Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosság de miért ne? Mit...

Öngyilkosság de miért ne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak azt nem kapom meg amit akarok az életben/élettől. Kivétel az étel, tehát nem titok 130 kiló vagyok. Ha nem ehetnék meghalnék. De így is jobb lenne ha meghalnék, csak az a baj hogy (úgy) tudom újra szültek. Mit tegyek?


Amúgy a közepes az rossz, a jó kevés. A legjobb már megfelel.


2011. júl. 22. 05:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
"Én kiskoromban belefulladtam a kádba" oké.. :DDDD
2011. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
Komoly. klinikai halál. De mindegy. Nem volt vicces. Anyám elsőre azt hitte utánam hall, de aztán előjött a sok éves kórházi gyakorlat és élek.
2011. júl. 22. 07:28
 13/69 anonim ***** válasza:
47%
milyen nagy kár... akkor most nem kéne megölnöd magad sem itt nyafogni gyakorikérdéseken hogy milyen dagadt vagy
2011. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:

Az zavar a legkevésbé hogy kövér vagyok. Sőt.

És az sem lenne jobb (SŐT) ha egy esetleg rosszabb életbe nyavajognék már.

2011. júl. 22. 07:57
 15/69 anonim ***** válasza:

Most vagy én vagyok túl szőke,vagy ebből a sok irományból tényleg nem derül ki a valós probléma(már ha egyáltalán van,és a kedves kérdező nem szórakozik)? Végigolvastam az összes kommentet,de nem lettem okosabb. Szedd nekem pontokba kérlek,hogy mi az ami miatt az öngyilkosság,és mi az,ami miatt az élet mellett döntenél(amolyan érvek és ellenérvek érdekelnének).


26/N

2011. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:

Élet mellett szól:

- hogy a következő élet valószínű szarabb lesz

- közöny

és

- van itthon csoki

- ma is van vacsora

- van internet


Öngyilkosság mellett szól:


- az egyre kevesebb élemen kívül semmi jó nem várható

- ha anyám meg hall a rokkant nyugdíjamból utcára kerülök

- semmi jó nem várható, ha csak nem egy jó vacsora még mostanában

- magányos maradok

- elegem van

- anyám rákos és kitudja mi lesz ha romlik az állapota


kell még?

2011. júl. 22. 08:12
 17/69 anonim ***** válasza:

Ahelyett hogy édesanyádnak segítenél ezekben a nehéz időkben, magadat sajnálod meg picsmogsz itt, hogy VELED jajj mi lesz. Önző vagy, nem kicsit.

A jó élet nem jön magától, azért tenni kell. Ha csak otthon ülsz a gép előtt és zabálsz, jóhogy nincs semmi jó az életedben. Ebbe én is beleőrültem volna már.

2011. júl. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:

Öcsém majd segít anyámnak.

Lerobbantam. Amúgy voltam jó menő vállalkozó. Ma már csak pár millió adósságom van. Amúgy pedig a kutya sem vesz fel. Mert mindenkit megijeszt hogy az APEH is a véremet karja és rokkant is vagyok egyben.


Ezen túl:

Amúgy a közepes az rossz, a jó kevés. A legjobb már megfelel.

2011. júl. 22. 08:20
 19/69 anonim ***** válasza:

Értem már. Gyakorlatilag semmi örömöd nincs az életedben,csak a kaja. Na és erről ki tehet?Nem akarod esetleg összeszedni magad? Nem gondolod,hogy talán édesanyád is jobban gyógyulna,ha nem azt látná,hogy a fia/lánya megáll a saját lábán,nem pedig egy magatehetetlen ember? Szerinted nem kellene most anyukádnak az az energia a gyógyuláshoz,amit az érted való aggodalomra pazarol el?

Szedd már össze magad ember! Itt mindenkinek egytől egyig megvan a maga baja,de nem siránkozunk,hanem próbáljuk megoldani!


26/N

2011. júl. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:

Mivel a hátammal vagyok lerokkanva, amúgy sem tudnám ápolni anyám.


Azon kívül hogy hol jobb hol rosszabb hangulatba megyek a vesztembe semmi nem történik már amíg csúnyán meg nem szívom.

Arra meg minek várni?

Az minek meg várni?

Mi értelme meg várni, azt hogy rosszabb legyen?

2011. júl. 22. 08:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!