D

2011. júl. 13. 11:49
 32/39 anonim ***** válasza:
:D
2011. júl. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

09:06vagyok


11:26

"mindenki úgy jó ahogy van. Fogadd el,hogy a környezeteddel van a gond és nem veled."


ez is jó nagy maszlag. egyrészt mitől lesz valaki "jó". ennyi erővel a bűnözők is úgy jók ahogy vannak.

kettőn áll a vásár. ahogyan környezete változhatna, ő is. nem lehet mindenért csak másokat okolni.

2011. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
utolsó: természetesen nem a bűnözőkre gondoltam. De most olvasd el megint amiket a kérdés első 5 sorát. Szerinted akkor most vele van a gond vagy a környezetével aki meg akarja változtatni? Amiket leírt tök normális dolgok és ha ez nem tetszik a családjának meg az osztálytársainak akkor vagy totál hülyék vagy nemtudom...Most mért nem lehet elfogadni úgy ahogy van? Basszus nem egy gyilkosról van szó hanem egy tinilányról. És oké nyílván van olyan helyzet ,hogy az valakire pozitívan hat a változás és a környezet csak jót akar de ez nem az a helyzet(mondom ezt kívülállóként) . Főleg,hogy akkor a környezet nem így közölné vele hogy változzon meg hogy "rusnya vagy húzz a p.csába"
2011. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

09:06vagyok


14:03

tehát mindenki úgy jó ahogy van, kivéve aki nekem nem tetszik. ilyen univerzális igazságokkal tényleg sokra megyünk...


a "mindenki"nek semmi köze a kérdezőhöz. ilyen felindulásból ne általánosíts

mivel én nem olyan vagyok mint a legtöbb ember, ezért értelmetlen is ez a kérdés felém. gondja csak annak van, aki úgy gondolja hogy van


"Amiket leírt tök normális dolgok "

nem, egyáltalán nem azok, ha végignézel a mai lányokon.

értem én hogy segíteni akarsz, de azzal hogy általánosítgatsz és semmitmondó bölcsességekkel dobálózol, nem lesz jobb a helyzet.


"és ha ez nem tetszik a családjának meg az osztálytársainak akkor vagy totál hülyék vagy nemtudom..."


nekik meg a saját szemszögükből éppen hogy igazuk van. az más kérdés, ha beleképzelem magam a helyébe, én nem törődnék bele. de mivel nem ismerem, bele sem tudom képzelni magam. meg aztán kívülről könnyebb okosnak lenni

2011. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

"Amiket leírt tök normális dolgok "

nem, egyáltalán nem azok, ha végignézel a mai lányokon.

értem én hogy segíteni akarsz, de azzal hogy általánosítgatsz és semmitmondó bölcsességekkel dobálózol, nem lesz jobb a helyzet.


szóval legyek olyan mint a többi "mai" lány?:D

hordjak miniszoknyát,10 centis tűsarkút,partysminket iskolába,veszítsem el 12 évesen a szüzességem és flörtöljek 20 évesekkel,aztán legyek terhes 13 évesen,meg mellé kapjak egy jó kis AIDs-et mert a tegnapi házibuliban jól hátbakúrt egy 30 éves fószer,a gyerekemet vetéljem el,aztán éljem tovább úgy az életemet mintha semmi se történt volna és mindenkit,aki nem egy büdös rib@nc mint én,fordítsak ellenük egy egész iskolát,és alázzam meg mindenki előtt?

kösz de ebből nem kérek :)

akkor már inkább közösítsenek ki,de én nem leszek ilyen,bocs :P

2011. júl. 16. 13:57
 37/39 anonim ***** válasza:
Figyelj én nem azt mondom,hogy mindenkinek tetszenie kell de attól még elfogadni el lehet... vagy ha nem is fogadják el legalább ne szóljanak be. És oké biztosan a családjának is van egy nézőpontja és azt is figyelembe kell venni de szerintem nem normális ,hogy elhordják mindennek a kérdezőt és azt hiszik,hogy ez megoldás vagy,hogy ettől majd megváltozik..De mindegy neked is van egy véleményed, nekem is van egy véleményem. Végülis mindenkine más a normális és mindenki máshogy gondolkozik nem akartalak becsmérelni (: én csak annyit tudok tanácsolni a kérdezőnek,hogy ne hagyja magát befolyásolni és ne olvadjon be a többi barom közé.
2011. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
És akkor pontosítok,a kérdező talán nem a mai átlag lányok közé tartozik de ettől még miért ne lehetne normális? Nem feltétlenül az a normális amiből több van...de lehet ,hogy tévedek.
2011. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

utolsó: igen,ez igaz :D nem akarok mindenkinek tetszeni végülis van kb 7000000000 ember él a földön,csak nem felelhetek meg mindenki elvárásainak :D

köszi a válaszokat :D

2011. júl. 16. 16:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!