Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkosság de miért ne? Mit...

Öngyilkosság de miért ne? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak azt nem kapom meg amit akarok az életben/élettől. Kivétel az étel, tehát nem titok 130 kiló vagyok. Ha nem ehetnék meghalnék. De így is jobb lenne ha meghalnék, csak az a baj hogy (úgy) tudom újra szültek. Mit tegyek?


Amúgy a közepes az rossz, a jó kevés. A legjobb már megfelel.


2011. júl. 22. 05:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

Egy Keleti filozófia tanár írta amúgy buddhista.


buddhista keleti filozófia tanár ? = ? marxista-leninista zombi

2011. júl. 22. 10:39
 62/69 anonim ***** válasza:

Ha már az újjászületés szóba került.

Honnan tudod hogy ez a mostani életed nem azért ilyen mert valamit meg kell még tanulnod amit előző életedben elrontottál?

3-szor majdnem meghaltál de még életben vagy akkor valami célja csak van hogy még itt vagy.

2011. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

10:39 hagyjuk.

Maradjunk annyiban, Buddha ilyent nem mondott.

És igen ez a bolsevik terror ideológiájának hatása, hogy Isten nincs, de ugyanakkor mellékes, jelentéktelen az életemben, az alattvalóm, akire minden féle kijelentést tehetek, bűntetlenül.

Igen a marxista-leninista "filozófiának" egyedülálló módon nem sikerült egységes ontológiát és gnoszeológiát kidolgozni, tehát nem is érdemli meg a "filozófia" nevet.

Mérhetetlen tudati pusztítást okozott.


Valaha én is úr akartam lenni

ó bár jó szolga lehetnék!

De jaj, szolga csak egy van: az Isten

s uraktól nyüzsög a végtelenség.


Weöres Sándor

2011. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:

"Ha már az újjászületés szóba került.

Honnan tudod hogy ez a mostani életed nem azért ilyen mert valamit meg kell még tanulnod amit előző életedben elrontottál?

3-szor majdnem meghaltál de még életben vagy akkor valami célja csak van hogy még itt vagy.


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:56"


Igen bár, több mint háromszor volt majdnem halál, és egy szer meg is volt a klinikai része. És hiába ütöttek el vagy sokszor majdnem ütöttek és fulladtam majdnem vízbe mégis éllek. Ez nekem is szöget ütött a fejembe. És az is hogy menyire lazán vettem az élet a komoly élet veszélyt.

Komolytalannál már éni sokat paráztam. A komoly életveszélynél meg higgadt vagyok abszolút akik ismernek ilyenkor mindig meglepődnek. Akkor is ilyen voltam amikor két cigány meg kart késelni.

És a de miért ne is arra íródott, ha már nem hagyta más hogy kiírni ezt írtam oda mert ez merült fel hogy ha nem hallok meg .....


Hát lehet alázatot kell tanulnom, és elfogadni a hazugság létjogosultságát a jóságban is. Más nem tudok mi az amit foglalkoztat még és hátra van. Pedig több spirituális korszakom is volt. No ne milyen new age baromság.

2011. júl. 22. 11:24
 65/69 A kérdező kommentje:
Előző éltben több embert nagyon megbántottam, fiatal drogoskén hippiként haltam meg. Ez 81-ben már tudtam. Pedig azt sem tudtam hogy van reinkarnáció és a drogról sem sokat tudtam.
2011. júl. 22. 11:27
 66/69 anonim ***** válasza:
LONDONBAN LAKSZ ÉS ÖNGYILKOS AKARSZ LENNI???
2011. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
"Hát lehet alázatot kell tanulnom" - milyen jól látod, kedves Kérdező.
2011. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
NA most te vagy részeg vagy, vagy hülye.
2011. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 A kérdező kommentje:

Nem lakok Londonban csak voltam ott.


Amúgy én pont nem, de a legtöbb londoni magyar egyedül álló srác (és a legtöbb az (MIÉRT AZ???? VAGYIS MIÉRT NEM TALÁL MAGÁNAK VALAKIT?) , Tehát a legtöbb londoni magyar a "jó hangulat" ellenére mindig is suicide hangulatban van. És ezért általában iszik. Az itthoni borzalmas nyomasztást roppantmód hiányolja. Nem érettem.

Ja és nem ittam antialkoholista vagyok és voltam.

2011. júl. 22. 14:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!